Коледна магия цари по Испанските земи

  • 18 003
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
честит рожден ден на рози
много здраве,късмет  и семейно Щастие Hug

# 76
  • Мнения: 11
Мили майчета,

Искам да изкажа своята благодарност и на майките живеещи в Испания. Отправих молбата си да помогнем на Мариела в Коледна магия цари по Испанските земи.

Благодаря ви майчици,за вашата съпричастност и особено на Вес. Вес ми изпрати информация, от която Мариела лично може да прочете какви са нейните права,като майка и каде и как може да защити своите права. Благодаря ти Вес

Искам също така да благодаря на господин Mr.Bombastic за неговата публикация Български лекари, адвокати и преводачи в Испания.
Там аз намерих адресите на две истински българки - правистки, г-жа Пощакова и г-жа Савова, живеещи и работещи в Испания. Обърнах се към тях с молба да помогнат на Мариела, така се казва майката,на която искам да помогнем.
За моя най-голяма радост и двете с удоволствие приеха да й помогнат. Изпратих координатите им до Мариела и тя вече се е свързала с тях.
 
Желая ви весели и щастливи празници.

Мария

 

# 77
  • Мнения: 789
Честит Рожден Ден , Рози!Да са изпълнени дните ти с щастие,усмивки,любов и само красиви моменти!



ROZI,после да разкажеш как мина празника и какви подаръци имаш Wink.

Габи,а при вас как мина рожденният ден?Додо добре ли си изкара?

Силрай,за пореден път си спретнала страхотна торта Peace.

Саби,май ще имате коледно бебче Wink...Как си?

Мимки,така е със зъбките...и на Ники не и е лесно със сигурност.Гушкайте се двечките и се успокоявайте.

Вес,ама ти точно за празниците ли ще се разболяваш?Взимай илачи и се стягай бързо.

Марица , О'Хара , АНЕТТ , Рали , .... как сте?

# 78
  • Мнения: 1 818
Момичета,мили ми приятелки...благодаря ви за чудесните пожелания...от името на Додо !  bouquet

Празника мина весело...снимчици ще ви покажа като оправим големия компютър,че всичко ми е там...а с този портатил така трудно се оправям...и кирилицата ми е на друг стандарт....

Благодаря ви,
ЛаАда и фамилия      bouquet  Hug,
Рали и фамилия     bouquet  Hug,
Мария и фамилия     bouquet  Hug,
Силрай и фамилия     bouquet  Hug,

без вас празника нямаше да е такъв,какъвто беше!

Силрай
,милиони благодарности и за тортите ,които бяха много красиви и много вкусни !  bouquet  Hug
Гери Петрова,имаш целувки от Додо за подаръка,който му прати,въпреки ,че не успя да дойдеш     bouquet Hug

Рози,Честит празник,мила !
  bouquet  bouquet  bouquet



Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 17:48 от gaby_s

# 79
  • Мнения: 438
Zdraveite momi4eta !!!

Izvinete me, 4e pisha na latinica, no na tozi kompiutar niamam kirilica. Pri svekarite sam v Italia. Shte prekarame tuk kolednite praznici.

Blagodaria na vsichki za obarnatoto vnimanie i toploto posreshtane.

Chestit rojden den na vischki praznuvashti bebeta i maiki.

Ako ne uspeia da se vkliucha po kasno, jelaia na vsichki toplo posreshtane na praznicite i veselo izkarvane. Zdrave i kasmet na vas i semeistvata vi.

Do skoro.

 Hug

# 80
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ГАби мерси ти за страхотното празненство ! в4ера ме мързеше да пиша и то4но се захванах днес да сваля снимки и да публикувам .за съжаление са малко защото забравихме да се снимаме от много приказка , но все пак поне деца можете да видите Simple Smile . беше много приятен топъл ден изпълнен с нови запознанства и готини хора Simple Smile .да видим кога ще се престрашат да пишат във форума  Mr. Green

 http://good-times.webshots.com/photo/2164934890101961814tLsyiX

Рози ЧРД!

бъди винаги щастлива и красива Simple Smile  и много да те слушат вси4ки !


 отивам да постригвам Гери 4е ме побърка 3 дни ве4е Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 156
Здравейте мацки

На рождени4ките   да са здрави, и много, много Щастливи


Габи, да ти  ебживо и здраво тетенцето и само радости да ти носи. Съжалявам , 4е не можахме да дойдем, но понякога така се полу4ава. Радвам се , 4е подаръка е харесал на Додо , дано да се забавлява с него.

