Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Здравейте

Знаете ли дали млечните каши на Хумана са с АМ и кои други  млечни каши са с АМ

Предварително благодаря
Цитирай

София

Подобна тема имаше преди няколко дни: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353248.0
« Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 23:55 от Vivi »
Цитирай

София

Да,всички вносни са с АМ.
Цитирай

там където не искам

Купувала съм кашите на Фризокрем,Хипп и  Хумана и съм сигурна че са с АМ.За другите незнам.
Цитирай

Плевен

С изключение на Слънчо,всички останали са с АМ
Цитирай

Стара Загора

Май всички млечни каши са с АМ
Цитирай

Май всички млечни каши са с АМ

И аз така мисля, не би трябвало да съдържат обикновено мляко, а адаптирано за бебета. Peace
Цитирай

в илюзия

А Нестле? Купих онзи ден на дъщеря ми и на опътването пише , че трябва да се направи с АМ или кърма.
Цитирай

София

Пише,че трябва да се направи с АМ или кърма,защото си купила безмлечна каша вероятно
Цитирай

в илюзия

Ами Сладки съниша е -Каша с липов цвят. Много се очудих като прочетох.
Цитирай

София

Ами Сладки съниша е -Каша с липов цвят. Много се очудих като прочетох.

Има млечни и безмлечни каши.
Млечните се приготвят само с вода, а безмлечните-с кърма или АМ.
Тази, която си взела, е безмлечна.
Цитирай

след Околовръстното

Не знам дали девойките са чели състава на кашите,но на кутията на Хумана си пише,че са приготвени с обезмаслено мляко и не трябва да се дават ако бебето има непоносимост към КРАВЕ МЛЯКО.Няма нищо общо с АМ
Цитирай

Варна

Не знам дали девойките са чели състава на кашите,но на кутията на Хумана си пише,че са приготвени с обезмаслено мляко и не трябва да се дават ако бебето има непоносимост към КРАВЕ МЛЯКО.Няма нищо общо с АМ
Абсолютно! Дъщеря ми (6 месеца) зверски се изрина от млечна каша на Хумана и педито ме светна, че те са си с обезмаслено мляко, а не с АМ. То си и пише, ама кой да чете! Но каза, че повечето бебета си я понасят добре. С млечните каши, които са с АМ, не сме имали проблеми.
Цитирай

Бургас

Да и аз давам банановата на Хумана,както и Слън4о съм давала и слава Богу нямаме проблеми..но в на4алото 4етох по опаковките и на Хуманата и сега видях ,4е пише,4е са с обезмаслено мляко(предполагам това не е еквивалент на Ам)...то4но същото каквото пише и на Слън4ото Peace
Цитирай

София

Ето какво са отговорили на подобен въпрос в сайта на Хумана: http://humana.bg/club/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=36.0
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора