Към зимните мами!!!

  • 1 766
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз до края на 7-мия месец си носех моето яке и при това закопчано Wink. То е от тези дългите, право, шушляково  с кожена яка/ако се сещаш преди 2 год. излязоха много на мода/. Моето коремче не беше голямо и дупето не ми беше пораснало много. Иначе за по-големите месеци сестра ми щеше да ми даде едно палто тип пелерина, но... взех че родих точно в последния ден от седмия месец Sad
Така че, ако има кой да ти даде нещо да носиш временно може и да не купуваш.
Има много време до зимата и като му дойде времето според случая ще прецениш  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11 003
Ами...таткото има едно огромно зелено пухено яке, с което приличам на човечето на Michellin hahaha и ми е дълго до коленете. Ще се екипирам с него и ще се търкалям като топка.
Аз не съм кльощава - нормално тяло с мускули в резултат от много фитнес. Сигурно няма да ми проличи скоро newsm78

# 17
  • Мнения: 93
ами аз все още си карам със моите си дрешки , защото ми стават незнам до кога обаче ? Вече съм в 4 месец , но не ми личи толкова почти даже изобщо, качила съм 1.5 - 2 кг. ама за зимата ще трябва сигурно да си ушия от онези гащеризони с подвижните копчета много са практични, със всеки изминал месец си местиш закопчаването. Иначе в нашия град има няколко магазина за бременни и от там може да се намери нещо.  bouquet  bouquet  bouquet Sick Sick Sick

# 18
  • Мнения: 11 003
В нашия град има много магазини за бебешки дрешки и аксесоари, но никъде не съм виждала дрехи за бременни с изключение на гадните гащеризони-торби Sick
А дори и да ми стават дънките, ще трябва да си купя блузи и пуловери за коремчето Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 9 903
В нашия град има много магазини за бебешки дрешки и аксесоари, но никъде не съм виждала дрехи за бременни с изключение на гадните гащеризони-торби Sick
А дори и да ми стават дънките, ще трябва да си купя блузи и пуловери за коремчето Heart Eyes

блузи и пуловери е по-лесно. Можеш да вземеш блузи на мъжа си или някоя баба/мама да ти изплете хубав/и пуловер/и. Лично за мен по-голям е проблемът с панталоните, така че потърси и от някоя приятелка назаем. А ако има някой сръчен с ръцете покрай теб, може да ти направи панталони за бременни - при чатала се отрязват и нагоре се зашива меко трикотажно/фланелено парче, което да покрива корема. Иначе има и онлайн продажби, май.

# 20
  • София
  • Мнения: 109
А какво ще кажете за обувките? Мои познати мами са ми казвали, че много са им били подути краката в по-големите месеци.

# 21
  • Мнения: 9 903
подуването по-често става през лятото. На мен ми се подуват вече стъпалата, но имам късмет с един чехли, дето ми бяха така или иначе широки/имам тесен крак/ и се чувствам съвсем добре Simple Smile

еми сега пък използвайте момента да се поглезите с някоя нова покупка лично за вас Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 186
Моите крака се подуват чат- пат, но много слабо и то около кокалчетата и изобщо не ми пречи на обувките. Поне засега не се оплаквам. Напоследък избягвам солта и гледам да не пия много вода и изобщо не ми се подуват. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 11 003
Моите още не се подуват, надявам се и през зимата да си останат нормални и поне ботушите да ми стават Laughing
Притеснявам се да не ми излязат разширени вени!

# 24
  • Мнения: 4 629
Ами...таткото има едно огромно зелено пухено яке, с което приличам на човечето на Michellin hahaha и ми е дълго до коленете. Ще се екипирам с него и ще се търкалям като топка.
Аз не съм кльощава - нормално тяло с мускули в резултат от много фитнес. Сигурно няма да ми проличи скоро newsm78

А носех едно яке на съпруга ми като гореописаното от теб само, че бежово. Свърши ми чудесна работа

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Да добавя, че не съм имала никакъв проблем с обувките/никога не са ми се подували краката/, пък и дори с блузите. Носих си тези, които бяха еластични, а пък те и плетените се разтягат/къде ще ходят/

# 26
  • Мнения: 2 784
На мен една приятелка ми беше заела палто тип пелерина, мислех, че ще е демоде, ама много сладко стоеше и ме прибираше. Една грейка на мъжа ми ми вършеше работа за из квартала. Не се тюхкайте момичета, на мен пък ми беше много гот да съм бременна. Като влизах някъде хората ми се усмихваха. Сега се усмихват по същия начин на детето.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Абе и аз мислех да си ходя ракопчана, но миналия ноември като ме продуха варненския вятър набързо си смених мнението. И си купих една шубичка-тип "пенсионерска". Преди време бяха на мода и всички-и млади и стари ходеха с такива. Сега май само възрастни жени виждам облечени така. Малко ми беше криво в началото, но после така свикнах с нея, че дори и след като родих и ми се поприбра корема не исках да си облека пак старото яке. По-добре се обличай и не рискувай зимно време да ходиш разкопчана. Ако е топла зимата няма проблем, но ако духа студен вятър не си е работа...

# 28
  • Мнения: 3 550
В последните месеци обличах якето на съпруга си.

# 29
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Още есента почнах да нося тениските и блузите на мъжа ми, защото аз имам само къси до кръста. Накрая носих и якетата му.

Общи условия

Активация на акаунт