Магазин "Двата жирафа" в Мол Варна

  • 4 787
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Безкрайно съм възмутена и ядосана.
Още през юни или юли започнахме да колекционираме от продаваните там влакчета и локомотиви от серийката с Томас, на които синът ми е луд фен. Липсват ни доста от "героите" от книжките. Също така още от лятото продавачките ни уверяваха, че "другия месец" ще получат нова стока. Това и до ден днешен не се е случило.  Confused През последните седмици ни казват да се обаждаме през 5 дни и съответно винаги се оказва,че стоката се е забавила или няма обяснение. Сега има нови продавачки /явно на старите им беше писнало от това да шикалкавят, да баламосват и заблуждават клиентите/, които са направо арогантни. В неделя бяхме в магазина и ни беше казано,че стоката е получена на митницата в София и че ще бъде в магазина във  вторник. Днес се обаждам да проверя и пак ми казаха да се обадя в петък....... И така до безкрай.
Не мога да разбера такива "търговци". 

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 22:48 от Dorothea

# 1
  • Мнения: 1 432
Явно си много ядосана,за да пуснеш темата 3 пъти  Crazy
Не може6 ли прсто да спреш да ги търсиш там ......на друго място няма ли ги?  Peace
нали знаеш,4е продавачките не са виновни

# 2
  • Мнения: 1 114
Много съжалявам, че се получило така с дублирането, имаше някакъв "срив" на форума.

Другаде не съм ги виждала. В сайта  Му toys има само дървените.
Ако имах избор нямаше толкова да се "натискам" да купувам точно то тях.

За продавачките- последно ми заявиха, че в "петък може и земетресение да има и те няма да са виновни".  Да се смее ли човек, да плаче ли ....  Sick

А синът ми само обикаля с брошурката и повтаря кои локомотиви имаме и кои нямаме, и "кога ще ги имаме? кога ще пристигнат?" .....Можете да си представите как е....

# 3
  • Мнения: 1 432
Мога  Crazy
Пожелавам ви в петък да имате попълненеия в колекцията  Hug

# 4
  • Мнения: 1 114
Благодаря ти.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 847
О,
и аз мога да се изкажа за този леко съмнителен магазин  Wink....Незнам как си внасят стоката ,аз се свързах с тях от търговска гледна то4ка...но наистина са доста съмнителни ..Те изоб6то не са никакви вносители ,а само прекупва4и,които си купуват от 4ужбина и си ги внасят в магазина,не с големи коли4ества....а да се свърже6 със собствениците е невъзможно и мога да те уверя ,4е се полу4ават то4но такива отговори както от продава4ките...изоб6то много непрофесионално , съжалявам за сина ти ...
Съвет потърсете ги на друго място тези игра4ки - От Жирафите едва ли 6те ги имате....но все пак успех... Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Съжалявам,че се "борите" с такива продавачки Confused
Много се чудих какво общо имат два жирафа с Томас newsm78 Crazy и дали не са всъщност някакви разновидности на влакчето ,ама,разгеле-разбрах Laughing
Дано купите, каквото е поръчал юнакът на дядо Коледа!
Моят сега ще си получи Тома-сът

# 7
  • Мнения: 27
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=351_583

http://www.kasidabg.com/index_cpath-267_470.html

Ето тук има разни влакчета, дано свърши работа  Wink

# 8
a znaete li, 4e nie puk sme fenove na Bob the builder,koito go ima edinstveno v 2-ta jirafa i nie tyrsim ostanalite geroi za da si populnim kolekciqta,koqto ni e podaryk ot leliata na moeto dete(donese mu 5-6 igra4ki ot Belgia). V tozi magazin struvat 13lv ednata,a v Belgia sa 9lv!!!Koeto me navede na misylta,4e vnositelq ne e nikakyv vnositel,a si e obiknoven tyrgash! Rolling Eyes Hem me e qd,hem ne moga da gi namerq nikude!!!Ka4estvoto si e ka4estvo!No puk nqmat nikakvo predlagane!Za syjalenie!

# 9
  • Мнения: 1 114
... а да се свърже6 със собствениците е невъзможно и мога да те уверя ,4е се полу4ават то4но такива отговори както от продава4ките...изоб6то много непрофесионално ...

Още на следващия ден /след като отворих темата/ ми се обадиха от магазина, но НЕ продавачка , а някой от "офиса"  Rolling Eyes!!! 
Увериха ме, че в близките няколко дни ще пристигнат локомотивите от нашата серия.
Това естествено не се случи.

И понеже вече съм сигурна,че собственичките - 4 на брой /доколкото зная/- четат във форума искам да им кажа,че с отвращение пазарувам от магазина им. Не бяха обещания за нови доставки, не бяха обещания за карти с отстъпки за лоялни клиенти /поради което трябваше да си пазим касовите бележки.....

Добрата новина е, че Toytown ще зареждат играчки на  Learning curve, а съответно и металните локомотиви на Thomas and friends.

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 21:24 от Dorothea

# 10
  • Мнения: 847
vnositelq ne e nikakyv vnositel,a si e obiknoven tyrgash! Rolling Eyes
... а да се свърже6 със собствениците е невъзможно и мога да те уверя ,4е се полу4ават то4но такива отговори както от продава4ките...изоб6то много непрофесионално ...

Още на следващия ден /след като отворих темата/ ми се обадиха от магазина, но НЕ продавачка , а някой от "офиса"  Rolling Eyes!!! 
Увериха ме, че в близките няколко дни ще пристигнат локомотивите от нашата серия.
Това естествено не се случи.

И понеже вече съм сигурна,че собственичките - 4 на брой /доколкото зная/- четат във форума искам да им кажа,че с отвращение пазарувам от магазина им. Не бяха обещания за нови доставки, не бяха обещания за карти с отстъпки за лоялни клиенти /поради което трябваше да си пазим касовите бележки.....

Добрата новина е, че Toytown ще зареждат играчки на  Learning curve, а съответно и металните локомотиви на Thomas and friends.
Ми като 4етат да си бяха взели някаква поука ....пък те ....много си права 4е не са никакви вносители ,а най обикновенни търга6и....Но какво ли 6те стане като ние клиентите спрем да пазаруваме от такива некоректни "вносители"...както и да е...то се е видяло ,4е от Двата Жирафа няма да се пазарува...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 276
на мен магазина ми хареса, има много хубави неща

# 12
  • Мнения: 161
Работила съм в магазин за детски играчки и мога да ви уверя , че това е често срещана практика/не само за детските играчки/. Peace Шефовете нареждат така на продавачките, за да могат клиентите да посещават магазина им постоянно и за да не ходят хората при конкуренцията... Outta Joint

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте,


www.koala-bg.com  има цялата серия на Томас и Приятели

# 14
  • Мнения: 1 114
Тренкова, не се отваря линка.
Коя точно серия предлагате? На Learning curve металните ли?

Общи условия

Активация на акаунт