Пюрета Сънвал-мнение

  • 12 375
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, дайте мнение за пюрета Сънвал.Днес купих на дъщеря ми няколко.Убедиха ме, че били хубави и аз реших да пробвам, но ми се иска и вие да кажете мнение. Надявам се да са вкусни и да са добри като качество.Ако някой има опит моля да пише.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 017
Незнайно защо или може би заради по-ниската им цена, в сравнение с ХИП, не ги намирах много често и съм купувала само 3-4 пъти, и то за след 8-ми месец. едното беше пиле с тиква и него го хареса, Имаше едно зеленчуково с просо - пълна скръб. И в шкафа си държа още едно, което не съм дала.
С други думи - кой знае колко не мога да ти помогна. Вярвам, че са с добро качество , дано и на бебето да харесат на вкус.

# 2
  • Мнения: 11 003
Дъщеря ми е изяла доста пюрета на Сънвал, доволна съм. На вкус и външен вид са хубави, затова вярвам, че и качеството им е на ниво.

Зеленчуковото с просо наистина е гадно.

# 3
  • България
  • Мнения: 457
Взимала съм доста често-харесваше ги и бях доволна. Peace

# 4
  • Мнения: 498
Взимала съм,но на Ана не й харесваха,но тя е доста капризна,така че не е критерий

# 5
  • Мнения: 3 993
Преди няколко дни купих няколко пюрета на Сънвал. До сега дъщеря ми е опитала 3 от тях - пащърнак с ориз и пуешко, ябълка с манго, и спанак с картофи. И трите й бяха вкусни и ги изяде с апетит.  Simple Smile Лично на мен първите две ми харесаха, но спанак с картофи ми се стори много безвкусно. Хора разни, вкусове също.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 690
Купувах основно Сънвал, сега също, но вече по-рядко  Peace много са добри, пък и детето ги яде  Peace попитай вносителя в кои магазини точно можеш да ги откриеш  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
За малки бебета сигурно са добри на вкус,но аз 2 пъти вземах на порасналото си бебе (над 1г.5м. беше) и й бяха откровено гадни.Имаше една каша ванилия,нямаше никаква сладост и едно друго зеленчуково с месо наскоро пробвахме но пак беше много безвкусно и го токаза категорично.

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Доволна съм и то много. Давала съм пюрета до малко след навършване на годинката.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
За мен това беше предпочитаната марка,защото са без захар и сол.Не са чак толкова вкусни,но Тери ги ядеше защото си беше свикнала да не са овкусени с тези подправки.

# 10
  • Мнения: 1 062
Давала съм и от трите вида - месни, зеленчукови и плодови. Приемат се много добре  Flutter

# 11
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Доволна съм , а и дъщеря ми доста ги харесва Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 276
По принцип се смята, че са много добри защото имат един много стриктен сертификат за БИО храни.
Наистина нямат и добавени захар, сол и тн... ОБАЧЕ не всичките са вкусни. Моето дете не ще да ги яде. Само няколко от плодовите.

# 13
  • Мнения: 72
Нашата дъщеря много ги харесва Купуваме почти само тях Лошото е че не навсякъде ги предлагат

# 14
  • Мнения: 534
и ние в момента ядем тези пюрета  и на малката доста и допадат  Peace

# 15
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
И аз съм накупила от тези пюрета,надявам се и крайния консуматор да е доволен от тях  Crazy.
Само добри отзиви съм чувала  Peace

# 16
  • Мнения: 15 379
Ами мога да ги препоръчам с две ръце! Peace Имат много преимущества - биопроизход на суровините, много подходящи за деца склонни или с алергии, имат Деметер стандарт за качество, евтини са, не съдържат захар и сол. Имат чудесни комбинации от зърнена култура (най-често пълнозърнеста) с плод, които все още предлагам за закуска понякога. Не отричам, че месните и зеленчуковите пюрета са доста безвкусни, но моето дете ги ядеше и не им се цупеше, макар, че е капризен. 

# 17
  • Мнения: 741
Синът ми много хи харесваше и често му купувах от тях Peace

# 18
  • Мнения: 2 132
И аз взимам от тях, защото са Био. Ива ги яде и за сега съм доволна. Имат и доста по 190гр. Освен тях купуваме Хип и едни френски, които са Био. И от трите съм доволна, но на Сънвайл крушата им е био докато на хип не е.

# 19
  • Мнения: 55
От всички марки пюрета-тази детето яде с най-голям апетит(дори това пюре с просото Crazy)! Peace

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и при нас трудно се намират, но детето ги харесваше сега взимам за разнообразие Simple Smile

# 21
  • Мнения: 543
Наша Лора ги плющи като стой та гледай Simple Smile

Основно Сънвал давам и 2-3 на Хип. Никоя друга марка не одобрява. За качество не мога да се изкажа, то на етикет всичко звучи добре. Но като вкус моето бебе най ги харесва.

Виждам, че си от София, аз купувам от тук:
http://www.bebemarket.eu/bm/?p=kontakti
Всъщност само този в "Изток" съм посещавала, но сигурно и в другия има същия асортимент.
Има ги също в едно магазинче на ул. "Крум Попов" в квартал "Лозенец", тъм, където улицата излиза на хотел "Хемус", малко преди това.

На много добра цена са.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дъщеря ми много ги харесваше

# 23
  • Мнения: 3 500
Да, хубави са и са много качествени, но не съм сигурна дали ще се хареса на детето, защото са доста безвкусни.

# 24
  • Мнения: 1 062
Безвкусни са за нас....бебетата нямат изграден вкус като нашия....и е твърде вероятно да им харесат  Grinning  bouquet

# 25
  • Мнения: 493
Синът ми много ги хареса,а и съм чувала много добри отзиви за тях. Peace

# 26
  • Мнения: 1 546
ХУбави са, Симона си ги хапва  Peace

# 27
  • Мнения: 9 973
моето дете въобще не ги одобри,в канала заминаха.Дано твоето ги прояде

# 28
  • Мнения: 560
Моето дяволче е много капризно и след много опити най-накрая и задоволих вкуса със Семпер Peace-скоро ги открих.Давала съм само плодови и запърви път я видях да си отваря устата така хубаво без да маже и плюе.

# 29
  • Мнения: 18
  bouquet моят син си хапва с удоволствие от пюретата на сънвал аз лично ги харесвам на по ниска цена от хип но с много добро качество  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 745
Купувала съм много пъти от тях,смятам че са добри.А и малко разнообразие не е лошо да има.Детето си ги одобряваше . Laughing

# 31
  • Мнения: 53
Страшно съм доволна от пюретата на Сънвал - моят бебо ги харесва почти всичките. Съотношението качество:цена също си заслужава  Peace

# 32
  • Мнения: 122
  bouquet моят син си хапва с удоволствие от пюретата на сънвал аз лично ги харесвам на по ниска цена от хип но с много добро качество  Simple Smile
Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 67
Аз също съм доволна,детето ми често ги хапва.

# 34
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
Темата е от преди 4 месеца. Авторката отдавна има лични впечатления от пюретата.

# 35
  • Мнения: 472
Много ги харесваме  Peace

# 36
  • Мнения: 1
момичета знаете ли дали наистина сънвал са био пюрета?

# 37
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Купувам на Ивчо Сънвал доста често,хапва си ги с охота,макар за мен да не изглеждат много вкусни.Харесва ми това,че не са толкова фино пасирани,както някои други и така се учи да дъвче малко или много.Допадат ми най-вече тези с мюслито и елдата(плодовите).

# 38
  • Мнения: 95
Купувала съм от тях, дъщеря ми ги харесва. Незнам доколко са Био.

# 39
  • Мнения: 288
Само такива яде малкия,много рядко давам други и то ако няма в асортимента даден плод,зеленчук и т.н.Примерно сега яде месни,а няма заешко на Сънвал,за съжаление. Rolling Eyes Колко са БИО,само производителит знаят със сигурност,но приемам,че са.Като цена са супер! newsm10

# 40
  • Мнения: 15 379
момичета знаете ли дали наистина сънвал са био пюрета?
Имам достоверна информация, че са органични (Био) наистина. Вероятно те притеснява ниската цена, която не е типична за органичен продукт, който се предлага на БГ пазара.
Освен това имат и Деметер стандарт за качество Peace.
Моето мнение е, че са чудесна алтернатива, имат хубави комбинации и наистина са евтини.

# 41
  • Мнения: 4 428
И аз съм много доволна от Сънвал. И на каката и сега на малката купувам всички от видове  Peace
Само не ми допадат много тените пюрета с тиква  Rolling Eyes Малко странен вкус имат. А и са доста гъсти, като за пюре с тиква заради озира вътре.
Месни за сега не съм купувала. Ще взема и от тях да пробвам.

# 42
  • Мнения: 9 436
Признавам си,за пръв път ги чувам Embarassed

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Не ги харесахме но сме доста капризни.....може би затова

# 44
  • Мнения: 983
Моите деца ги ядяха много

# 45
  • Мнения: 1
И моя сладур много ги харесва:))

# 46
  • Мнения: 1 569
Цената им за био пюрета е супер. Зеленчуковите са ок, хапвала ги е горе-долу с кеф. От плодовите бързо се октазах да купувам след една проба на някаква круша  Sick

# 47
  • София
  • Мнения: 56
Доволна съм от тях, малкият си ги хапваше с охота.
Вече е по-голям, но когато се захранвахме с пуешкото например, колко Пащърнак с ориз и пуешко е изял .....  Grinning, също и Пащърнак с броколи. Другите зеленчукови ,  гъсти ми се виждат и имат нужда от разреждане. От някои плодови  също съм взимала.

# 48
  • Мнения: 1 569
Десйтвително за който иска да предлага този ценен зеленчук пащърнак (като мен) на Сънвал си заслужава хем заради цената, хем, защото го има в 2-3 комбинации.

# 49
  • Мнения: 31 160
Купувала съм, но не често.

# 50
  • Мнения: 114
Доволна съм от пюренцата. И все пак са Био. Бебка си ги хапва.

Общи условия

Активация на акаунт