Сгради на годината 2008

  • 735
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
http://www.buildingoftheyear.bg/winners.php

Във всички категории има интересни сгради. Насладете им се.

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
малееее онова недоразумение жаклин спечелило "Сграда на публиката" 2008 ...
имат чувство за хумор тези хора.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 08:42 от Labrador

# 2
  • София
  • Мнения: 1 819
"Жаклин" всички я знаем. Харесвана или отричана, никой не е безразличен към тази сграда.

Но не мога да разбера как може "Свети Тома" да стане сграда на годината newsm78

# 3
  • Мнения: 2 448
Единственото нещо , което ми хареса е Парк хотел Пирин.
А тази Жаклин няма как да не я отличат, но може би наградата трябва да се казва сграда-недоразумение на годината.  Laughing

# 4
  • Мнения: 24 467
Единственото нещо , което ми хареса е Парк хотел Пирин.
А тази Жаклин няма как да не я отличат, но може би наградата трябва да се казва сграда-недоразумение на годината.  Laughing

И аз току- що това си помислих.
"Жаклин" ме ужасява, май класацията е била в обратен ред там... Прилича ми на платен пи-ар тази класация. Категория "жилищни сгради и комплекси"- това лято видях къде- къде по- приятни за окото и гъделичкащи чувството за естетика нови сгради.
Останалите- нищо особено /изключвам операта/. Хотел "Метрополитън" е място, което определено не вдъхновява. Автоцентърът е прекалено футуристичен за моя вкус. На склада за лекарства пък какво му видяха, не знам.

# 5
  • Мнения: 1 005
http://www.buildingoftheyear.bg/showBuilding.php?bid=324 офис сграда с бизнес предназначение

# 6
  • Мнения: 1 005
а някаде дали са качили награждаването, че го пропуснах

# 7
  • Мнения: 984
Мен като лаик ме впечатлиха две от производствените сгради и склада за готови лекарства. Жилищните сгради са ми като от калъп излезли. Харесвам "Жаклин", но пък копира "Цветната къща" в Париж, поне на пръв поглед.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 039
Аз лятото ходих в "Свети Тома" и бях супер приятно впечатлена! Не вярвах,че има такива комплекси тук. Наистина много красиво място е!

# 9
  • Мнения: 4 195
в една от спечелилите сгради си прекарвам работното време - но пък аз никога не съм се впечатлявала от сгради, независимо какви са Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 12:23 от Чут Чут

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Св. Тома е от малкото комплекси и сгради по морето, от които не ми се повдига, минавайки покрай тях. Въпреки, че е построен едва ли не в резервата. Красивото си е красиво!

Общи условия

Активация на акаунт