проблем 27 седмица--дайте съвет!!!

  • 2 321
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
момичета здравейте!!!сега се връщам от докито и малко ми е притеснено!!вървим доста добре за моята седмица дори доста едро беб4е-1086кг.всичко е ок и се развива нормално,единственото което ме притесни доста беше , че докито каза че бебка и белеели тънките черва-което значело че има газове??????? newsm78 много странно,някоя от вас знае ли за нещо такова???каза , че не е опасно,просто като се роди ще трябва по обстоен преглед newsm12.ако някои има подобен проблем или е чувал нещо нека сподели newsm17

# 1
  • Мнения: 218
ОТ кой град си и за първи път чувам

# 2
  • Мнения: 696
от софия

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз не съм чувала за подобен проблем, защо не го попита веднага.А ФМ правила ли си ?

# 4
  • Мнения: 696
фм съм правила всичко е наред!попитах го каза че това не е страшно и опасно!!!просто ще трябва по- обстоен приглед на бебето,което незнам какво точно значи!!!!!!!!!!!!!!не мога да си обясня как бебето има газове???и т.н

# 5
  • Мнения: 9 973
бъди спокойна,като се роди бебето ще го прегледат  WinkИмай малко вяра на лекарите все пак.Щом доки е казал ОК,значи ОК Peace

# 6
  • Мнения: 16
Глупости! Бебешките черва не могат да имат газове, защото в тях няма никакви бактерии, не само газообразуващи такива. Твоят доФтор да не е видял запушване на червата? При това състояние червата може да са малко разширени (но не и пълни с газове, защото няма откъде). Защо не му звъннеш утре по телефона - все пак пари си му дала, трябва да ти обясни така, че да разбереш.

И не се притеснявай, щом е казал, че нещо трябва да се наблюдава след раждането, всичко е наред. Ако каже, че нещо трябва да се лекува след раждането, тогава вече може да се притесняваш.

# 7
  • Мнения: 542
не съм чувала за такова нещо!

# 8
  • Мнения: 6 713
И аз не съм чувала! Потърси още едно мнение, ако искаш за твое успокоение Peace

# 9
  • Мнения: 6 274
Хм, много странно...  Thinking
И аз не съм чувала...
Потърси второ мнение...
И пиши какво е станало...

# 10
  • Мнения: 1 919
не съм чувала, дано всичко е наред.

# 11
  • Мнения: 274
И аз не съм чувала! Потърси още едно мнение, ако искаш за твое успокоение Peace

И аз така мисля Peace

# 12
  • Мнения: 345
Потърси мнение на друг специалист!Все пак става въпрос за ТВОЕТО БЕБЕ!На какъв видеозон те гледа?

# 13
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз като другите ще те посъветвам да потърсиш още едно мнение за лично успокоение.

# 14
  • Мнения: 1 554
не съм чувала,дано да е някаква грешка Praynig потърси още едно мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт