Не иска да си спи в креватчето

  • 3 273
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Мами,дайте съвет,защото вече съм на ръба на лудостта.
Синът ми категорично отказва да си спи в неговия креват.Заспива на спалнята,след което го прехвърлям и слад 30 мин.започва страшен рев докато не го прехвърля пак на спалнята.На обяд обаче си заспива сам и си спе в неговия креват,но нощем е някакъв ужас.

# 1
  • Мнения: 9 973
 ooooh! същата работа,висне на решетката и вдига ръцете да го гушкам и при нас на спалнята Whistling

# 2
  • Мнения: 1 409
Само,че при нас е съпроводено с истеричен рев и крещене "ей там" и сочи спалнята. ooooh!

# 3
  • Мнения: 9 973
 hahaha ами по-голям е.Дано бързо отмине,мисля,че е заради зъбките Grinning

# 4
  • Мнения: 6 274
Аз пък не съм имала такива проблеми с по - големите деца...  Thinking
То и сега с малкия нямам де...
Ами де да знам - с нещо не можеш ли да го залъжеш ?
Играчка, примерно...

# 5
  • Мнения: 2 818
Не ти ли е кеф да спите заедно?  Grinning

# 6
  • Мнения: 177
И при нас е така от третия месец. Аз свикнах и си спя само с него.

# 7
  • Мнения: 514
Нашата дъщеричка също спинка м/у нас!
Не ме притеснява --само дето много внимаваме !
Ще поотрасне и ще иска да е самостоятелна и сама ще прояви желание да си спинка в нейното легло!Щом сега има нужда от топлинка и сигурност/спокойствие/защо да  я травмирам !
Пък и чесно да си кажа на мен ми е супер приятно и като се събудя през ноща си я целувам и прегръщам и пак заспивам спокойна!

# 8
  • Мнения: 5 940
Същата работа беше и при нас, докато не се отказахме въобще да правим опити да го прехвърляме в неговото креватче.  Спи си при нас, спокоен. Надявам се сам да прояви желание за повече самостоятелност.

# 9
  • Мнения: 5 790
Само след няколко години ще искаш да спи при теб, а той няма да иска!
Радвай се на тези моменти, защото отминават бързо.

# 10
  • Мнения: 4 290
Синът ми беше много самостоятелно бебе, а по-късно стана и много самостоятелно дете. Винаги си е спал в неговото креватче, беше на годинка, когато безпроблемно го отделихме в собствената му стая. Наистина се чудех, как е възможно някои родители да допускат бебето да спи между тях... Да, ама сега дъщеря ми почти напълно се е прехвърлила в нашата спалня.   Whistling Какво ли не правих, за да си спи в легълцето и стигнах до там, през деня да спи в кошницата за кола (вече в шезлонга), но вечер... При първото събуждане да сучи и хоп, при мен.  Laughing Иначе нито аз ще спя, нито пък тя.
Сега таткото го няма, но като се върне го чака изненада - бебе между нас.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 114
От известно време и при нас е така!И понякога си казвам няма да продължи цял живот-трябва да му се насладя,обаче той спи ужасно-рита ме,върти се постоянно и не мога да се наспивам!А иначе много обичаме да се гушкаме!
Някои казват,че може да е от зъбките Thinking Той няма нито един все още!
Нека погледнем от положителната страна-какво по-хубаво да спиш с двете най-обичани от теб същества! Hug

# 12
  • Мнения: 145
Здравейте , искам да ви кажа че синът ми е на година и половина и , когато беше на 6 месеца отказа да спи в кошара , отказа да спи при нас искаше да спи само в количката . Много време се мъчихме , но не искаше и не искаше след известно време след като заспеше го местихме в кошарата и от 2 седмици той отново започна да си спи в кошарата и то по цяла нощ без да мръдне . Дали е свързано с растежа на зъбките незнам , но когато всички излязоха тогава всичко си дойде на мястото и със спането и с храненето с всичко . Така , че от личен опит ви казвам да не се ядосвате , слагайте ги да спинкат където искат в един момент сами ше си покажат , че вече искат да си спинкат в легълцето - моят син отиде с нощничката до кошарката и започна да си вдига крачето да си ляга вътре .
Успех на всички

# 13
  • Мнения: 2 131
Мами,дайте съвет,защото вече съм на ръба на лудостта.
Синът ми категорично отказва да си спи в неговия креват.Заспива на спалнята,след което го прехвърлям и слад 30 мин.започва страшен рев докато не го прехвърля пак на спалнята.На обяд обаче си заспива сам и си спе в неговия креват,но нощем е някакъв ужас.
Ами, просто вероятно така сте го свикнали. Не те критикувам, казвам го с най-добри чувства. И Алекс спи при нас нощем. Ами, и ние свикнахме, не ни пречи - с изключение, когато реши да се катери върху баща си или да го рита.  Mr. Green
Алекс също наобед, като е у дома, си спи в кошарата. Вечер заспива без проблем също там. По някое време през нощта обаче го взимам при нас. Ето, миналата нощ започна много да се върти и да ни рита, върнах го в кошарата и си спинка там до сутринта.
Е, примирих се. Засега няма да се мъча да го отказвам. Евентуално ще започне напролет или лятото, пък и той тогава ще е по-голям и се надявам, че по-лесно ще му обясня.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 542
да не би да го е страх от тъмното,слагай му любимите играчки в кошарата или му пускай филмче да му отвлича вниманието,аз така правя с нашата госпожица и дава ефект!успех!

Общи условия

Активация на акаунт