Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора
Здравейте, мамета, разбрах, че са гласували татковците да могат да ползват 15-дневен отпуск при раждане на дете. Знаете ли при какви условия може да се ползва, да ли е независим от майчинството, дали са 15 календарни или работни дни? Въобще питам за повече подробности. Мерси за отговорите.
Цитирай

Няма нищо общо 15 дни с майчинството и мисля ,че са 15 работни.
Цитирай

sofiа

Аз също разбрах, че са работни!!
Значи някъде около 3 седмици се връзват!
Цитирай

Обикновено става дума за работни, няма логика да са календарни. Няма връзка с майчинството.
Цитирай

София

Не се отразява на майчинството на жената,просто бащата може да ползва 15 работни дни платен отпуск при раждане на дете.

Ето интересна статия на Бу по въпроса-http://missby.wordpress.com/2008/05/26/fathers-new-baby/
Цитирай

София, в планината

звучи добре  Thinking
Цитирай
Момичета, много ви благодаря, супер сте.  къде да го прочетем, защото вчера мъжа ми е питам в работата и са му казали, че няма такова нещо, ако искал можел да си вземе отпуска, но само като част от годишния.  Те явно още не са разбрали.
Цитирай

София

Момичета, много ви благодаря, супер сте.  къде да го прочетем, защото вчера мъжа ми е питам в работата и са му казали, че няма такова нещо, ако искал можел да си вземе отпуска, но само като част от годишния.  Те явно още не са разбрали.
ако мине номера,редовно се случва  Very Happy
Цитирай

Plovdiv

Няма нищо общо 15 дни с майчинството и мисля ,че са 15 работни.
  И аз така мисля .
Цитирай

Защото така им отърва.

А иначе наистина става въпрос за 15 работни дни, което принципно е много хубаво, стига работадателите на мъжете ни да не им правят проблеми, ако си я вземат.
Цитирай

Шопия

Сигурно когато обнародват промените в КТ ще стане ясно и на нас, и на личния състав в местоработата на съпруга на авторката.  Peace
Цитирай

София

От 2009г. ще е в сила промяната в закона.
Цитирай

Стара Загора

Ще влезе в сила от 2009г
Цитирай

Разград

Тия 15 дена нямат нищо общо с полагаемата му годишна отпуска. Това е съвсем друго. И наиситина се правят на луди понеже трябва да плащат тази отпуска.  #Cussing out Ама закона си е закон!
Цитирай

Ей някои работодатели срама нямат #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да вземат да прочетат Държавен вестник и да си осъвременят знанията  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много ме дразнят такива шмекери #Cussing out
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора