Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 205 отговора
Явно, е че интересът към тази марка продукти е голям, поради което и предишната тема стана доста дълга.
Като начало пускам линк към официалния сайт на Амрита: http://amritalab.eu, където можете освен да се информирате за предлаганите продукти, но и да направите поръчка. Също така можете да зададете въпросите си, на които ще получите компетентния отговор на фирмен представител.  Wink
« Последна редакция: Нед., 14 Дек. 2008, 22:41 от Aera »
Цитирай

Здравейте, искам да ми препоръчате подходящи продукти. На 26 год.съм, кожата ми е суха и чувствителна към топло, студено, имам повърхностни капиляри, които прикривам с фон дю тен. Има ли продукти които да бъдат подходящи за моята кожа? Трябва ми и околоочен, нямам бръчки, но мисля че ми е време да започна да взимам предпазни мерки.
Цитирай

Някой може ли да сподели впечатления от антицелулитните продукти? Извинявам се ако вече са обсъждани, но аз не можах да открия из темата  Rolling Eyes
Цитирай

Ето линк към старата тема, защото там има много полезни неща и не искам да се загуби темата!    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=274287.0
Цитирай

Мда, знаех си, че нещо съм забравила.  ooooh!
Мерси!  bouquet
Цитирай

Привет на всички!  bouquet

На въпроса на NeliNeli, irina_boneva и Ива1: "Амрита имат ли продукт, който да помага при петна?" - имаме, да:
1. Депигментин - избелващ лосион
2. Активен серум "Депигментин"
3. Депигментин - избелваща маска за лице с мечо грозде
4. Буквално до дни ще анонсираме нов крем с избелващ ефект, за който ще ви пиша допълнително.

Надявам се да ви допаднат и да останете доволни като merian_vt (от стария линк по темата).
Цитирай

Привет, didy_82

По Вашия въпрос:
Здравейте, искам да ми препоръчате подходящи продукти. На 26 год.съм, кожата ми е суха и чувствителна към топло, студено, имам повърхностни капиляри, които прикривам с фон дю тен. Има ли продукти които да бъдат подходящи за моята кожа? Трябва ми и околоочен, нямам бръчки, но мисля че ми е време да започна да взимам предпазни мерки.
Необходимо е да ползвате продукти за чувствителна и куперозна кожа, за да не се влоши състоянието и вида на кожата Ви.
Препоръчвам Ви:
1. Тоалетно мляко с морски водорасли;
2.  Тонизиращ лосион с водорасли;
3. "Есцин" гел - емулсия за околоочен контур , който можете да нанасяте и на цялото лице за заздравяване стените на капилярите и подобряване на микроциркулацията.
4. Крем-емулсия за околочния контур с витамини за предотвратяване на бръчки в зоната около очите;
5. Маска укрепваща капилярите с есцин
6. Хидратираща маска с морски водорасли - това също е един много добър продукт, ако прецените че кожата Ви се нуждае от хидратация.

Желая Ви успех! Smile
Цитирай

Amritalab, благодаря ти много за съвета, ще изпробвам всеки един продукт, който ми препоръча.  bouquet
Цитирай

Привет на всички!   :bouquet:

На въпроса на NeliNeli, irina_boneva и Ива1: "Амрита имат ли продукт, който да помага при петна?" - имаме, да:
1. Депигментин - избелващ лосион
2. Активен серум "Депигментин"
3. Депигментин - избелваща маска за лице с мечо грозде
4. Буквално до дни ще анонсираме нов крем с избелващ ефект, за който ще ви пиша допълнително.

Надявам се да ви допаднат и да останете доволни като merian_vt (от стария линк по темата).

Благодаря! bouquet
Цитирай

Искам да попитам, върху този гел,
 "Есцин" гел - емулсия за околоочен контур   - може ли да се нанася крем за около очи?                                                                                                                                                                       
Весели празници на всички!
Цитирай

"Есцин" гел - емулсия за околоочен контур   - може ли да се нанася крем за около очи?                                                                                                                                                                       
Есцинът е екстракт от див кестен, който е съдосвиващ. Гледам, че Амрита го ползват като мана небесна за всичко, както аматьорски пробутват всичко за всичко. Смешна работа.
Освен всичко друго, нямат и елементарни знания от козметика, в това число и от козметични директиви!
Съставите са им дадени безразборно, няма ред и поредица, има незнание за имената на екстрактите, които ползват:
пуснете Macrocystis Pirifera Ext и Macrocystis Pyrifera Ext.?
Няма такова нещо като Black sea salt, има само морска сол - за сведение на амриталаб - пише се MARIS SAL!!!
Има една камара търговски имена в техните състави, които са недопустими в козметичните директиви! Там се пишат INCI - International Nomenclature of Cosmetic Ingredients!
Аматьори! Аз съм за българското, но само за професионалистите!
Били продавали в козметичните салони - ми толкова знаят и те!!!
Мислете, преди да си харчите парите!
Цитирай

CI, проява на лош вкус и Бай Ганьовщина е начина, по който се намесвате в една тема, към която очевидно сте непричастен. Амрита има над 100 продукта и есцина участва в някои от тях. При това с доказан ефект.
Не става ясно как точно "нямаме елементарни познания" по козметика - дали от това, че някъде е изписано Black sea salt вместо Maris Sal?! или просто защото като "капацитет" така сте отсъдил. Патетично и глупаво...
За ваше сведение - правилното изписване на Vitamin E e Tocopherole или производните, но примерно P&G и Johnson & Johnson го изписват и като Vitamin E, върху техните продукти - може би защото и те са аматьори.
От думите ви не става ясно дали смятате за идиоти и шарлатани и всички професионалисти, които през тези 14 години са използвали и продължават да използват нашите продукти или по някакви причини успеха на Амрита ви нарушава спокойствието...или и двете Wink но ви съветвам да ограничите  "включванията" си само по теми към които  имате какво да кажете и без да разваляте добрия тон.
Участнците в този форум са достатъчно интелигентни да разберат кои продукти са качествени и кои не и да решат сами точно за какво "да харчат парите си".

Цитирай

Самоцитирам се, защото заради CI, останах без отговор! Blush bouquet
Цитирай

Здравейте Radinna Smile. Съжалявам, че пропуснах да Ви отговоря. След Есцин няма проблем да се нанесе околоочен крем, но това не е наложително, защото донякъде ще дублира емулсията. Ако държите да използвате и крем и емулсия може да ги редувате - например сутрин есцин, а вечер крем. Ако имате други въпроси, заповядайте, но не зная колко често ще мога да влизам във форума през празниците.

Весели празници Smile

Цитирай

МНОГО БЛАГОДАРЯ! Hug bouquet
Цитирай

1-14 от 205 отговора