КОЛЕДА наближава и с чудеса дарява! (15.12–21.12)

  • 7 818
  • 198
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте момичета
за първи път си позволявам да пиша във вашата седмична - идвам от искам бебе, но мисля, че мястото ми вече е тук!
бях на протеста в понеделник. следя проблема колкото мога по от близо и много се вълнувам,  гледах шоуто на Слави и снощи и днес в сутрешния блок на БТВ и канала. яд ме е на безочието на българските депутати, потресена съм и от позицията на доктор Щерев, възхищавам се на Ани за това как се изправи само срещу тази стена, надявам се да има начин по който да можем да си извоюваме фонда.
желая ви много слънчев, усмихнат и изпълнен с положителни емоции ден! Peace

# 61
  • Мнения: 4 589
Добро утро на всички,

за съжаление това е положението в България. Нали депутатите трябва сами да управляват тези пари за да могат да си купят нови коли и да пътуват, няма да ги дадат за некви си семейства дето се борят за най-святото нещо, да си имат дете....нещастници.

Хубав ден

# 62
  • Мнения: 3 246
добро утро и от мен
тъкмо преди да тръгна гледах и БТВ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire бясна съм  не мога просто да си представя  как е възможно такова отношение

atadar , добре дошла, но ти пожелавам да не се задържаш дълго тук и бързичко към отчетни Peace Hug
Zumbul Praynig Praynig Praynig време е вече за хубави новини , много стиснати палци имаш от мен

# 63
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 630
Момичета, снощи за пръв път в живота си си помислих, че не си искам българския паспорт. Срам ме е Embarassed Срам ме е от тези хора Sad

# 64
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Атадар,защо и ти тук... Sad Добре дошла Hug Бързо да се разсейват проблемите Praynig
Чета,пилета,чета....И гледам телевизия Twisted Evil
Прегръщам ви!Кураж!И стиснати палчета за всички,които ,разбира се имат нужда!
Май всички се нуждаем от тях? Wink

# 65
  • Мнения: 3 246
 Свраченце Hug къде се изгуби бе душицо
Гея, нормално е да си го помислиш Hug

# 66
  • Мнения: 1 732
http://www.vbox7.com/play:b08a52c9,момичета това е от мен,това заслужават нашите скапани политици!срам ме е че съм българка заради тях!стискам палци за всички момичета!

# 67
  • Мнения: 4 700
Гея, ами ти zаЩо мислиШ, че вече нямам български паспорт? Иска ми се много един ден да съжалявам zа това и да си го върна. Но до момента (вече минаха над 2 години от както се откаzах от бг гражданство) стотици пъти съм благодарила, че съм се отървала от него. То не беШе рекет по границите, то не бяха скандали по паспортни служби, zдравна каса и къде ли оЩе не.

Няма да се оправи таzи държава в скоро време. А после zаЩо младите бягали в чужбина??? Днес раzкаzвах на Шефката си zа ин вивото и тя ме гледаШе  Shocked и не вярваШе на уШите си.

# 68
  • Мнения: 4 589
Ето да видите как се подиграват с нас депутатите.

http://dnes.dir.bg/2008/12/17/news3752279.html

# 69
  • Мнения: 1 062
Доста време им трябваше да скалъпят някво привидно обяснение.....
А къде беше то преди това ?!?!
Дали ще им е кеф някой да се шегува докато се обсъждат въпроси,
които засягат дъщерите и синовете им....риторичен въпрос  ooooh!

# 70
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 630
Миле, аз до скоро не се и замислях да го сменям, все си мислех, че няма нужда. Но след всичко, което виждам в последната година, просто не ми се и помисля друго. За какво ми е? Дето казва Слави - ми в чужбина посолството няма да те защити, не съществуваш за него. И е прав. По-добре да разчитам на немците, че знам, че са доказали, че като имат проблеми гражданите им, държавата стои зад тях. А не се подиграва с болката им...

# 71
  • Мнения: 4 700
Откакто съм с немски паспорт само добро отноШение съм видяла. Германците се държат с мен като с човек, българите се държат с мен като с гражданин на ЕС. А zа посолството в Мюнхен няма да коментирам. За едно пълномоЩно ме въртяха сто години. Накрая си отидох в БГ и си свърШих сама работата.

# 72
  • Мнения: 2 343
Само да ви помахам за здрасти!

# 73
  • Мнения: 3 246
Мира  Hug
Миле Гея, става ми много тъжно

# 74
  • Мнения: 1 768
Кали , и на мен  ми е тъжно седя и премятам темите из форума , белким някой напише нещо ,ама не! Стигнаха им силите на всички да се подпишат на една петиция.В Зачатие дето бяха уж много велики мълчат.Замазаха ни очите с голи обещания и всички се кротнаха .Е такова ми е сиво и тъпо.Аз нямам време да чакам , а пари няма и какво правя - ми нищо седя си и си гледам тъпо и ми е сиво и ми е гадно.

Общи условия

Активация на акаунт