Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юли 2005, 11:04 ч.

Мамини страхове и притеснения

• 1 390
  • 26
  •   1
Отговори
  • Sofia
От какво най-много ви е страх, мамита? Чак сега разбирам защо казват да не ти сесучва това дето майка ти го мисли.
Питате ли се дали ще ви обича колкото вие него, дали няма да избяга в чужбина и няма да го виждате, (да си призная аз затова си отрязах малко от пъпа на беба, а останалата част - под Айфелвата кула)... Разбира се говоря само за дългосрочните притеснения, а не за текущите... тези породени от растежа (колики, зъбчета...)
МНОГО Я ОБИЧАМ ТАЗИ МЪНИЧКА БУБА... Искам винаги да е здрава и щастлива!

# 1
В момента единствените ми страхове са за здравето, обаче са огромни!

# 2
  • Varna
В момента единствените ми страхове са за здравето, обаче са огромни!

и аз така

# 3
  • Алпите
От много неща се страхувам. От всичко. Преди малко оставих малката на свекърва ми, но тая жена е толкова безотговорна...като я видях как я гледа, си я прибрах  веднага.

# 4
  • Германия
Първо здравето, после се дразня, когато е очевадно, че бебе спи или е на път да заспи да бъде гъделичкано (дали имало гъдел)  или бутано да се обърнело (това вчера свеки-то,а досега нямах поводи да мрънкам от нея)

# 5
  • София
От всичко ме е страх,зтраве характер,приятели/неприятели/ училище....
искам да мога да взимам най правилните решения за него,но за съжаление няма как да разбера кое е най правилно

# 6
  • София
Страхове много и най-различни...
Не ми се иска да ги описвам, че да не подсетя някой и той да си добави нови...
Може би трябва да се подготвям отсега, че ще дойде ден, в който децата сами ще управляват живота си, а аз и таткото, ще помагаме само с каквото можем. Много е трудно до застанеш на такава позиция и още не ми е ясно как точно ще го постигна, но мисля, че така ще е най-правилно.
Чак, когато се появиха децата разбрах, че измеренията на чувствата може да добият нови - неподозирани размери, както любовта, така и страховете. За едно съм сигурна - така не съм се бояла и обичала никой през живота си...

# 7
  • Sofia
Дъщеря ми стана на 8 години,намен още ми трепери душата за туй и онуй,свързано с нея:-))

# 8
  • София
Наркотиците  Close
За здравето като цяло се подразбира...

# 9
  • usa
Естествено, за здравето. Но ме е страх също да не станат небалансирани хора, самотни, без приятели. Страх ме е също от потенциални комлекси, които да им попречат да си развият потенциала.

# 10
Сигурно ще ти се стори смешно,но най-много се тревожа от момента,в който ще тръгне на училище SadЩе трябва да пресича сам,да се пази от злонамерени непознати,да бъде възпитан и мил,а същевременно предпазлив!?!
Как ще успея да го науча на това?Господ да го пази Praynig Praynig

И още:Ще трябва да му помагам и уча с него...,момчетата не са толкова самостоятелни като момичетата!Ами ако иска да решаваме задачи #Crazy...,или да рисувам-НЕ МОГА!!!...Ами пеенето-КОШМАР, #2gunfireмузикален инвалид съм,добре,че още е малък и не го осъзнава!
Дано тревогите ми се окажат напразни....желая го и на вас!

# 11
  • Русе
Страх ме е сали ще сме добри родители, и дали ще възпитаме правилно детето си. Искам да е умно и добро, човечно, а не хулиган, както повечето мом4ета днес.

Дай Боже да успея.  Praynig

# 12
  • Варна,морето,сините вълни.
Страх ме е, че света е пълен със злонамерени хора и сякаш станаха повече от добрите и че не мога вечно да бъда до нея. Понякога като я глезим казвам, че по-добре да я глезя сега, защото не се знае живота ще я глези ли. Страх ме е от тръгването на детска градина и училище, от първото гадже, от приятелите с които ще се събере... Бях чела някъде една история, мнооого отдавна как сърцето на майката и детето били свързани с невидима много здрава нишка. Тя се удължавала когато детето тръгнело на училище, когато отидело в друга държава, когато създадяло свое семейство. Удължавала се безкрай и само смъртта я прекъсвала. Та така, затова сме родители- да се тревожим.

# 13
Страх ме е от всичко лошо ! Искам детенцето ми да стане наи-здравиа, щастлив и усмихнат мъж на света !

# 14
... Бях чела някъде една история, мнооого отдавна как сърцето на майката и детето били свързани с невидима много здрава нишка. Тя се удължавала когато детето тръгнело на училище, когато отидело в друга държава, когато създадяло свое семейство. Удължавала се безкрай и само смъртта я прекъсвала. Та така, затова сме родители- да се тревожим.
Една мама тук беше казала,че да имаш дете означава да позволиш на сърцето си вечно да се разхожда извън тялото ти!Много точно!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт