Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Ще съм благодарна, ако споделите впечатленията си! Имаш ли гаранция там, че след като родиш си имаш собствена стая и си с бебето? Кои лекари бихте препоръчали?
Предварително благодаря!  bouquet
Цитирай

Аз бях пуснала скоро такава тема, но нямаше голям отзвук.
Ще следя.
Цитирай

София

Ами то там несамостоятелни стаи няма, всички са с по едно легло. Освен ако не се е променило нещо от април 2007 насам.
Иначе аз раждах при Калвачева, изключително съм доволна от нея, но доколкото знам и другите гинеколози също са добри.
Има няколко теми назад за Вита, може да ги прегледате, или ако нещо конкретно ви интересува питайте, аз не съм от най-скорошно раждалите там, но все пак може и да помогна Smile
Цитирай

Sofia

Няма ли други майки, които да се включат и да споделят впечатления?
Цитирай

Не е сигурно за самостоятелните стаи-ако има много родили,някои стаи са с по 2 легла и може да си имаш компания.Предполагам че след като пуснат новото крило,този проблем ще изчезне.
Цитирай

Abu Dhabi

има много теми вече за Вита.

Преди пет месеца раждах за втори път там, случи се някои момичета да се сместят по две в стая, но не за целия престой - при първа възможност ги разместваха да са самостоятелно.

За бебето ще те навиват да ти го взимат през нощта с аргументите да си почиваш, и да не реве да буди съседните стаи. Предполагам, че ако искаш да си е при тебе, трябва да си по-настоятелна. Защото иначе го тъпчат с адаптирано мляко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.