Дядо Коледа потропва, на ВИДИНските деца сърцата стопля!

  • 11 319
  • 199
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 910
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! НЕКА БЪДЕМ МНОГО ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ И МНОГО УСМИХНАТИ!!!

Ние бяхме в Ривиерата, прекарахме нормално. Като цяло обстановката беше весела, но май повечето време изкарахме на масата с приказки и пиене Crazy Децата ги оставихме при моите родители и за пръв път спаха без нас и макар, че ми беше малко търсене като се прибрахме и ги нямаше вкъщи, поне се наспахме с моя мъж и излежавахме до обяд. След това тръгнахме по обиколки из роднините Марти да сурвака, нали трябва да събере детето някой лев, и както тя казва да й купя книжки Grinning, не че няма поне 100-тина броя вкъщи Crazy Иначе Марти е изкарала до 2.30ч. с моята племенница и с голям късмет във 00.10ч. успях да се свържа с нея, та да ми се похвали, че гледала зарята и било много хубаво.

# 61
  • Видин
  • Мнения: 685
Добра вечер Hug
И ние си бяхме в къщи, защото нямаше на кой да оставим малкия. Бяхме с още един приятел. Марти заспа в 21:30-22ч и не мръдна по време на бомбардировката Crazy На това му казвам здрав сън, а аз се притеснявам като лягам да не го събудя hahaha Нашия приятел тръгна към 1ч и ние празнувахме сами с мъжо до 2:30ч, когато аз си легнах, а той гледал филми, слушал музика и като дойдохме с Марти в 8ч в хола, той още беше буден.
Лека вечер и си мислете да си спретнем някоя срещичка в Мола средата на месеца. Аз от 17 до 31.01 съм в София на очни, да почина малко Whistling

# 62
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
айде пак зациклихме  Mr. Green

# 63
# 64
  • Мнения: 2 653
Кажете мнение за кукления театър Житената питка(ако някой е ходил )- става ли за малки деца или е за по-големички?И като цяло как е кукления театър- студена ли е залата или я отопляват?

# 65
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
на една комшийка момичето ходИ преди няколко месеца (студено беше вече) и каза че е била затоплена добре залата. за Житената питка не мога да се изкажа компетентно, но едва ли е за големи деца, все пак приказката е доста детска и театъра е куклен (освен да е някоя авангардна изгъзица  CrazyMr. Green

# 66
  • Видин
  • Мнения: 685
Добре дошла при нас Hug. Защо не пишеш по скайп. Настанихте ли се вече Thinking Как е Свеки ooooh!

# 67
  • Мнения: 79
Здравейте,като гледам при вас няма вече бременни,а аз чакам бебче за първи път
благодаря ви за посрещането Hug
Аз влизам във форума за юнски мами,но там има много момичета които са от София и другите градове и нямаме общи теми на разговор

# 68
  • Мнения: 2 653
(освен да е някоя авангардна изгъзица  CrazyMr. Green
Ами в софийския  пиеските са предимно за над 4-5 г  децаИ са и с малко по-странни декори  и не се престрашавам да я заведа.
Има ли навити да направим един куклен с децата или за среща в някой от детските кътове?Аз съм във Видин и по цял ден съм си сама с малката.

# 69
  • Мнения: 79
Може ли парола за албумчето

# 70
  • Мнения: 1 142
Привет,мамчета.
Замръзнала съм,но все още мога да пиша.Много студено при нас и тая липса на парно ме убива направо.Станала съм толкова нервна и кисела,ужас.Малкия преди Коледа се разболя със скарлатина и още не може да изчистиме стрептокока.От довечера ще пиеме втори атибиотик и дано да ни е последния. Praynig
Я кажете сега как сте вие?Студено ли е във Видин?

# 71
  • Мнения: 2 657
Здрасти,Мими Hug
Добре дошла и на Мегита на видинска земя  bouquetДано имаш здрави нерви душа Hug

Мими,студ има колкото искаш Twisted EvilПоне на мен ми е студено,ама аз съм цял ден по улиците,а да не ви говаря при онези -17 как ми измръзнаха ръцете и цяла нощ ревах от болки на ставите SickПоне да отслабвах от това ходене Joy

# 72
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
аа студ... няма такова нещо  Mr. Green
ръгам дЪрва в камината и си ми е добре  Peace
тая нощ пак го дават студено да е, оф писна ми, а зимата едва започва  Crazy

# 73
  • Мнения: 1 142
Ще взема накрая,аз на гости да дойда.Виждам пуши комин,май каминка има.О топлоооо Joy

# 74
  • Видин
  • Мнения: 685
Фиона, аз съм навита за среща в Мола или Мистика, само там има детски кът. Но имам 2 условия: 1- да е на 14,15,16.01 или след 01.02 и да не е между 13ч. и 16ч., защото тогава спим Mr. Green
Фреш, разкажи малко повече за себе си. Къде живееш, къде си учила, на колко си години и т.н. Пращам ти паролата за албума

Общи условия

Активация на акаунт