Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

Взела съм си каталозите на тези марки, искам да си направя за Коледа подарък с една серия козметика, но все още се колебая между трите марки. Искам нещо максимално чисто, с възможно най-малко химия. Също така ме интересува има ли място където могат да ме консултират компетентно кои продукти от сериите са подходящи за моя тип кожа
Цитирай

София

Само Нюкс съм ползвала и ми харесва, но не е най-пречистената от консерванти козметика.Ако държиш да е без парабени, то другите кремове са по-подходящи.Аз знам къде ги има тези продукти в Младост-1 ,София.
Цитирай

Kъде? Аз съм в Младост 1А.
Цитирай

София

Плант Систем е в аптеката на City Point, при главния вход,дават и мостри.Останалите две марки ги има в другия мол Булевард.Там е единствената дрогерия и няма как да се объркаш.Минаваш бижутерия El Grado и ще го видиш.
Цитирай

Да, и аз там бчх , но лелката беше доста нелюбезна , не пожела да излезе иззад щанда и да ми поакаже продуктите, каза че всичко , което имат е на рафта да си го гледам там. А аз на такива избягвам да им правя оборот. Ще ги търся някъде другаде,сещам се за една аптека на шишман където има доста козметика, може би там ще ги намеря.
Цитирай

София-Троян

Плант Систем- най-доброто което съм ползвала Peace
Цитирай

Варна

Ако търсиш чиста, органична козметика, препоръчвам ти ESSENTIAL CARE ORGANICS. За нея научих тук, във форума, а специалистите в "За скъпата и евтината козметика" я окачествиха като качествена.
Поръчах си я от сайта им http://organic-bg.com/index.php?cPath=1&osCsid=f2bade41bd623 … 8e0c9bdda606d62d6, пристигна след 3 дни, а я ползвам от 2.
Засега съм много доволна. Лека текстура, бързо попива, не създава мазен филм върху лицето. Поръчах си дневния крем с рози за начало, но мисля да си взема и нощния с авокадо.
Цитирай

София

Ако търсиш чиста, органична козметика, препоръчвам ти ESSENTIAL CARE ORGANICS. За нея научих тук, във форума, а специалистите в "За скъпата и евтината козметика" я окачествиха като качествена.
Поръчах си я от сайта им http://organic-bg.com/index.php?cPath=1&osCsid=f2bade41bd623 … 8e0c9bdda606d62d6, пристигна след 3 дни, а я ползвам от 2.
Засега съм много доволна. Лека текстура, бързо попива, не създава мазен филм върху лицето. Поръчах си дневния крем с рози за начало, но мисля да си взема и нощния с авокадо.

А аз ли не виждам, или наистина няма за околоочен контур нищо newsm78
Цитирай

Варна

Няма отделен продукт. Кремовете им стават и за около очите.
Цитирай

На планетата Земя

Е, как така? Кожата около очите и тази на останалите части на лицето е много различна.
Цитирай

гр.София

Определено съм за NUXE!80% натурални съставки-перфектно качество и аромат и най-важното комфорта след нанасянето е невероятен!Ползвам Nirvanesqe за лице,а за тяло стягащия крем от серията Tonific-няма конкуренция!!!Мисля да си взема и околоочния крем-35 лв за 15 мл.-напълно приемлив като цена!
Цитирай

Варна

Е, как така? Кожата около очите и тази на останалите части на лицето е много различна.
Няма как да е много различна, щом като е част от едно лице.
А Софи от "За скъпата и евтината козметика" ще ти каже, че съставът на кремовете за лице и околоочен контур е еднакъв. Просто е маркетингов трик да се предлагат 2 продукта.
Цитирай

София

Серията Les Soins Bio на Plante System има сертификат Ecocert. Ето какво пиша в сайта им:
Highest quality and respect of the environment guaranted.
les Soins Bio from Plante System are certified by Ecocert* and contain more than 95% organic certified ingredients in the total of vegetal ingredient.

Аз си купих кремче от тази серия, засега мога да споделя само, че има странна миризма.
Цитирай
Аз съм пробвала екобио продуктите на Planter's и съм много доволна.Серума за около очи и устни е невероятен...много добре ми действат на кожата и понеже съм пушачка....опънах се... Very Happy Very Happy Very HappyСъщо съм чувала че имат и мнгоо добра антицелулитна серия и мисля да я пробвам. ако някой я е пробвал, да сподели ефекта. Благодаря предварително
Цитирай

bisi_7, тези Planter’s и аз ги загледах. Взех мостра на лифтинг крема, но малкият я забута някъде. Аптекарката много ми хвали този серум, но нямаше мостра от него. Възможно ли ти е да напишеш състава? И аз съм пушачка и мисля да започна да се „опъвам” овреме.  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора