Моля ви за помощ.

  • 10 421
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Гери, два пъти се оглеждам в Кауфланд за дарителска кутия, но никъде не я видях  newsm78

# 16
  • Мнения: 907
Гери, два пъти се оглеждам в Кауфланд за дарителска кутия, но никъде не я видях  newsm78
Хм, аз все още не съм ходила до Кауфланд и реално не съм ги виждала поставени, но би трябвало да са на гише "Информация". Някой друг обаче също ми казваше, че не е успял да види кутия newsm78 Утре ще се обадя да питам какво е положението.

# 17
  • Мнения: 907
Вчера резултатите от костно-мозъчната проба станаха готови. За съжаление Митко не е постигнал ремисия.
Професор Басара (докторката, с която комуникират в клиниката в Лайпциг) е препоръчала незабавно заминаване за Германия, за да се приложи лечение с Nelarabin, лекарство, което не се прилага тук. След това лечение се очаква постигане на ремисия и пристъпване към трансплантация. Също така се оказа, че за съжаление никой от семейството на Митко не е напълно съвместим, за да е донор. Ще се търси донор в Сетовната Донорска Банка (не съм сигурна, че се казва точно така Embarassed)
И отново за съжаление, тези две процедури ще струват още по 15 000 евро (общо 30 000), които трябва да се преведат отново предварително, разбира се. Сестра ми се надява утре да преведе първите 15 000 за терапията, за да са пристигнали по сметката на клиниката до понеделник, когато се очаква Митко да пътува за Германия. Другите 15 000 за търсене на донор се надява да ги преведе следващата седмица.
Поради неуспех с продажбата на апартамента им, прибягнаха до ипотечен заем с висока лихва, ама пак добре, че са им го одобрили. Той ще осигури около 70% от необходимата сума.

Това е положението засега. Ще ви държа в течение Hug

# 18
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Боже не мога да повярвам сърцето ми се къса.Нямам думи ще помогне с каквото можем .Дано да се излекува този ТАТИ Praynig

# 19
  • Мнения: 1 196
Гери,кога ще замине Митко за Германия?И как е състоянието му в момента?Комуникирате ли с него?Как се чувства?

Майка ми преди време работеше в хемодиализата в Пирогов и много се беше психирала от обстановката там!Нервите й страшно се разклатиха от мъките на хората!

Жената от ТВ2 предложи ли нещо,какво стана?
Аз още съм в адаптация с моята обстановка тук и не съм намерила време да отида до Кауфланд или до някоя банка,но както обещах ще го направя!Много ми стана мъчно,че събраните до момента средства са толкова малко! Sad Бих искала да имам вълшебна пръчица и да събера всичките необходими пари,за да върнем живота в Митко! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 907
Митко заминава за Германия в сряда. В момента си е у дома в Пловдив. Май е доста притеснен, дано като пристигне там да се поуспокои.

ТВ2 са снимали репортажа и бяха казали на сестра ми, че на следващия ден ще го излъчат. Сестра ми не бяха успели да го видят и всъщност май не е много ясно кога е излъчен Embarassed Важното е, че хората реагираха и се притекоха на помощ Hug

# 21
  • Мнения: 2 467
Най-после излезе ДМС номер за Митко.
Ето го: на номер 17777 с текст DMS Mitko
http://www.dmsbg.com/projects_details_actual.php?id=86&start=0

Митко е вече в Германия. Започва лечението.
Надявам се много много  Praynig да може да се съберат средствата, нужни за трансплантацията.
Надявам се много много  Praynig Митко да живее.
Надявам се много много  Praynig пак да са онова усмихнато и щастливо семейство, заредено с толкова положителна енергия!
Надявам се Алексче да расте с мама и тате и да е все такова невероятна сладка муцунка  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 12:31 от Jes

# 22
  • Мнения: 93
И аз вярвам, заедно с всички ви!  Hug Heart Eyes Praynig

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 22:29 от VJG

# 23
  • Мнения: 1 196
 Praynig Praynig Praynig
Всички стискаме силно палци!
Веднага изпратих СМС!
Но виждам,че 10% отиват и за сайта на кампанията!Така че е по-добре да се превеждат директно пари по сметките!

Въпреки това чрез СМС е доста по-вероятно повече хора да допринесат за събирането на нови средства! Praynig

# 24
  • Мнения: 45
Моля ви ,ако някой може да ми каже  как стоят нещата  с отварянето на дарителска сметка и като цяло с документацията да ми пише на лични.Става въпрос за дъщеря ми която е с ДЦП-левостранна хеми-пареза.
Средствата които икам да събера ще са за операция със стволови клетки.
Благодаря предварително !

# 25
  • Мнения: 1 196
samira ,
Свържи се със сайта www.dmsbg.com
Предполагам,че там ще е написано как да се свържеш с кампанията и какво да направиш!
УСПЕХ ЗА СЛЪНЧИЦЕТО ТИ! Praynig

# 26
  • Мнения: 45
Благодаря за инфото    Hug


Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 19:04 от samira

# 27
  • Мнения: 907
Тези дни не съм писала, ето малко актуална информация.
В неделя (вчера) са започнали вливанията на Nelarbin на Митко. Той явно вече започва да посвиква там.
Също така днес взехме кутиите от Кауфланд - събраните чрез тях средства са 475 лв. Благодаря на всички добри хора, които са ги напълнили!!!  bouquet

# 28
  • Мнения: 93
Гери, благодаря за инфото. Дръж ни в течение...  Hug
 Praynig Praynig Praynig

# 29
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
Много се надявам таткото на Алекс да се оправи и то бързо. Моля кажете още ли има кутии в магазините

Общи условия

Активация на акаунт