Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Varna

Дистрибутор съм на тази марка немски продукти-споделете вашето мнение ,а за тези които още не са чували за тях  могат да попитат
Цитирай

за тези, които не са чували нищо пусни нещо за реклама
Цитирай

Varna

Дистрибутор съм на тази марка немски продукти-споделете вашето мнение ,а за тези които още не са чували за тях  могат да попитат
http://www.lrworld.com/
Цитирай

Има вече такава тема Twisted Evil
Цитирай

Това не е просто "козметика", а Системи за здраве и красота, защото за да изглежда човек добре са му нужни много неща и всичките могат да се открият в идеята на LR Health and beauty systems. А за алоевите им продукти - просто нямам думи. Използвала съм много и все качествени добавки и пълноценни храни (Аква Сорс, Тянши, Вижън и т.н.) но от тези съм най-доволна. И гамата натурални и терапевтични продукти е най-пълна.
Цитирай

хайде стига с тези евтини номерца за реклама! Чудя се защо ли го позволяват модераторите?!?
Немска била - и какво от това? Много знаеш дали е немска, ама хайде!
Цитирай

Оправете си правописните, пунктуационни и граматически грешки на сайта.

Разсейват ме, не мога да се съсредоточа върху уникалните продукти.

П.С. И да, няма нужда от нова тема всяка седмица.
Цитирай

София

SickКак не ви писна вече
Цитирай
ooo hora produktite sa hubavi ,no otnosno distributor da stane6 tova edr vapros -iskat ti 200lv ili 250 v i posle idvali parite -az sam lekoskipti4no nastroena Thinking no uspeh nateq deto im se zzanimava  :)i dano da po4nat da pe4elqt po 8 000 -9 000 lv kakto titulqra im-pone taka se govori na sbirkite  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.