Ще има Бг вариант на "Страх". Бихте ли участвали?

  • 18 203
  • 338
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Сутринта слушах по НТ, че започва кастинг за първия сезон на БГ варианта на "Страх". Бихте ли участвали и ако да, каква трябва да е сумата за победителя за да се навиете?
 Дайте да вдигнем финансовата летва за организаторите на бъдещото предаване Mr. Green

# 1
  • Мнения: 312
Много обичам сътезанията и приключенията. Mr. Green Даже мисля, да кандидатствам за Сървайвър. Това предаване също го харесвам и го гледам с интерес. Обаче............................не бих участвал. Laughing Не ме е трах от сътезанията, но в кръга с яденето на гадости, ще отпадна със сигурност. Embarassed Това ми е страхотна слабост и ме превръща в аутсайдер в такова предаване. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 110
НЕ! не мога да си представя да ям черва или буболечки или там каквото предлагат в менюто, а и сега си спомням за едно изпитание кадето ги затварят в кутия с червеи #Crazy #Crazy #Crazy

само като ги гледам изтръпвам пък какво остава аз да сам там Sick
въпреки всичко с удоволствие ще ги гледам.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 753
Не, страх ме е.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 294
Да и аз чух рекламите , но аз лично не бих участвала , имам много страхове които съвпадат с изпитанията в това предаване  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами всичко си има цена.Ако наградата е около 300 000 може и да се навия.Но и мене ме спира яденето на гадости. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 35
Аз се чудех по коя тв ще е сега разбрах. благодаря Kasidy . Аз няма как да участвам първо заради яденето второ не съм мн добра физически, но за сметка на това съм първа в гледането на тв  hahaha
А за наградата предполагам, че ще е до 100 000.
Приятно гледане!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Яденето на гадости би ме възпряло, независимо от наградата.
А иначе в американския вариант наградата май беше 50 000$ ако не се лъжа, твъъъърде малко за да ям свински очи и да пренасям мъртви плъхове от точка до точка, пфу.

# 8
  • Мнения: 4 784
Както повечето от вече изказалите се, не бих участвала основно заради яденето на гадории, пък каквато и да е наградата. Спомням си как караха участниците да ядат очи, дробове, езици и какви ли още не гнусотии на животни в сурово състояние. Аз и в преработено не бих, пък в сурово да не говорим. Потрес ме наляга само като си го представя. Sick

# 9
  • Мнения: 4 841
Бих се навила за сума между 300 000 и 500 000 лв. За 100 000 - 200 000 - абсурд  Naughty
Яденето на разни неща не ме притеснява въобще, мога да се владея и да контролирам страховете си. Единственото, което би ме възпрепятствало е, че не мога да плувам, а поне в предаванията, които аз съм гледала, доста често има задачи свързани с плуване.

# 10
  • Мнения: 57
Хм...ако наградата е около 200 хил., може да се пробвам, но ако трябва да се ядта хлебарки и други такива гадинки, ще се откажа... Sick  Ако са неживи неща...дроб, око, нещо такова...може би..Simple Smile Гледала съм серии, в които не ядят много гнусни неща, но хлебарки, да лежа в червеиии...нееее!

# 11
  • Мнения: 743
Стига да не се налага да ям гадории, които мърдат. Иначе съм навита. Искам да се пробвам в нещо подобно, да вдигна адреналина! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 959
Уж не ме е СТРах, но не бих участвала. Препятсвия от рода на "изяж този плужек" са извън мойте свръх способности. Laughing

Иначе ще гледам мъките на участниците с интерес. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 284
Бих участвала, но ако не се налага да лежа в кутия заедно със змий,хлебарки, червей, скорпиони и т н гадинки
Яденето на мозък , езици, черва -да.
Ядене на полов член на бик,лос и т н -е не мерси  Sick

# 14
  • Мнения: 1 367
Не бих участвала.Не мога да ям някои дори общоприети неща,които повечето хора ядат,пък какво остава за гадориите,които им предлагат там.Отделно не съм много добре физически подготвена чак за такъв екстремизъм.Но ще го гледам с интерес.

Общи условия

Активация на акаунт