пак за миглите

  • 1 950
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 558
здравейте,

преди време в една тема за мигли или спирали, няколко съфорумки похвалиха някакво мазило като спирала за заздравяване на миглите- ставали по-дълги и гъсти... мисля беше швейцарско... из моите favorites открих линк към сайта на mavala и този продукт, но ми се струва, че препоръчаното мазило беше друго... спомням си, че рекламата беше с едни "растящи" мигли, а и на сайта имаше възможност да си търсиш магазин с техните продукти по местоживеене, която опция не откривам в сайта на mavala...

Та търся това мазило респ. сайта на фирмата. Надявам се, някоя от вас да ми помогне с инфо   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 632
Изпуснала съм темата за която говориш, за това се нареждам от любопитство да видя за какво става въпрос!

# 2
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
TALIKA, незнам дали е това ,което са споменавали ,но аз сьм ползвала него. Ами като за 30евро ,ниЩто особено.

# 3
  • Мнения: 558
не, цената беше май към 15?... но не повече от 20?... спомням си, че се чудех тогава (началото на лятото) спирала на шанел ли да си взема или това мазило и си взех спиралата, която беше доста по-скъпа... и сега искам да пробвам мазилото, обаче не го намирам из моите favorites

TALIKA, незнам дали е това ,което са споменавали ,но аз сьм ползвала него. Ами като за 30евро ,ниЩто особено.
та съвсем ли никакъв ефект нямаше при теб? как да разбирам нищо особено?

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 12:12 от pepelja6ka

# 4
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
за това ли става вьпрос   http://www.ciao.es/Talika_Paris_Lipocils__503781

# 5
  • Мнения: 558
не си спомням как се казваше.. нито как изглеждаше... видях, че на страницата на талика, има такова клипче с растящите мигли, но ми се струва, че марката беше швейцарска, не френска..
и съфорумките бяха доволни от ползването му...

# 6
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Може за друго да е ставало вьпрос,а и ти казваШ ,че е струвало 20тина евро,а аз това го взех за 28 ,ако не се льжа, купих го от аптеката. А за ефекта,може би имаШе някакво подобрение,но ниЩто обЩто с рекламното клипче.
Дано се включат и др  с мнение.
Аз сега всяка вечер ги мажа с бадемово масло,това научих от една др темичка,дано да има ефект,че положението при мен е трагично Sick

# 7
# 8
  • Мнения: 558
sparkk,тоя линк на мен ми дава Access Denied, сигурно ми трябва ъкаунт към ягодка. Какво точно предполагаш, че може да е?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 231
sparkk,тоя линк на мен ми дава Access Denied, сигурно ми трябва ъкаунт към ягодка. Какво точно предполагаш, че може да е?

Не ти трябва акаунт в ягодка....странно, че не можеш да отвориш линка.

Ето това е описанието и снимка на продукта:

Mavala Switzerland - Double Lash 10ml/0.3oz
-  A unique nutritive product
-  Lengthens, thickens and protects the lashes
-  Stimulate the growth of the eyelashes
 



P.S. Цената му е 18 USD.....имам бегъл спомен, че преди време се коментираше този продукт в някаква подобна тема.

# 10
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
то4но това е за укрепване на миглите
ползвала съм го... на мен ми подейства тобре....
Талика съ6то  е добро....
Мавалата последно го купувах на 12 или 15 евро...
 зависи оба4е какви о4аквания има6...
не о4аквай 4удеса
миглите укрепват, стават по дълги(в разумни граници)
други подобни продукти, от които съм доволна са
http://www.farmaciadiscount.com/product_info.php?products_id=1503

http://www.parafarmaciasolobebes.com/Belcils-gel-vitalizante-par … pesta%F1as__p2654
ди един дел на декаде не можах да го открия....

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 20:37 от sl

# 11
  • Мнения: 1 179
А къде могат да се намерят тези продукти? (извинявам се на авторката, ама да се присламча и аз  Laughing)

# 12
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
А къде могат да се намерят тези продукти? (извинявам се на авторката, ама да се присламча и аз  Laughing)
Талика го има в ягодката, аз ли4но си го купувам от  аптека, белсилс съ6то е от аптека, мавала от 6тандовете на Мавала
Декаде от магазините за професионална козметика за коса

# 13
  • Мнения: 1 179
Ами сигурно ще бъда много нахална, но от кое си най-доволна?

# 14
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
знам ли newsm78
може би талика, мавала и декаде в този ред...
а ина4е белсилс  гел4ето е за непрекъсната употреба
а крем4ето в туби4ка аз ли не го слагах добре или не ми подейства, но не съм го повторила макар 4е доста хора са доволни....
по принцип се забелязва разлика в състоянието на миглите, но без да стават 4удеса....в смисъл 4е не избуяват дълги и гъсти ако никога не са ти били такива....
просто се забелязва 4е са по добре.....
ето го декаде
http://www.dekade.es/unlimitpages.asp?id=5&parent=2

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 21:17 от sl

Общи условия

Активация на акаунт