Размяна на парфюми ХІ

  • 21 404
  • 220
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 128
Хиляди благодарности на MNG - мило отношение и страхотен парфюм! Peace

# 31
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте нова съм в темичката но от доста време ви чета и се каня да разменя VERSACE CRYSTAL NOIR 50мл подариха ми го но за мен е мнооого тежък харесвам по-леки аромати пръснала съм само веднъж и така си стои не е тестер заменям го за VERSACE BRIGHT CRISTAL с надеждата че е по-лек GUCCI RUSH или RUSH 2   DIOR HYPNOTIC POISON или PURE POISON   CLARINS EAU TRANQUILITY   CLINIQUE HAPPY или HAPPY TO BE ако някой има и  други предложения моля да пише  Hug

# 32
  • Мнения: 0
Е,аз пак да си пиша ,че още разменям Guerlain Too Much-тестер с капачка,от 75мл са изпръскани десетина.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 16:11 от MNG

# 33
  • Мнения: 0
Хиляди благодарности на MNG - мило отношение и страхотен парфюм! Peace
Дени,чуствата са ни взаимни!Аз благодаря за милата изненада! HugДа си ползваш парфюма с кеф и самочувствие!

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 16:11 от MNG

# 34
  • Мнения: 4 128
Ти също Мигленче - да го ползваш със страхотно самочувствие, аз вече не стъпвам по земята Hug

# 35
  • Мнения: 4 128
Много, много благодаря - радвам се, че на Валентиното ще му се радват подобаващо, аз вече не стъпвам по земята от радост  bouquet

# 36
  • Мнения: 212
Разменям KINGDOM Alexander McQueen , 100 мл пръснат 3-4 пъти, липсават 5-6 мл. Купуван е от Ягодка, пазя и кутията. Очаквам предложения Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 479
Разменям Diesel Green- около 25 мл от 30.

Разменен Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравей!
Мога единствено да ти предложа класическата Макс Мара-70мл.За съжаление нямам по - големи парфюми.

# 39
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте нова съм в темичката но от доста време ви чета и се каня да разменя VERSACE CRYSTAL NOIR 50мл подариха ми го но за мен е мнооого тежък харесвам по-леки аромати пръснала съм само веднъж и така си стои не е тестер заменям го за VERSACE BRIGHT CRISTAL с надеждата че е по-лек GUCCI RUSH или RUSH 2   DIOR HYPNOTIC POISON или PURE POISON   CLARINS EAU TRANQUILITY   CLINIQUE HAPPY или HAPPY TO BE ако някой има и  други предложения моля да пише  Hug
разменен

# 40
  • Мнения: 1
simba21, не съм го мирисала. Ще гледам утре да го помириша и ще ти пиша.

# 41
# 42
  • Мнения: 66
И моят One на CK днес ще отпътува към новата си притежателка! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 142
Разменям Еskada into the blue edp 30 мл от 50 останали.


също така и Енигма на Орифлейм 50 мл с целофана.

# 44
  • Мнения: 3 641
И моят Миднайт Пойзън е раменен Hug
Ако случйано някой получи Армани Код за празниците и не му хареса, аз бих го купила с удоволствие Hug

Общи условия

Активация на акаунт