Пюрета Sunval - къде в София?

  • 1 014
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 535
Ами това ми е питането.
Съжалявам, ако се повтарям, но не успях да намеря инфо с търсачката.
Ако е някъде в центъра още по-добре  Peace

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 448
Знам в Красна поляна къде има. Ако те устройва, мога да ти обясня къде.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 833
Виждала съм само в "Пинокио" - Дружба.

# 3
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В Стрелбище има добре зареден бебешки магазин - ул. "Нишава" 153, на Красно село има зад пазара, но там изборът е ограничен.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 535
Много са ми далеч Красна поляна и Дружба, но до Стрелбище имам път и ще се пробвам там.
Много благодаря за бързите отговори  Hug

# 5
  • Мнения: 575
В Слатина също има.

# 6
  • Мнения: 15 379
Центърът на София е обширно понятие, аз живея до НДК и много удобен за пазаруване ми е магазинът на "Макси Кози" в Лозенец, ул. "Крум Попов". Винаги имат пълната гама на Сънвал и зареждат много редовно. Не знам дали ти е близо, обаче...
Друг магазин, за който се сещам в центъра, е този на "Патриарх Евтимий", от страната на кино "Витоша", в посока "Свети Георги".

# 7
  • София
  • Мнения: 1 535
Центърът на София е обширно понятие, аз живея до НДК и много удобен за пазаруване ми е магазинът на "Макси Кози" в Лозенец, ул. "Крум Попов". Винаги имат пълната гама на Сънвал и зареждат много редовно. Не знам дали ти е близо, обаче...

Много ти благодаря - този ми е много удобен  Hug.

Друг магазин, за който се сещам в центъра, е този на "Патриарх Евтимий", от страната на кино "Витоша", в посока "Свети Георги".

В този не видях да продават Sunval, но може и да не съм догледала  Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 44 089
В бебемаркет също има.
Единият е в квартал Иван Вазов, другият до Плиска близо. виж в сайта им има точни адреси, ако мислиш, че ще ти е удобно.
На красно село и срещу кемпински също продават, но предполагам, ще са ти по-далеч.
Като в иван вазов има и още едно магазинче на предпоследната спирка (преди пазара) на трамвая там също има.
Както и в магазина на чико на входа на нишава на южен парк.

# 9
  • Мнения: 228
Красно село в блока зад пазара.Има голямо разнообразие.Те имат магазин и в Лозенец,но не зная дали за същия говорите

# 10
  • София
  • Мнения: 44 089
Красно село в блока зад пазара.Има голямо разнообразие.Те имат магазин и в Лозенец,но не зная дали за същия говорите

да, аз поне за същите пиша, в лозенец име  срещу хотел кемпински магазина ....

Общи условия

Активация на акаунт