Австрия 26 - На партито ела и ти и Дядо Коледа посрещни

  • 20 611
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Хайде докато не са ни врътнали кранчето Mr. Green
За сефте пускам тема Embarassed
Ако имате други идей за заглавие казвайте  Hug 
А тук можете да видите старата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353325.0
и  Блога - http://mamiwawstria.blogspot.com/

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 11:35 от Sunny...

# 1
  • Мнения: 957
  Hajde otnovo Mr. Green
Не стана ясно някой ще вземе ли ключа. Ако никой не се "жертва" яденето и запитките ще си ги получите като се събуди Даниел, т.е. Към 15-15.30 .

Всички искат парти, ама като трябва да се свърши нещо всеки се скатава!!!

# 2
  • Vienna
  • Мнения: 266
колко сте бьрzи,4ак и нова тема.
Макси от днес пак ка6ля, госпожата и 1та лелка бяха болни, лелката днес болна едвам ди6а и децата гледа #2gunfire искам на топло......до март трябва да мрьдна някьде,4е тук zимата неможеме да иzкараме. купих на Макси подарьк, но не от сайта, рька да пипне око да види, zа 10Е раzлика не ми се zанимава да порь4вам от немския сайт. сега пьк вси4ки с малки подарь4ета,6те ви отрепам, купих му ново лего (2те дето му бяха zа Коледа му ги подарихме ве4е) zада му го даде дядо Мраz, а имам о6те 3 малки подарька zа под елхата.
Илянке, сори, ама аz сьм селска и тоя пьт да бия 2пьти в неделя нестава. ли4но на мен 15.30 не ми пре4и, преди тоzи 4ас няма вариянт да дойдеме.
Деси, мн се радвам ,4е пак си на линия, браво на тебе с 2 деца и работа,мн се вьzхи6тавам на такива майки.

# 3
  • Мнения: 153
Троп в новата тема. Съни, мерси   bouquet
 search къде иЗ4еЗнахте вярно? search

# 4
  • Мнения: 28
Пате,ние с теб все едновременно сме с проблеми..днес взех мойта с темп.от градината,кашля и тн..като гледам няма да я водя повече и за неделя мн се сьмнявам дали ще дойдем..много кофти,нямам и настроение да предложа заглавие...другия пьт!

# 5
  • Мнения: 39
Хайде Мами да се стегнем и спретнем хубаво парти. Има 4 основни задачи
1. Взимане на ключ
2.Украса
3.Почистване
4.Връщане на ключ

Нека всеки от желаещите да дойдат на купона, да кажат къде ще участват. Има 26 семейства за 4 задачки.Срамота.  nono
Може “селските булки“ да поемат почистването например така няма да се разкарват излишно.

# 6
  • Мнения: 413
Съни - благодаря за новата тема, заглавието е супер   bouquet
Права си, от 26 мами сега във форумът пишем само 6-7, а другите   search. . .ама то както се е заформило всички болни - Нали правилото "недоизлекувано дете - си седи в къщи" и "без течащи нослета на партито" важи или...???   
Сара - благодаря за инфото за коларгола, ама комшийката има 12 год щерка и незнаеше колко процента, а и в нета никакво инфо по въпроса, аптекаря се прави на луд и иска рецепта...ама се оправиха
  Леден облак - какъв е този вирус, поради който затварят цели отделения, много странно, грип ли е?
 желая бързо оздравяване на всички болни дечица.
 

# 7
  • Мнения: 957
Това за течащите нослета е малко трудно посред зима. На Даниел носът му тече дори да не е болен. Само да е студено му стига.

# 8
  • Мнения: 343
откъде и в колко ч. трябва да се вземе тоя ключ? икакво да се прави с него по натам?
сори за рядкото вкл'чване, ама сега имам малко стрес с новата кухня, всеки ден пазаруваме нещо  и все нещо липсва.
вчера купихме кафемашина, васеркохер, радио и нови тенджери за индукциона, днес всичко което у всяка къща го има от рода на брашно, захар, олио, подправки и тн и тн. с 5 торби излязохме от шпара... направо вече ми писна.

за носовете моето мнение съм казала, дете е болно, когато има Т, кашлица и сополи не ги броя за болест, заради която да си изолирам децата.

# 9
  • Мнения: 580
Това за течащите нослета е малко трудно посред зима. На Даниел носът му тече дори да не е болен. Само да е студено му стига.

На мен прилича детето  Mr. Green


Момичета, мерси за палцостискането, в петък ще знам повече по темата и ще ви пиша.  Калиопа - Данке

Хайде измислете някое по-забавно заглавие на темата, че ми омръзна все за дядо ви Коледа да са темите, аз не си падам поетеса, затова само нареждам ...ъъъ... съветвам исках да кажа Mr. Green


Съни, може да съм лестиг, ама пак напомням - линковете към старите теми и линк към блога, битте

Днес ми едно такова смотано и сбутано и тъпо и затова няма да мрънкам повече - лека нощ

# 10
  • Мнения: 81
 Мерси за темата на Сани.

И аз покрай Мимата съм болна.
 
Ключа мога да го върна аз,но врътвам ключа в 19,00.Ако Мим даде в 20.00,до тогава предлагам да сме изчистили.
 
Деси ще се радвам!

Имам предложение за Дядо Коледа,може всяка от нас да напише по 2,3 неща които са похвални за детето  през годината и какво се очаква от него през следващата.От златна книга Дядо К ще прочете за всяко дете,така ще покаже,че познава децата и  знае за техните добри дела.
Предлагам го за да има Дядо Коледа какво да каже на децата а не да се чуди кво да мънка.

 Друг въпрос имам,театър ще има ли,да нося ли кукли,сценарий или импровизе?

# 11
  • Мнения: 106
1.Рени
2.Ани
3.Вал
4.Нина
5.Зори
6. mondfase
7.Дулсинея
8.Viva07
9.Krasi+Ermin
10.Леден облак
11.fat.wombat
12.Gigi
13.Jeni1
14.Patenze
15.Zhen
16.Kaliopa1
17.Sunny
18.приятелка на mondfase
19.Свити
20.Ророана
21.SeaFlower
22.deiana
23.Eliza77
24.*Diana*
25. : ) Диана
26. dide (трябва да ги даде на Илиана на партито)
27. bussard (трябва да ги даде на Илиана на партито)
28. Gabi 3004

Това са събраните пари. Утре ще дам ,това което сте ми превели на сметката на Илиана. Диде и bussard , Уомбат ще плати за вас и после на партито и ги предайте на нея.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 00:08 от nkolentsova

# 12
  • Мнения: 413
deiana - Благородно ти "завиждам" за новото обзавеждане, и аз искам голяяяямааа кухня, ...ама съвсем скоро и тва ще стане  Grinning
Уомбат - ако течащ нос означава  детето е здраво, то всички трябваше да са нон-стоп с течащи. /ама понякога от зъбоникненето пак тече носът без причина /   Wink
До колкото разбрах mondfase - няма да идва, а е превела пари, защо някой от новозаписалите се не дойде на мястото на mondfase и да и преведе пари на нея. Спомням си, че mondfase беше писала още преди месец, че няма да идва, все пак парите тогава не бяха още събрани, а камо ли изразходвани? - даже аз мислех да и преведа на нея, а да дойда на нейно място.

"25. : ) Диана (трябва да ги даде на Ани)" - преди няколко дни са дадени.

Съни - моля те пиши ми на лични, пълното наименование на Лервик-са, модел...??? и производител...??? /май така и беше името - забравих  smile3537 /

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 00:44 от :-))

# 13
  • Мнения: 153
Станах нощна птица, що така Ей намерих си едно щ при Якобс и си го копирах
Вси4ки болни да оЗдравяват и да са на линия За неделя.
Деяна, ключът трябва да се вЗеме в 4етвъртък целия ден от 6веденплац, в неделя между 9 и 11 да се отвори на Уомбат и после към 13 на украсяващите. За това е добре да е някой, който живее наблиЗо.
Дол4е, гледах ти снимките от Берлин, поЗдравления, както винаги много добри. АЗ не 4е съм профи, просто мн ми харесаха.
Вдъхновена от идеята на Джиджи  Kiss и от това си помислих поетесите ни, напи6ете по някоя и друга рима За детски късмет4ета. Дядо коледа може да дава на всяко дете да си иЗбира късмет. А може и За родителите една торба с късмети  Party
Лека нощ

# 14
  • Мнения: 957
Ани, трудна работа. Нямам нещо настроение за рими.

Общи условия

Активация на акаунт