новата тема на ЯНУАРКИТЕ...

  • 16 653
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 45
Ние си подарихме общ подарък - камера. Но за да има все пак нещо под елхата и за него, съм направила и ламинирала Грамота за най-добър татко и съпруг на годината Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 3 249
Добрютрууу , то вече добър ден де Simple Smile
Бях да ми вземат изследвания - частна клиника, културна работа...и да ме питаш(ама съм патица с патица), защо не си следих цялата бременност там-нали БТК плаща hahaha Ще се разправям аз с направления и здравни каси...
Артекса, определено тая джаджа не си струва. Шефа беше решил да внасяме от щатите , но видя, че няма смисъл и се отказа...Да не мислиш, че моя мъж е лесен за избиране на подарък. Питам го какво иска, а той - ами крик за вдигане на мотори....не че не съм купувала гидорета, комплекти отверки, моторджийско яке...но ми се щеше да е нещо по - нормално да е newsm78
Нощес ни в клин, ни в ръкав сънувах, че с Тони, Коксчето, Сиси и Лорини сме били в някакво заведение в Дървеница - по-скоро сладкарницата пред техническия.... hahahaТъй че мислете му.
Бърборанче и аз мисля, че е било тапата, ама ей на-виж Копривка колко време устиска без тапа  Wink
И да ви предупредя - Утре да внимавате кой пръв ще прекрачи прага на дома ви - гледайте да е някой по-така...че е Игнажден Simple Smile

# 62
  • Мнения: 87
оо, ако има среща в дървеница и то в тази сладкарница сме там заедно с мъника, има и детски кът  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 164
Здравейте бърборки пак сте изписали мноооого.
И аз се чудя какви подаръци да купувам,но мисля да е в неделя ,че тогаво почива мъжо та да ходим заедно.
Решила съм за Коледа да се развихря и да направя една торта,ама нещо от Кулинарния не мога да си избера блат ,много трудни ми се струват,а ако някой знае някоя лесничка за изпълнение рецепта за блатове за торта ще му бъда много благодарна.

Обаче трябва да си купя и миксер ,защото моя си остана при майка ми и баща ми и ми енеудобно да си го искам, не че майка го ползва ама все пак.


ОООООО   и аз ви съчувствам напълно за свекървите, с моята за сега сме ок но като се появи бебка незнам как ще е, ще видим.

# 64
  • Мнения: 7
И аз се записвам в новата тема.
Честита дъщеричка на Мим да е жива и здрава и мнаго да слушка newsm51
Тази нощ мойта кукла спа при мен в леглото.Таткото не издържа на среднощния "концерт" и се изнесе в хола на дивана, а аз си взех Дени при мен и тя си заспа като ангелче та чак до 5 сутринта.
Аз си я кърмя, но май не можах да я науча да засмуква правилно гърдата и в резултат зърната ме наболяват, но ги мажа с Гермастан.Може и аз да си взема силиконови зърна и да опитам с тях как ще бъде.

# 65
  • Мнения: 87
Невенче, щом суче значи си засуква правилно. Нормално е да те болят в началото докато се регулира кърмата  Peace
Може след като е сукала да поизцеждаш по малко за облекчение, а и за стимулация, понеже бебка едва ли изсуква всичко.

# 66
  • Мнения: 865
Бърборан4е,и аз така като чета,си мился че това е тапата newsm78 и другите майки я описват по този начин.стискам ти палци,спокойно,ако е дошло време пък-ще раждаш.все пак отдавна си в деветия месец Hug Hug Hug Hug Hug Hug
за тоновете не се притеснявай-и на мен ми падаха като лежах по гръб.сега ме записват изцяло на ляво.така трябва и да спя,че иначе има протести.
аз добре си подремнах до сега Embarassed.отивам и аз на доктор.
до после   bouquet

# 67
  • Мнения: 36
sisi_8227, аз ти препоръчвам готов блат, за да не си създаваш главоболия. Вкусни са и не са скъпи.
nevencheto, сигурно е голям кеф да си спинкате заедно, но по- добре не я учи на това, че после става страшно. Племенницата ми е първи клас и спи м/у родителите си още, няма отучване и в един момент ще започне да ти пречи това. И други познати имам с такъв проблем.

# 68
  • Мнения: 73
здравейте, мами,
 запис и от мен. колко страници сте изписали само.
пожелавам ви много слънце и лек ден

# 69
  • Мнения: 7
Забравих да ви се похваля, вчера на Дени и падна пъпчето.

# 70
  • София
  • Мнения: 276
Това с подаръците- ми е постоянна мъка.
   Той малкия- вече написа писмо до дядо Коледа ( и го пусна в нашата пощенска кутия Joy Joy ) и е лесен, ама татко му... newsm78

Тази джаджа ( Трансмитер) му я подарих на мъжа ми за Рожд . ден. Ползваме го за дълъг път, иначе в града си слуша радио и не го ползва...... много му се зарадва, като му го подарих  Laughing......наистина май е лееееко безмислено, но пък мъжете се радват на такива "играчки" Mr. Green

Сега май ще обиколя за пуловерче или ризка да му купя.....тривиялно, но друго не се сещам. По-голяма мъка са ми свекърите и моите родители...нали са стари къщи и всичко си имат- при тях избора е по- труден....давайте идеи ако имате!

Sisi_8227- и моят миксер изгоря по никое време, но с бъркалка( и ако се наложи пасатора) правя една смес за блат, мн. лесна и икономична. Става блат с дебелина около 3 пръста, който аз цепя на 2  Peace. Ако искаш на ЛС ще ти пусна.

Невенче
....хубаво са ти казали момичетата- сега ти е лесно да я взимаш при себе си, но ще свикне и няма отърване......до 7-8 годишни искат да спят при родителите си. Ад е....Имам безброй такива случаи около себе си и ми е "обеца на ухото"

# 71
  • Мнения: 7
мамита, кой ползва стерилизатор за микровълнова ? как става номера и доволни ли сте ?

# 72
  • Мнения: 36
Аз ще наблегна на по-символични подаръчета за роднините- разни сувенирчета, свешници, коледни хавлиики, покривки и др. Но за половинката е най-трудно наистина. Никаква идея намам. Май ще прибегна и аз до дрехите, въпреки че той има повече от мен и все скъпи. Но все пак идеята е да има нещо под елхата и да е изненада. Аз лично много се радвам на такива неща.

# 73
  • София
  • Мнения: 276
Stela Ruseva....ползвах  МВ стерилизатор с баткото .
 Много е удобно. Сега пак ще ползвам.
"номерът" става, като в кутията сипеш малко вода- (обозначено е до къде).Тази вода при затопляне почва да се изпарява и тази пара "дезинфекцира" шишетата и бибите Peace.

# 74
  • Мнения: 61
ламинирала Грамота за най-добър татко и съпруг на годината Laughing
E, що така съставяш документи с невярно съдържание! Всеизвестно е, че моя е най-добър съпруг не само на тази, но и на всички години.  Joy Виж за татко още не знаем, но предполагаме все пак, че и там ще бъде най-най.  Sunglasses

 Аз ще подарявам машинка за оформяне на прическа и брада. Ама нали ми е много оригинален подаръка!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт