Vsi4ko e v detaila-interesni aksesuari!!!

  • 1 236
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Ot dalgo vreme sabiram idei za predstoyashto obzavejdane na doma mi i stigam vse po-4esto do edin izvod-vsi4ko e v aksesuarite. Mnogo sempli mebeli sa4etani s razdvijeni dopalnenia mogat da dovedat do unikalen i ne skap vid na pome6tenieto. Edno ot nai-golemite predizvikatelstva za men e za malko pari da pridam harakter na ina4e bezli4na mebel. Imam ideya da kupya obiknoven skrin (est darvo ili byal/4eren ot IKEA) i sas razdvijeni drajki, kato tezi naprimer,
http://img1.tradeget.com/superbenterprises/9HRSJUQM1brassceramicandglasshan.jpg

ili tezi

http://www.serendipityglastonbury.co.uk/images/june18%20022.jpg

da go napravya nepovtorim Wink

Nyakoi vijdal li e takiva drajki, kade i na kakva cena?  Thinking

Daite drugi idei za aksesuari promenya6ti ili podobryava6ti vida na obiknovena mebel ili snimki na va6i hrumvania v sobstvenia vi dom.

Neka sazdadem zaedno edna kreativna tema, ot kadeto da se 4erpyat i spodelyat interesni idei Simple Smile

P.S. Izvinete me za maimunicata Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 7 980
Порцеланови дръжки в синьо и бяло съм виждала в Мосю Бриколаж, цени не зная. Не съм особен фен на такива дръжки, защото са твърде задължаващи за останалия интериор и предполагат всичко да е издържано в този дух.

# 2
  • Мнения: 1 632
И аз в Бриколажа съм виждала интересни дръжки.
Даже си харесах тип ковано желязо, и струваха около 8лв дръжката!

# 3
  • Мнения: 87
Порцеланови дръжки в синьо и бяло съм виждала в Мосю Бриколаж, цени не зная. Не съм особен фен на такива дръжки, защото са твърде задължаващи за останалия интериор и предполагат всичко да е издържано в този дух.

Blagodarya za otgovora.

na men tezi drajki nikoga ne sa mi se struvali zadaljava6ti. Moje bi si prava donyakade Thinking ne sam go poglejdala ot stranata na kakvo bi otivalo s tyah. Vse mi se struva, 4e edin moderen interior v 4erno byalo i 4erveno 6te moje da poeme edni takiva drajki na 6kaf v koridora ili skrina v spalnyata. Cvetovo ako si otivat mislya, 4e kraglite drajki pone 6te otivat na po4ti vsi4ko.

# 4
  • Мнения: 87
И аз в Бриколажа съм виждала интересни дръжки.
Даже си харесах тип ковано желязо, и струваха около 8лв дръжката!

Kovano jelyazo v drajkite sa6to e strahotna ideya. Osobeno 6te varvi s tablata za leglo na IKEA
[url][http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/30141895/url]

8 leva ne e malko oba4e-skrin sas 3 4ekmedjeta s po 2 drajki sa vsyako si pravi 6 X 8 = 48 leva newsm78. E, ako 6kafa e evtin moje da se kompensira Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Моля, пиши на кирилица!!! Не е желателно писането на латиница. Ако компютърът ти не е кирилизиран има Кредор тук.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 980
na men tezi drajki nikoga ne sa mi se struvali zadaljava6ti. Moje bi si prava donyakade Thinking ne sam go poglejdala ot stranata na kakvo bi otivalo s tyah. Vse mi se struva, 4e edin moderen interior v 4erno byalo i 4erveno 6te moje da poeme edni takiva drajki na 6kaf v koridora ili skrina v spalnyata. Cvetovo ako si otivat mislya, 4e kraglite drajki pone 6te otivat na po4ti vsi4ko.

Това са ретро дръжки и варианта да ги сложиш на модерни мебели не мога да си го представя... Аз харесвам изчистените линии, семплия интериор и на мен такива дръжки ми идват в повече. Представям си ги за детска стая, евентуално за кухня, но до там. Червена кръгла дръжка не бих си сложила в хола, спалнята или коридора. Когато проектирахме мебелите вкъщи, аз също имах разни ретро уклони. Мен ме избива на ковано желязо, корнизи по мебелите и т.н. Напълнила съм къщата с разни изделия от ковано желязо (цветарници, свещници, поставки за списания), но за останалото се разколебах и направихме съвсем семпли мебели, които разнообразихме с боядисано стъкло в бяло. Аз трудно бих уловила границата между кича и ретрото с подобни дръжки, аксесоари и т.н. То няма лошо в кича, но за да стане хубаво, трябва професионалист да пипне.

# 7
  • Мнения: 511
na men tezi drajki nikoga ne sa mi se struvali zadaljava6ti. Moje bi si prava donyakade Thinking ne sam go poglejdala ot stranata na kakvo bi otivalo s tyah. Vse mi se struva, 4e edin moderen interior v 4erno byalo i 4erveno 6te moje da poeme edni takiva drajki na 6kaf v koridora ili skrina v spalnyata. Cvetovo ako si otivat mislya, 4e kraglite drajki pone 6te otivat na po4ti vsi4ko.

Това са ретро дръжки и варианта да ги сложиш на модерни мебели не мога да си го представя... Аз харесвам изчистените линии, семплия интериор и на мен такива дръжки ми идват в повече. Представям си ги за детска стая, евентуално за кухня, но до там. Червена кръгла дръжка не бих си сложила в хола, спалнята или коридора. Когато проектирахме мебелите вкъщи, аз също имах разни ретро уклони. Мен ме избива на ковано желязо, корнизи по мебелите и т.н. Напълнила съм къщата с разни изделия от ковано желязо (цветарници, свещници, поставки за списания), но за останалото се разколебах и направихме съвсем семпли мебели, които разнообразихме с боядисано стъкло в бяло. Аз трудно бих уловила границата между кича и ретрото с подобни дръжки, аксесоари и т.н. То няма лошо в кича, но за да стане хубаво, трябва професионалист да пипне.
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
тези дръжки няма изобщо да си ходят с бял или черен шкаф или каквото и да е там изчистено изпълнение.На границата си да се получи кичозно разностилие.Те по-биха отивали на тежка резбована мебел.Интересно и уникално можеш да получеш с аксесоари като вази,статуетки ,поставки за вино и др.

Общи условия

Активация на акаунт