Психически тормоз на бременна в службата....

  • 8 272
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 694
мога да ти препоръчам доктор Ризова в Торакс на Възраждане. Много е миличка и отина въпреки че всички псуват Торакс тя е супер отиди и обясни как стоят нещата и че искаш да запазиш бебчето. Предвид възрастта ти тя няма да се чуди дълго за болнчнен. Ако нещо не те разбре кажи и в прав текст. Аз имах малко проблеми и съм в болнични от 2мес. В болниците трябвало да те хоспитализират за да ти дадат болничен това и тя ми го каза така че опитай Прегледа е 20лв. екографа 17 а болничния 5. Успех.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Този е за съд!!!! Направо не знам какво да кажа, мила. Защо не вземеш да си регистрираш поща на друго място-примерно в abv? Колко му е да влезеш в някоя интернет зала...така поне ще можеш да имаш  връзка с момичетата тук. Надявам се да се намери някой да ти помогне. Но ти трябва да знаеш, че дори да не беше бременна пак имаш право на защита. Не може така някой да те тормози на работа и да му се размине безнаказано. А още повече сега-като си бременна. Прегръщам те силно и ти желая успех.

# 62
  • Мнения: 247
Повечето майки тук са прави в съветите- послушай ги и опитай всичко. За признаването на бременността се признава и изследване от гинеколог, така че не може да те разтакават под предлог други глупави формалности. Аз съм юрист и съм минала по този път.
Що се отнася до "оказването на въздействие" върху шефа ти бих предложила същото като Додо (съпруга ми е бивш военен и има доста добри контакти), така че не се притеснявай да ни кажеш.
Друго предложение: ако имаш възможност(което е слабо вероятно поради това че си блременна) за друга длъжност или работа, опитай се да го направиш, но В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ РИСКУВАЙ!  Бременна си и законът те защитава, колкото и да е несъвршен механизма по който става това.
Все ми се струва, че ако му внушиш на твоя шеф, че продължавайки с подобно поведение, ще сезираш освен начланиците му, но и медиите (а те само това чакат), може и да се стресне.
Ти най-добре познаваш ситуацията, затова си избери най-подходящия вариант от предложените тук и действай, защото ако се оставаш така рискуваш бебето да му навредиш.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт