Франклин???

  • 3 277
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 041
Някой скоро случайно да е виждал Франклин играчка в София???? ooooh!

# 1
  • Мнения: 511
Имаше я в последния каталог за книги на Хеликон Peace Би трябвало да се предлага следователно в магазините им Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 663
Ако намериш такова чудо, би ли споделила подробности, че при диването е страшна любов и ако има такова играчка ще полудее от кеф

# 3
  • София
  • Мнения: 44 041
Ще потърся, въпреки, че в сайта го няма....
преди е имало в марсел...сега не знам....
http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/cid-334/p-p/id-18152/frankl … ena-igrachka.html ето го иначе, може би има и други....но в този сайт няма наличност.....някъде една мама пише, че й донесли Франклин от гремания...

# 4
  • Мнения: 511
Една мама беше споделила преди време, че го е видяла по Славейков newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 44 041
ок, ако все пак някой го е видял конкретно някъде сега докато обикаля за подаръци - д асвирка Simple Smile))
защото може просто да е изчерпан.....Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 82
ок, ако все пак някой го е видял конкретно някъде сега докато обикаля за подаръци - д асвирка Simple Smile))
защото може просто да е изчерпан.....Sad
Вчера го видях в една книжарница в Младост.Ако не ти е много далече,ще ти дам точен адрес.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 041
Далечко е...но дай, адрес....Simple Smile))може да навия мъжо да ме закара...
неделя дали работи???

# 8
  • София
  • Мнения: 717
Ако намериш такова чудо, би ли споделила подробности, че при диването е страшна любов и ако има такова играчка ще полудее от кеф

Безгрешна, миналата седмица в МОЛ София - книжарница Сиела, като купувах книжките, го имаше. Ако се е изчерпал, то поне със сигурност ще го набавят, тъй като го предлагат като асортимент. Peace
За това говоря, ако ще ти свърши работа:

# 9
  • София
  • Мнения: 44 041
GoldenEyeful - ако нямаш нищо против и аз все пак мога да се възползвам от инфото Wink
Но имам въпрос...понеже ми е далеч този мол и до сега всъщност не съм ходила - да ми кажеш само на кой етаж да търся книжарницата Simple Smile)))
а това от зад все се чудя какво е - книжка или просто някаква подложка на куклето??? Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 717
GoldenEyeful - ако нямаш нищо против и аз все пак мога да се възползвам от инфото Wink
Но имам въпрос...понеже ми е далеч този мол и до сега всъщност не съм ходила - да ми кажеш само на кой етаж да търся книжарницата Simple Smile)))
а това от зад все се чудя какво е - книжка или просто някаква подложка на куклето??? Simple Smile

Ейнджъл, разбира се! Hug Книжарницата се намира на последния етаж, където са заведенията. Като слизаш от ескалаторите е срещу теб, а ако идваш от асансьорите - пада ти се отдясно.  Peace
Това на гърба е картонче някакво, на което е закрепен Франклин. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 44 041
 Hug Hug Hug мерси Simple Smile дано го има до утре Simple Smile))

# 12
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако някой е виждал такъв плюшен Франклин във Варна, ще съм благодарна ако ми каже къде  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 663
GoldenEyeful  Hug Hug Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Плюшен Франклин има в магазините Хипо. Мисля, че пак там съм виждала пластмасов вариант, ама беше доста грозноват.

Общи условия

Активация на акаунт