Амрита - 2

  • 64 003
  • 219
  •   1
Отговори
# 195
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Кога ще бъдат налични лентите за кола маска 100 бр.?

# 196
  • Мнения: 17
Някой може ли да ми обясни къде точно се намира шоурума... Вече 2 пъти ходя на адреса и все нищо... Виждам, че е на 3-ти етаж,но на коя сграда? Там има нещо като търговски център, на първия етаж  - магазин за рокли, нагоре са някакви туристически агенции май  Rolling Eyes А на ъгъла има магазинче за цветя. Уф, може аз нещо да се бъркам, ама не мога да го открия   Laughing Не съм от София, но понякога ми се налага да пътувам и ми се ще на място да си харесам нещо, не ми се занимава с доставки. Ако някой може да помогне - ще е супер.
Или, ако не за шоурума, то за някое друго място, на което се предлагат нещата на марката. Интересуват ме продуктите за епилиране главно.

# 197
  • Мнения: 224
Някой може ли да ми обясни къде точно се намира шоурума... Вече 2 пъти ходя на адреса и все нищо... Виждам, че е на 3-ти етаж,но на коя сграда? Там има нещо като търговски център, на първия етаж  - магазин за рокли, нагоре са някакви туристически агенции май  Rolling Eyes А на ъгъла има магазинче за цветя. Уф, може аз нещо да се бъркам, ама не мога да го открия   Laughing Не съм от София, но понякога ми се налага да пътувам и ми се ще на място да си харесам нещо, не ми се занимава с доставки. Ако някой може да помогне - ще е супер.
Или, ако не за шоурума, то за някое друго място, на което се предлагат нещата на марката. Интересуват ме продуктите за епилиране главно.
Точно в тази сграда е шоурума, само че се качваш по стълбите още нагоре, мисля че 3 или 4 етаж беше то си пише на стара и на звънеца Амрита. Не е магазин е нещо като малко офисче

# 198
  • Burgas
  • Мнения: 214
Искам да попитам дали сте купували продукти на Амрита от http://www.medeos.com/ цените им са по ниски от сайта на Амрита newsm78

# 199
  • Мнения: 224
Искам да попитам дали сте купували продукти на Амрита от http://www.medeos.com/ цените им са по ниски от сайта на Амрита newsm78
Според мен това не се кола маски производство на Амрита

# 200
  • Мнения: 178
В сайта им пише, че работят до 18 часа, вчера ходих дотам в 17 и 30, а днес в 16 и 30 и нямаше никой в офиса им. Sad(((((( Не схващам какво става, поне да бяха сложили някаква бележка на вратата.
Трябва ми спешно да намеря друго място, където да продават патрони кола маска. Някакви идеи?

# 201
  • Мнения: 1 270
Поръчвала съм от сайта им - идват за 1 ден.Не съм виждала да се продават патроните за коламаска някъде.Някои други техни продукти съм виждала по аптеки и магазинчета, но коламаските мисля, че не ги зареждат по магазини.

# 202
  • Мнения: 513
Искам да попитам къде могат да се открие серията еднократни маски,най-вече ми трябва тази с въглена,ходих до Шоурума,но нямаше изобщо... а не искам да си поръчвам от сайт.

# 203
  • Мнения: 0
                  Здравейте!
 Някой може ли да ме упъти къде в кв. "Младост" има магазин или аптека с голям асортимент на продуктите на Амрита. Благодаря.

Последна редакция: пн, 04 мар 2013, 20:02 от snowlove

# 204
  • Мнения: 0
Искам да попитам къде могат да се открие серията еднократни маски,най-вече ми трябва тази с въглена,ходих до Шоурума,но нямаше изобщо... а не искам да си поръчвам от сайт.
   
                           Здравей barabanche,


зависи къде живееш   , аз си купувам продукти на Амрита от аптеката, която се намира срещу магазин "Фантастико" в "Младост " - 4 . За съжаление не знам името на аптеката....., но дано да съм ти помогнала.

# 205
  • Мнения: 35 951
'Жийон'

# 206
  • Мнения: 160
Здравейте, момичета! Скоро си купих коректорът против акне и съм просто очарована! Какво ли не съм ползвала, но нищо не е имало толкова бърз ефект. По принцип не съм с акнеична кожа, рядко ми се появяват пъпки, предимно вътрешни, които се задържат доста време. С коректора изчезват за ден-два. Сега излезнах до аптеката(не Жийон, а отляво на Фантастико - Младост 4) и си взех Суперхидратиращ серум(не знам дали точно така се води, в малки шишенца с винт, 4мл.). От първото нанасяне съм влюбена! Поръчах си и три маски в пликчета, които очаквам утре и нямам търпение да ги пробвам! Искам да си взема и матиращ крем, но не знам дали този с Розмарин или Шоколад(вторият повече ме изкушава). С комбинирана кожа съм, на 29 години.

# 207
  • Варна
  • Мнения: 77
Преди коректорът е бил 2 лева, сега ако гледам същия - 4,6 лева. Нищо, ще се прежалват двойната и отгоре цена, ако помага..

Къде мога да го намеря във Варна?

# 208
  • Мнения: 802
Преди коректорът е бил 2 лева, сега ако гледам същия - 4,6 лева. Нищо, ще се прежалват двойната и отгоре цена, ако помага..

Къде мога да го намеря във Варна?

Днес си го купих за 2лв., но за Варна не знам..в по-големите аптеки ги има обикновено.

# 209
  • варна
  • Мнения: 674
И аз се присъединявам към въпроса къде във Варна могат да се намерят продуктите на Амрита?На улица 27-ми юли има аптека в която продават някои неща,но крема,който аз търся го няма там.

Общи условия

Активация на акаунт