Един тестис!!!

  • 2 668
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Привет. Малкият ми син се роди с един тестис. Личната лекарка каза да не се притесняваме, защото до две години обикновено слизал и вторият тестис. Но и също така, че ако това не стане му предстои операция. Аз съм оптимист и силно вярвам, че нещата ще се оправят от само себе си. Интересуваме дали има и други момченца с такъв проблем и ако вече проблема е разрешен как е станало това. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 37
Моят племенник беше така, но при него не се оправиха нещата от самосебе си и се наложи операция.Той се  възстанови много бързо и в болница та не стояха много, така че не се притеснявай.Дано при вас нещата се оправят без операция Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 498
Дано нещата се оправят бързо при вас Praynig

# 3
  • Мнения: 822
Не се притеснявай има много такива случаи.Всичко ще е наред. Praynig

# 4
  • Мнения: 129
Здравей,моята свекърва е акушерка и ми е казвала , че е абсолютно нормално.Даже преди да се пристъпи към операция , което е рядко като цяло се прилага хормонално лечение.На големия ми син и двата тестиса бяха долу , на малкия дори и сега единия е наполовина слязъл.Не се притеснявай.

# 5
  • Мнения: 3 830
Не се притеснявай има много такива случаи.Всичко ще е наред. Praynig

Така е. Нормално е.
Дано при Вас мине без операция. Praynig

# 6
  • Мнения: 25
Прочети пове4е за "асансьорен тестис" и крипторхизъм!
Ние сме със сщия проблем, сега сме на 1 г.и 1м. и ни предстои операция. Не е права личната ви лекърка  - тестиса пада до 3м, след 1   1,5 г се предприемаоперативна намеса, мойе и след 2, но е по късно.
Дано при вас да си слезне сам, не са малко и тези случай Peace

# 7
  • Мнения: 289

знам че темата е от отдавна но да кажа ,че на моя племенник дори и операция не помогна ,просто тестиса го няма и никога не го е имало , много неприятно, ако има тестис няма проблем и операция ,ако се наложи, но в нашия случай.....

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
знам че темата е от отдавна но да кажа ,че на моя племенник дори и операция не помогна ,просто тестиса го няма и никога не го е имало , много неприятно, ако има тестис няма проблем и операция ,ако се наложи, но в нашия случай.....

имам позната...
По време на футоблен мач раняват жестоко мъжът й в тази област и се налага да му премахнат единия тестис.
Веднага след като се е възстановил са си направили бебе. Един много сладък бузанчо, сега е за 2-ри клас.
Та няма нищо страшно така да се каже.
Все едно на една жена да й премахнат единия яйчник. От останалия също може да забременее.

# 9
  • Мнения: 289

Шани , така е ако е роден с два няма проблем и да загуби единия ,но ако още при раждането го няма има вероятност и другия да не функционира , нещо има грешка в половата система или нещо такова , на познат роден и един тестис сега се  оказва ,че спрематозоидите му не стават от здравия тестис Cry

# 10
  • На точното място
  • Мнения: 298
Има много мъже с два тестиса, които имат проблеми с оплодителните качества на спермата. Наличието само на един тестис в никакъв случай не определя качествата на спермата. Казвам го от положението на човек, който се е сблъскал пряко с проблема съм изчела много. За справка прочетете темата "Крипторхизъм"

# 11
  • Мнения: 94
Здравей! Понеже пишеш, че си се сблъскала с проблема  - крипторхизъм, би ли описала по-подробно, разбира се, ако е удобно( на лични). Аз имам син опериран от двустранен крипторхизъм на 5 г. и 8 мес. Вече две години страдам от мисълта да не сме закъсняли. И аз съм прочела доста, но друго е да го чуеш от човек, минал по този път. Благодаря предварително

# 12
  • На точното място
  • Мнения: 298
sgg писах ти на лични!

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има много мъже с два тестиса, които имат проблеми с оплодителните качества на спермата. Наличието само на един тестис в никакъв случай не определя качествата на спермата. Казвам го от положението на човек, който се е сблъскал пряко с проблема съм изчела много. За справка прочетете темата "Крипторхизъм"


kailid - права си, но...

Има много мъже с два тестиса, които имат проблеми с оплодителните качества на спермата. Наличието само на един тестис в никакъв случай не определя качествата на спермата.

sgg и теб те разбирам. Моето дете е с асансьорни тестиси. На почти 6г., а още нищо не сме предприели  Blush ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 110
Моя племенник също се роди с един тестис и наистина до две години неща се оправиха !

Общи условия

Активация на акаунт