КОЛЕДНИ ЗВЪНЧЕТА БИЯТ, ЧУДЕСА ЩЕ НИ ОТКРИЯТ! 15.12-21.12.08г.

  • 13 867
  • 245
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 257
*Jeny*,не се отчайвай и при мен се е случвало да се скараме в най-неподходяция момент!Предполагам как се чувстваш и най-вече заради това,че са ти казали,че периода е много подходящ за бебеправене SadНе че ще ти мине яростта,но просто да те успокоя малко  Hug Heart Eyes Hug

# 241
  • Мнения: 1 796
Здравейте,
влязох да ви видя за малко и да се отчета:
Много оптимистично съм настроена - непрекъсно си правя разни бабешки процедури - разтривки, лапи на белите дробове, чайчета - тъпча се с плодове, мед, ядки и разни такива! Още е рано да се хваля, но каточе ли имам леко подобрение - болката в дробовете не е чак толкова силна, но още съм далече от оздравяването - имам си температура и кашлям още лошо! Важното е, че вярвам, че мога да се оправя - няма да се дам - все си мисля, че ще стане чудо и ще избегна антибиотика! Мъжа ми много ми помага, все е около мен и това някак ме зарежда с оптимизъм още повече!
Благодаря ви много момичета - за подкрепата и за положителната енергия - незнам дали ще ми повярвате, но си мисля, че и вашите мисли и пожелания ми повлияха много! Благодаря още веднъж - прегръщам ви всичките - не ми се ще да изброявам за да не пропусна някого - обичам ви! Hug

Аманитка - много се радвам за вас! Hug

*Jeny* - много се радвам на твоите хубави новини от прегледа!  Hug На половинката не се ядосвай много и ние сме минали през подобни моменти. Все път си казвам, че не трябва да се ядосвам на негови постъпки и изказвания: че са мъже и просто разсъждават различно, че в никакъв случай постъпките им не са им с цел да ни засегнат или пък от незаинтересованост или нещо друго, но всеки път се ядосвам. Знам, че и на теб няма да ти мине лесно, но недей да се тормозиш излишно - сигурна съм, че си знаеш колко те обича и че иска бебето калкото и ти - мисли си за хубавите моменти, които сте имали и които ще имате когато си дойде - пък то никога не се знае - по Коледа стават чудеса! Wink

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Силви, това, че усещаш подобрение е прекрасно, само така - с природна медицина и оптимизьм ще се справиш  Grinning
Жени, сигурно ти е много гадно сега, но не се ядосвай на половинката. Най-важното е, че здравословно всичко е добре при теб  Hug Гушвам те!

# 243
  • Мнения: 257
Добро утро!Днес май пак аз съм най-ранобудната. Simple Smile
Силви,много се радвам за теб и вярвам,че ще се оправиш без антибиотици.Щом си започнала да надвиваш болестта,значи не трябва да се отказваш Peace
Сега да пожелая на всички един усмихнат ден и да ви почерпя с кафенце.

# 244
  • Мнения: 3 641
Elena,ssiillvvyy , соф благодаря милички! Наистина ми стан апо-спокойно и хубаво от думите ви Hug Добре,че сте вие Blush Heart Eyes
Снощи бяхме на купон, цяла вечер танцувах и въобще гледах да не мисля за проблемите. Днес м ие доста по-добре Simple Smile
Елена, твоето кафенце е префектно, тъкмо за следнощното парти Hug
Соф, гуш и от мен! Hug
ssiillvvyy , наистина вярвах, че ще се подобриш. Дано до край да пребориш болестта и следващия път чакам пак хубави новини Hug Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 1 165
Аз обаче ще си взема т виртуалната тортичка на Елена,а кафенцето го отстъпвам на някой друг,тъй като не пия.
Жени мила не се ядосвай на половинката или поне се опитай да се правиш че не ти пука.И ние сме се карали в най-неподходящия момент,който пък е най-подходящие за бебеправене,но такъв е живота.Къща без  комин и комин без дим няма. Hug

Общи условия

Активация на акаунт