За мен ниЩо ново. Шофирам си. В4ера мъжо каза, 4е при мен пиян няма да се ка4ва, заЩото кръговите съм ги превземала на абордаж. Mr. Green Ами , има неЩо в генетиката, нали тати е Шофиорин...

Лека т мен и вси4ко най най.

# 82
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН РОЗИ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet. ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО РАДОСТ ЩАСТИЕ И МНОГО МНОГО ЛЮБОВ.  Hug ГАБИ  да ти е живо и здраво момченцето да расте щастлив.  bouquet Hug

# 83
  • Мнения: 789
Здравейте,чикас!
Аз набързо да ви кажа за театъра на господинчото.Облякох го,отидохме.Те като направили почти всички малчовци джуджките-готови да ревнат от притеснение.Наредиха ги до една стена ,че да им правят мамите и татковците снимки и съвсем ги спекоха.
Излязоха всички на сцената,и като им дойде редът,хванаха се за ръчички,излязоха не отпред а малко по-встрани,нито думичка не продумаха(а 8-те джуджета трябваше заедно да изпеят думичките си),и се изнизаха назад като мокра връв  Mr. Green .И готово - звезди и половина.
Та така с първия ни театър-джуджетата порядъчно се изложиха.
За капак се скапа преди да тръгнем и камерата,та ще си прехвърля снимките от камерата на някоя от мамите и ще покажа снимки.

# 84
  • Мнения: 789
Ето една снимчица от вкъщи на "актьора".

Ivo-enanito

# 85
  • Мнения: 1 461
Рози честит рожден ден 
Ние още кашляме  ooooh! аз нямах нет цяла седмица и в свободното си време направих малко сладки и къщичка на децата

Габи много се радвам че сте си изкарали хубаво на празника още веднъж да ти е жив и здрав  Hug  bouquet Heart Eyes
Мими страхотен е Иви  Hug
Силрай вие оздравяхте ли ?

# 86
  • Мнения: 1 156
Моми4ета пожелавам ви приготовленията за  Коледната ноЩт да са весели и приятни. Да ви навести вълШебството й , да сте Щастливи и  усмихнати и мног мног красиви. И вси4ки мал4овци да полу4ат страхотни подаръци.

ПО отсъствието подозирам 4е се подготвят кулинарни вакханалии.  И сигурно във всяка една къЩа ухае на изпе4ен хляб....
  chef
Ей, мацки.аз отивам да си доба4кам, 4е неЩо се разме4тах. Моето готвене Ще се претупа следобед.

Красива и вълШебна ноЩт на вси4ки.

# 87
  • Мнения: 1 461
Амига и Мимки добре че не съм дошла в неделя на срещата Галина се събуди с пъпки и температура имаме си шарка аз разпратих гостите ще си празнуваме самички а всичките сладки и манджи какво ще ги правя  Tired
Знаете ли дали тъмната орина може да е от шарката

# 88
  • Мнения: 83
Здравейте,скъпи моми4ета  HugПиШа ви набързо от работата,за да ви пожелая една  4удесна,красива и незабравима Бъдна ве4ер,да сте живи,здрави и така като напълните трапезата дове4ера,толкова и да е пълен живота ви със много сполуки,успехи,късмет,пари,6тастие и много,много оби4 за вас и скъпите ви деца,половинки и близки хора за които мислите и които ви мислят всеки ден и 4ас и на които съм сигурна,4е много им липсвате в тези коледни и новогодиШни празници.

ВАЛ,ВЕСИ,МАРИЦА,АМИГА,САБИ,ГАБИ.АНЕТТ,МИМИ,МИМКИ,О'ХАРА,ВИВИЯН,ВЕНИ,СТАНИСЛАВА,ПАКРИ,КЛАРА,РОЗИ,РАЛИ,ТОНИ,ПАВКА,КАР4ИТА,АДА,ГЕРИ_ТО,ГЕРИ ПЕТРОВА,СИЛРАЙ,МАРИПОСА,ЕСТРЕЯ,на вси4ки нови моми4ета  Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 83
ТОНИ,РОЗИ с голямо закъснение но с най_искренни пожелания за рожденните ви дни.БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ,ОБИ4АНИ И 6ТАСТЛИВИ. Hug

Общи условия

Активация на акаунт