Детско бельо

  • 4 178
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Виждали ли сте някъде хубаво детско бельо за момченца на разумна цена. Попадам на двете крайности: или комплект от потник+гащи за 10 лв., което ми е скъпо, или съвсем евтини комплекти, които след 2-3 пранета започват да се нищят по шевовете. Търся нещо средно. Вие от къде пазарувате и какво ще ми препоръчате?

# 1
  • Мнения: 59
провери в метро мисля,че ще намериш за около7 лв компл- и то хубав

# 2
  • Мнения: 3 634
Аз купувам само от "Захи" и съм много доволна, но е по-бебешко като дизайн. По-скоро са гащи отколкото детски слипове, а цените са около 3лв.

# 3
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
Джъмбо - слипове от 3 и нещо, потничета видях също, че има, но нямам наблюдения върху тях. Ние ползваме вече 6-7 месеца слиповете и съм доволна. Пера ги нон стоп - материята не е мръднала, малко цветовете избледняха, но има и чисто бели. Peace

# 4
  • у дома
  • Мнения: 7 138
Аз купувам на една българска фирма Венера и съм много доволна-комплектите им са между 4 и 7лв,в зависимост от модела и материята...

# 5
  • София
  • Мнения: 43 833
И ние имаме доста от джъмбо и потници и гащички - хубави са наистина.
както и на венера са им хубави нещата.
чесно казано имам и някакви безименни гащички от по левче, които също не са мръднали от лятото насам.....някакви БГ производство са, но пък нямат ластичета на крачетата Simple Smile))

# 6
  • Мнения: 1 547
Българско само на Венера и не мърда.
Иначе потник + боксерки на C&A от Пигис' Хаус за около 10 лв.
Според мен си струва, защото памукът е много качествен и цветовете не мърдат.
В Джъмбо има евтино бельо, но не бих рискувала.
Прекалено гадно мирише в магазина, за да купувам дрехи оттам.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Ходим в Комсед.От там взимам бельото на малкия.Боксерки с потниче 8лв.
За същите пари бях взела и няколко български комплекта,но цветовете поизбеляха,докато тези от Комсед не са мръднали.

# 8
Аз купувам на една българска фирма Венера и съм много доволна-комплектите им са между 4 и 7лв,в зависимост от модела и материята...

Peace

# 9
  • Мнения: 3 550
Благодаря на всички, които се включиха~ Къде в София може да се намери детско бельо на Венера?
А магазинът Джъмбо на линията на трамвай № 7 ли беше? До една бензиностанция.
За "Захи" се сещам. Май имаха фирмен магазин в кв. Лозенец, но наистина са им по-бебешки дрешките.

# 10
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
Благодаря на всички, които се включиха~ Къде в София може да се намери детско бельо на Венера?
А магазинът Джъмбо на линията на трамвай № 7 ли беше? До една бензиностанция.
За "Захи" се сещам. Май имаха фирмен магазин в кв. Лозенец, но наистина са им по-бебешки дрешките.
Джъмбо е на спирката на 7 траймвай при магазин Била. Ако слезнеш долу в подлеза има магазинчето, в едно от тях попаднах на комплекти детско бельо - немско, много добро качество, но ще излъжа за цената  Peace

# 11
  • Мнения: 29
Българско само на Венера и не мърда.
Иначе потник + боксерки на C&A от Пигис' Хаус за около 10 лв.
Според мен си струва, защото памукът е много качествен и цветовете не мърдат.
В Джъмбо има евтино бельо, но не бих рискувала.
Прекалено гадно мирише в магазина, за да купувам дрехи оттам.
Ами откъде купувате бельо на C&A

# 12
  • Мнения: 3 550
Днес купих чудесни комплекти на "Венера" за цени между 4,90 лв. и 7 лв. от едно магазинче за детски дрехи на бул. Македония. При повече свободно време ще отида и до по-далечните места, които ми посочихте.

Общи условия

Активация на акаунт