Хайде на купон!

  • 5 221
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 224
  Супер, ама аз вече гласувах.  Simple Smile
 

# 16
  • Мнения: 1 895
Ами изтрий гласа си и дай вот отново Laughing

# 17
  • Мнения: 1 165
И аз като узи се услушвам, чакам да видя на къде клонят везните.  Grinning

# 18
Ако искате, всеки да каже кога НЕ може и така ще изчистим дните, в които най-малко хора могат. И после ще уточним някоя дата от останалите дни. Каси, имаш предвид тоя Тукан, който е срещу Хемус ли? Че аз друг не знам - щото напоследък нещо не ходя по кръчми  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 165
Ахам, Узи. Точно този.  Party
Ама ми се струва, че сме малко желаещите. Я, Хелче и Лорейн да вземат да се изкажат с конкретна дата, че не ми стана кога могат те.  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 415
Каси, аз мога на всички дати освен 23ти  Peace Гласувах за 21 и 28, но съм ок и за другите дни.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Mарианче, какви деца Mr. Green те за разпивка се гласят момите - няма да е за пред детски очи Mr. Green само майки и тук-таме бащи е идеята май Laughing

След малко ще сложа анкетата Peace
Креми,аз чета отгоре ,отгоре, и понеже няма на кого да  разчитам  за децата ,почти винаги  с а с  нас,и  са  свикнали.
Ако трябва ще ги оставим вкъщи.Много искам да  се видим.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз гласувах за 21, 28, 29, но и другите дати без 20 стават Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 336
Гласувах за 19, 20. На 27 също мога, но го няма като дата. В другите дни няма да има на кой да оставя децата, така че вероятно ще съм пас.

# 24
  • Мнения: 1 165
Гласувах за 21, 28, 29.12., на 20.12. се оказа, че няма да мога.

# 25
  • Мнения: 1 895
Кали, 27 съзнателно я пропуснах, че е Стефановден и много хора имат именници Peace
Хайде гласувайте - до довечера да видим коя е датата, че да се преброят кои ще ходят и кои ще пропуснат...

# 26
  • Мнения: 1 165
Кали, 27 съзнателно я пропуснах, че е Стефановден и много хора имат именници Peace
Мда, ние празнуваме тогава.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 895
е, и ние де Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 336
Простете невежеството ми Embarassed Laughing

# 29
  • Мнения: 405
Аз съм съпругът на Лидди и татковците на близнаци /без близнаци/ ще се съберем в стриптийз бар"Клеопатра" до хотел"Хемус" в същият ден в който и вие ще се събирате. Laughing Laughing Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт