Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Момичета, подкрепям ви морално, но за съжаление не съм в страната и не мога да присъствам на протеста. А желанието ми е огромно! Ще изпратя картичките на всички посочени адреси, дано поне е нещо... На цялото това депутатско безобразие и безхаберие трябва да се сложи край!!

# 16
  • Мнения: 188
Момичета, подкрепям ви морално, но за съжаление не съм в страната и не мога да присъствам на протеста. А желанието ми е огромно! Ще изпратя картичките на всички посочени адреси, дано поне е нещо... На цялото това депутатско безобразие и безхаберие трябва да се сложи край!!


Peace

# 17
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Там сме , но ако не успеем да организираме пътуването, както го мислим ще изпратя братовчедка си .
Писах при Слави !

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Пуснах мейли на всичките. За съжаление нямам възможност, техническа, да присъствам, но съм с вас!

# 19
  • Мнения: 82
Подкрепям, пращам картичка!  Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 37
Напълно подкрепям!Изпратих и картичките!За съжаление няма да мога да дойда до София,но ще съм с всички вас,които са там и дано има успех!!!

# 21
  • Мнения: 4 700
Иzпратих мейл до всички посочени адреси. Не съм в страната, иначе бих доШла. Чакам новини от протеста.

# 22
  • Мнения: 1 062
Изпратих мейл на всички адреси. Не съм от София и няма да мога да дойда за съжаление. Успех!

# 23
  • Мнения: 3 294
Подкрепям с две ръце протеста , не съм от София и няма да мога да присъствам , а много ми се иска , пратих картички до посочените адреси . Дано бъдем чути  Praynig

# 24
  • Мнения: 832
Подкрепям с цялото си сърце и душа! Искам и в моята количка да има бебе!   Praynig
Успех! 

# 25
  • Мнения: 167
Пратих картички. Успех момичета и дано 2009 да има повече колички с бебета  Hug

# 26
  • Мнения: 353
Аз ще дойда на протеста  newsm74

# 27
  • Мнения: 919
Няма как да дойда ,но напълно ви подкрепям Hug Hug Hug
Ще го сложа и аз в подписа си.Успех!

# 28
  • Мнения: 2 132
Понеже се подписвам под много петиции, но всичките за неща извън БГ, та въпроса ми е не може ли да се направи едно писмо с исканията ви и да го разпращаме него по майлите като се подписваме отдолу с имената си?

# 29
  • Мнения: 139
Извън страната съм и няма как да дойда.
Изпратих картички!
С вас съм, всеки трябва да изпита това щастие!
Подкрепям ви момичета и момчета Hug!
УСПЕХ!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт