КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 687
  • 441
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
весели празници и весели теми от тук нататък.

Ето ви и много малко снимки за сега от сватбата .


http://mi6y.multiply.com/photos/album/11/11

# 2
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ЗИЧЕ , БЛАГОДАРЯ ТИ.   bouquet Hug Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug

Вижте , дайте сериозно .... на 20. 12 ще се срещаме или да освобождавам резервето.  Peace
За празниците точно обратно на това дето Айша казва. Нищо свободно няма , на всякъде са банкети и празненства.  Hug
Решавайте сега , за да не се излагам утре. И колко ще сме , че има само за 10 места свободни.  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 1 724
     Зиче,чудесна празнична темичка! Благодаря за това,което правиш за КГБ и в тези изпълнени с болка за теб дни.Бързо да заздравее вече този проклет зъб!

http://www.vbox7.com/play:c0fac1ec

# 4
  • Мнения: 22
Пу,втора в новата темичка!!! Laughing
Зиче,благодаря ти за прекрасната тема.Дано е изпълнена само с добри вести!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 4
Зиче,Дидия благодаря ви много за пожеланията ,ще ги предам на имениците.
И вие  и вашите семейства да са живи и здрави.

# 6
  • Мнения: 77
Честита ни нова темичка!
Зиче, благодаря ти! От сърце ти пожелавам да оздравяваш, че много се проточи!
Яге, къде ги видя тия тикви и ...... Я се вземай в ръце, че години назад не се връщат, за да не съжаляваш след време, изживей ги както трябва, миличка. Така искам да си щастлива!
Фурийче, кажи само кога тръгваме и........да е живот и здраве, там сме! Оправи ли ти се кръста?


             Л   Е   К   А !

# 7
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Честита ни темичка !Празнична и весела да е.
Зиче,благодаря ти за труда.Супер си с този цвят-свежарка.
Танита,честита ти коледна премяна.Кръста отшумява,слаби болки само.Куче от грозде не умира hahaha hahaha hahaha.Знаем си се,че сме навити за хойкане,само да има кой да ни се навива Joy Joy Joy.

Мони,да са ти живи,здрави и щастливи именниците.Весел празник утре.

Вампирката от снощи започна да се прозява.Дано тази вечер да не е като снощната.

# 8
  • Мнения: 4
Зиче страхотни снимки от сватбата.
Нямам думи за кумата и кума.
Вики е е дна малка фея.
Всички да сте живи и здрави и още много приятни мигове ви желая .
Жаслужавате ги цялото семейство.

# 9
  • Мнения: 7 362
                   Зичеееее,как ги правиш тия работи  #Crazy няма болки,няма зъб ти си готова и темата е чудесна!Благодарим ти! Hug Hug Hug Ей,не спиш ли ,деца ли не гледаш,на сватба ли не беше и ощеееее     мнооооооого и си......на 6.
                   Айде отивам да те видя на сватбата,че бързах да се запиша. Laughing

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 22:48 от Didia

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Фурийче ,Мони ,Дидия благодаря ви . Blush
Дидийка аз съм родопско говедо и не ме спира нищо . Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 11
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , супер сте.  bouquet
 И шаферката е перфектна. Heart Eyes
Бе всички сте муцка , нЕмате грешка.  Peace

Аз пак за срещата да кажа. Joy
Оставям резервето както си е. Който може да дойде.
Муци от кипърската и тя ще дойде.
Това е за сега.
Лека вечер.  Hug

# 12
  • Мнения: 7 362
                  Ей,Зиче,ама сте супер!Чудна красавица е малката шампионка,а Здравун е кавалер и половина.Да си кажа,че на първата снимка не можах да те позная  Embarassed добре,че се сетих за кичурите. Laughing Фърст сте!Пу,пу да не ви е уроки ,ама сте ..... думи нямам. Hug
                  Жабче,аз съм там!Само дано не се разболея,че нещо не съм съвсем добре.Боря се и не се давам за сега. Laughing
         

               

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 23:12 от Didia

# 13
  • София
  • Мнения: 1 724
      Зиче,видях снимките.Здравунчо много е пораснал и е само за мачкане! Плувкинята е една малка дама,много хубава в шаферската рокля! Много хубава сватба,кумата не личи,че я боли зъб.
      Жабче,каквото решите-аз съм с вас.
       

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Дидийка ами как ще ме познаеш аз с толкова дълга коса никота не съм била Crazy Crazy пък и кичури на всичкото отгоре.И аз не мога да се приема сега като се гледам ама нека да е нещо по различно.
Яге само аз си знам какво ми е било ,само като ми видиш измъчената физиономия и е ясно,но важното е че никой не разбра за проблема и сватбата мина супер. Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт