Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 229 отговора

Пловдив

Здравейте,
Ще ви помоля за помощ. Който има възможност и желание. Един татко се нуждае  от помощ, за да живее.
Трудно се пише такова нещо, но за съжаление... Наш близък приятел се "сдоби" с ужасната диагноза “Прекурсорна Лимфобластна Левкемия – Лимфом”. От около месец е в София на химиотерапия. Всички стискаме палци и чакаме. С надеждата за хубави новини...
Но  "присъдата" е, че единствената възможност за излекуване на  заболяването е алогенна трансплантация на костен мозък.
130 000 евро. Тежка присъда. Семейството живее в Пловдив. Ще продадът апартамента си, което ще набави до някъде средствата. Но не стигат. До никъде.
А те са добри хора. Разкошно семейство. Имат една малка прекрасна принцеса на 2 годинки - Александра.
Не заслужават такава съдба.

Май стана доста объркано. Много ми е трудно да пиша. Но ви моля за помощ.
Качих Епикризата, сметката и писмото им в нета. Ето ги:

Това е Епикризата: http://dianamd.multiply.com/photos/photo/4/2
Това писмото http://dianamd.multiply.com/photos/album/4/Mitko#1
Това сметката http://dianamd.multiply.com/photos/photo/4/3

Благодаря ви много за вниманието   bouquet
« Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 00:15 от Mamma »
Цитирай

София

Здравейте,
Митко е мой зет и благодаря на Jes, че е пуснала тази тема Hug
Не знам какво друго да добавя, освен, че работим на всички фронтове, за да съберем повече средства, повече информация и се стараем да запазим духа и вярата на Митко.
Получихме неочаквана подкрепа от Kaufland - в близките дни те ще поставят в магазините им в София и Пловдив дарителски кутии за Митко. Надяваме се така кампанията да се популяризира и да улесним хората, които искат да дадат подкрепата си. Кутиите ще бъдат поставени на "Информация".
Знам, че времената са трудни, особено с тази криза. Знам, че по Коледа започват много благотворителни акции и човек просто не винаги има възможност да участва във всички. Но ако имате възможност да подкрепите тази кауза Митко, семейството му и ние, техните близки, ще ви бъдем безкрайно признателни Hug
Цитирай

София

Още утре ще преведа пари.
Дано лечението да помогне  Praynig

П.П. Хм, Jes, цифрите от сметката не се четат добре от снимката, можеш ли да ги напишеш?
Цитирай

София

Ето номерата на сметките, в Юробанк И Еф Джи България АД (Пощенска Банка):
BGN: BG 55 BPBI 7940 50 08218901, BIC: BPBIBGSF
USD: BG 02 BPBI 7940 51 08218901, BIC: BPBIBGSF
EUR: BG 37 BPBI 7940 54 08218901, BIC: BPBIBGSF
титуляр: Димитър Иванов Дестанов
Цитирай

Идеята за кутиите в Кауфланд е чудесна.Ще помогна,дано скоро да успеете да съберете парите.
Цитирай

София

И аз ще изпратя малко. Дано ги съберем.
Цитирай

о`майна лунна нощ е

Аз също ще се включа.
Цитирай

София

Да побутна темата Embarassed
Цитирай

София

И аз ще се включа.
Цитирай

Побут
Цитирай

Ще пратя и аз утре.
Не мога много  Embarassed, но се надявам още много хора да се включат.
Успех на Митко!
Цитирай

София

Много тъжно Sad

Но съм сигурна, че всичко ще се оправи Praynig

Ще направя всичко възможно да преведем парички.

Имам един въпрос и една молба:

Колко пари остават да бъдат събрани?

Моля, да ни държите в течение за състоянието на Митко Praynig
Цитирай

София

Все още не се знае колко ще успеят да получат за апартамента. Надяват се да набавят около 100 000 евро, но не е сигурно. Когато има някакъв резултат и точна сума, ще ви уведомим незабавно.
Митко в момента е в НЦХТ, следят му показателите, тъй като последната химиотерапия беше много силна. Тази седмица би трябвало да правят изследвания, за да се види резултата от химиото. Ще ви държим в течение.
Също така за съжаление все още не е ясно (не са готови изследванията) дали има подходящ донор в семейството или ще трябва да се търси в Световната донорна банка (или както се казва, не знам точно Embarassed)
Цитирай

Нека някой закове темата! Късмет, дано се оправи човека! Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Защо newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 229 отговора