Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на кого му пука...

Искам да извикам някоя фирма ,но те са толкова много.. newsm78Та ,ако някоя мама ми помогне ,много ще се радвам.
Ако има такава тема,извинявам се ,но не намерих..
Цитирай

София

и двете фирми на Василка са супер
Цитирай

Nottingham

"Василка" Peace
Цитирай

А ползвали ли сте техен човек за регулярно поддържане на чистотата в дома?
Цитирай

Фирма Мибил. Много коректнии и любезни. Телефон 0886399788 - Ползвам я и за седмично почистване на абонамент
Цитирай

Sofia

http://www.chisto.bg/

Нямат нищо общо с цитираните по горе, идвали са два пъти за машинно почистване, аз съм доволна. Препоръчаха ми ги познати, които са ги ползвали за първоначално почистване преди да се нанесат в ново жилище.
Цитирай

София

http://www.chisto.bg/

Нямат нищо общо с цитираните по горе, идвали са два пъти за машинно почистване, аз съм доволна. Препоръчаха ми ги познати, които са ги ползвали за първоначално почистване преди да се нанесат в ново жилище.

Аз пък не съм доволна от тях. Sad Викнах ги за почистване след  довършителни работи на нов апартамент. Реагираха бързо и ме взеха за след 3 дни и аз, естествено, много се зарадвах. Супервайзорът дойде със закъснение от около 45 минути за огледа като се оправда със задръстване. Аз бях съобразила че има задръстване и бях навреме. Mad Както и да. Направи оглед и определи цена. Устройваше ме, така че се разбрахме за другата сутрин. Дойдоха на време сутринта. Оставих ги да работят. Когато се върнахме в 13 часа се оказа, че машините ги няма и има само три чистачки който бяха с парцали, дори прахосмукачка не носеха. Връщах ги няколко пъти  за няколко неща, които не бяха изчистили, но като видях че няма да излязат без машина се отказах. Бяха си калкулирали цена като за машинно почистване. Когато попитах защо след като чистят с парцали ги таксуват като за машина, те ми отговориха че вместо 1 час машинно, 3 жени 4 часа били търкали. Shocked Както и да, изпратих ги и си платих. Но повече няма да ги потърся. Не бяха коректни с мен.
Месец два по-късно се обадиха от фирмата, за да ме питат дали съм доволна. Обясних им и това, което току що написах. Те просто загубиха едни клиент.
Цитирай

Чистача, препоръчвам ги горещо малка фирам но много добри, лично собственичката ги надзирава и нямат грешла давам телефон на ЛС.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.