Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 40 отговора
мен  ме боляха и кръста и корема, но ще си по спокойна ако отидеш на лекар, лека бременност ти желая   :bouquet:
Цитирай

Благодаря дами. Току що се връщам от лекаря - няма нищо обеспокояващо, но докато бях в таксито ни уадри друга кола отзад. Е сега вече ми доиде в повече. Кажете да се връщам ли при лекарката.
Цитирай

До края на 5ти месец ме скъса този кръст.Не знам дали аз си внушавам или тялото ми много се промени.Дупето ми така изхвръкна назад а преди беше плоско,плоско....А бе боли си аз не съм спала 5 месеца на гръб-но от няколко дена вече успявам и много добре се чувствам.Но и аз така като теб в момента в който разбрах че сам бременна и ме подхвана кръста и.............Нормално е.Не се притеснявай.
Цитирай

Ако си се стреснала..................я по добре званни първо на лекаря и той ще ти каже дали да ходиш или не.
Цитирай

Мен не ме е болял в началот, но от средата на осмия месец почна да ме понаболява, а сега вече към края сериозно си ме боли. Успех и дано не е нищо сериозно. АГ ще ти каже най-точно.
Цитирай

Аз съм в началото на 9 месец,досега не ме е болял кръста,но от една седмица така ме боли .че чак болката се пренася надолу и стига до кракът ми и има моменти да не мога да ходя от болка.Днес бях на лекар и се оказа 4е със самото си слизане надолу бебето притиска някакъв нерв и оттам идва и болката,която може да продължи и до самото раждане Confused
Цитирай

Благодаря Ви за помоща. Ходих при докторката, направиха ми изследвания и се оказа, че е лека инфекция на пикочните пътища. Май съм настинала малко, но не е нищо обезпокояващо.
Цитирай

здравей,мила!
На мен ми регистрираха бременността още в 4 гестационна седмица с изледване с вагинален ехограф, а на теб са ти казали да отидеш след януари...ако искаш потърси доктор , който има в кабинета си вагинален ехограф....
Относно болките в кръста не са изключени. Моя позната, която  е като теб в начална бременност също я боли кръста...Моят съвет е в началото много да се пазиш, да не се натоварваш, да нямаш контакти със заразно болни и ако можеш за по-сигурно си вземи болничен....
Лека бременност и всичко добро!!! Smile
Цитирай

Благодаря Ви за помоща. Ходих при докторката, направиха ми изследвания и се оказа, че е лека инфекция на пикочните пътища. Май съм настинала малко, но не е нищо обезпокояващо.
Внимавай!Пази се
Цитирай

Непременно се консултирай с лекар - понякога проблемът е другаде, но разсейва към кръста (може и бъбреци да са, нищо че като орган са доста по-нагоре) Иначе е много рано - 5-6 седмица - да се говори, че плодът натежава, или тазът се разширява.
Моят таз се разшири във втори месец, без болки, без нищо. Още тогава почна да ми личи и корема. Даже питах лекаря ми какви упражнения да правя за отслабване  hahaha, не вярвах, че е свързано с бременността ми. Той каза, че е нормално и някои жени са така. Много ми се смя. Не надебелях много до края, на корем качвах.
Цитирай

И мен много ме боля когато ми се разширяваше таза-дори няколко дни трудно се движех.
Цитирай

Болките в кръста са най-вече екстра в по-напреднала бременност! За всеки случай се консултирай с лекар, може би е нещо безобидно  Peace
Цитирай

Болките в кръста са най-вече екстра в по-напреднала бременност! За всеки случай се консултирай с лекар, може би е нещо безобидно  Peace
Точно така...
Не ме е болял кръстът в началото нито един от трите пъти...
Цитирай

Болките в кръста ме съпровождаха от 3-ти месец до края на бременността  ooooh!
Дори е имало период, в който не можех да стана от леглото, не можех и да вървя, когато бях на работа.
Лекарката ми предписа спазмалгон - не помня колко дълъг курс, малко ме облекчи, но като цяло нищо не помогна Naughty
Но аз имам ревматоиден артрит и общо-взето не подмина нито една става по цялото тяло, така че...
Дано при теб нещата са краткотрайни  Peace Hug
Цитирай

Нормално е! Тялото ти се променя. Таза започва да се разширява още в началото, вероятно това се отразява и на кръста. Аз също бях така, сега отшумя, но понякога пак си ме боли.
Цитирай

15-29 от 40 отговора