Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой гледа ли "Тази сутрин"по БТВ на 16.12.Чухте ли ги тези тиквеници,жената пита ясно-към 31 дек.тя все още няма да е получила дори първия 45 дневен болничен.КАКВО ПРАВЯТ МАЙКИТЕ КОИТО СЕГА СА БРЕМЕННИ В 5,6,7,8 МЕСЕЦ и термина им на раждане е януари,февруари,март,април 2009.Оня кубето отговаря,че ние не сме имали осигурителна култура и сме искали да прецакъме шибаните им социални политики и закони.Не сме били коректни,щом като сме се осигурявали само за майчинство.ЩОМ КАТО МИ ГО ПОЗВОЛЯВА ДЪРЖАВАТА И ТОВА Е ГРИЖАТА И ЗА МЕН -ЗАЩО ДА НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВАМ И ДА ГОНЯ ЕДНО ПО-ВИСОКО МАЙЧИНСТВО-нали си плащам и високи осигуровки.Това вече не е мое право, това е закон със скрито САНКЦИОНИРАЩО действие-т.е положението е заварено и сега ме НАКАЗВАТ ЧЕ НЕ СЪМ ВНЕСЛА ОЩЕ 6 БР.ОСИГУРОВКИ, ЗА ДА ПОЛЗВАМ ТРИ МЕСЕЦА ОЩЕ МАЙЧИНСТВО.след като е 1:1 и няма грам грижа за бременни и децата,МАСЛАРОВА !!!-НЕКА ТЕЗИ КОИТО СА СЕ ОСИГУРЯВАЛИ 2 И 3 години преди раждането да получават 2 И 3 ГОДИНИ 90% от заплатата си като майчинство.СКЪПИ ХОРА ,АКО ВСЕ ОЩЕ НИ Е ОСТАНАЛО ДОСТОйНСТВО-НЕКА НЕ ГЛАСУВАМЕ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ.Ние нямаме друг начин за противодействие.Децата си ще изгледаме отново в лишения,ще работим на две места,но когато тези деца станат агресивни и лоши от липса на внимание и грижа,ЖАЛКО,че тези които сега правят законите още ще са живи. 
Цитирай

Напълнихме форума с това майчинство.Има поне 3-4 подобни темички.Не може ли там да се коментира?
Цитирай

София

наистина има достатъчно теми,нека коментираме в тях.....не,че има какво да се коментира...
Цитирай

Ами да.И да се ядосваш мила няма кой да те чуе.Колкото ни дават-толкова.Даже скоро може и така да стане че да се радваме че изобщо някой нещо ни дава.Горе главата.Мъките започват.
Цитирай

Нека форумът не се превръща в трибуна за агитация/анти-агитаця за гласуване ,негласуване и пр.

Какво да кажат майките, които са родили, когато платеното майчинство беше някъде около 100 дни. Да искат компенсация със задна дата ли (а това съвсем не беше отдавна)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.