Моля ви за помощ.

  • 10 424
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 907
Jes, страхотна си Hug Без твоята инициативност на Митко и Асето щеше да им е доста по-трудно!

# 91
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Мили момичета ( и момчета Simple Smile ), който има възможност, желание и принтер под ръка, да принтира и разпространява

Принтер под ръка нямам, но пък имам желание, тъй че в понеделник ще отскоча до някой копирен център. Дано помогнем  Peace

# 92
  • Мнения: 2 467
 gertrudka  Hug

antom, много благодарим   bouquet
Идеята е кой както може да разпространява - чрез нета, на познати, непознати, принтирано, копирано, в пощенски кутии и т.н.
Всяка помощ е нужна, потребна и на място.

Благодаря на всички, които се включат и разпространят идеята   bouquet

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 20:08 от Jes

# 93
  • Мнения: 93
И аз да кажа, че се надявам и моля скоро с Митко всичко да е наред!  Praynig Достатъчно им беше притеснението, вече всичко трябва да се оправи!  Hug

# 94
  • Мнения: 907
Отдавна не съм ви информирала как вървят нещата при митко.
Развиват се с променлив успех. Добрата новина е, че явно левкемията е излекувана, защото последната му проба също е отрицателна. Лошата новина е, че новата болест - ТТП (тромботична тромбоцитопенична пурпура, от която тромбоцитите и еритроцитите са ниски), за сега не отшумява. Докторите в Германия казват, че трябвало много търпение и явно лечението ще бъде много продължително. За съжаление процедурата, която правят на Митко (плазмофереза), явно е доста скъпа и са предложили да продължи да я прави в България. На сестра ми и родителите на Митко все още им е трудно да вземат решение, защото докторите в България, с които контактуват, били доста сдържани и с неохота приемали вероятността да се занимават с лечението на Митко след завръщането му. Отделно, че самото пътуване е малко проблемно, Митко е много слаб и за него ще бъде голямо натоварване. В същото време просто вече няма откъде да се намерят пари за продължаване на лечението в Германия. Много се надявам да стане някакво чудо и да има подобрение в състоянието на Митко.

# 95
  • Мнения: 907
Здравейте. Много ми е трудно и мъчно да ви го кажа, но Митко вчера си отиде завинаги от нас. Болестта го победи, но не физически, а психически.

Безкарйни благодарности на всички вас, които така го подкрепяха през цялото време! Hug

Мисля, че някой модератор може вече да заключи темата.

# 96
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте. Много ми е трудно и мъчно да ви го кажа, но Митко вчера си отиде завинаги от нас. Болестта го победи, но не физически, а психически.

Безкарйни благодарности на всички вас, които така го подкрепяха през цялото време! Hug

Мисля, че някой модератор може вече да заключи темата.

Бог да го прости!  Cry
Искрените ми съболезнования за съпругата му...

# 97
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Боже немога да повярвам.Незнам просто какво да напиша думите са излишни Cry

# 98
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Cry О, Господи толкова съжалявам! Съболезнования на близките!
Бог да го прости  Flowers Rose

# 99
  • Варна
  • Мнения: 522
Наистина много съжалявам, но поне са направили всичко възможно да го лекуват. Моят баща почина от левкемия, но тогава не можеше и да си помислим за трансплантация на костен мозък. Беше по комунистическо време и медицината беше безсилна.Съчуствам на семейството и наистина думита са безсилни.

# 100
  • Мнения: 907
Благодаря ви за милите думи и за съпричастността! Те дават много сили на сестра ми в този момент. Благодаря ви!

# 101
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря ви за милите думи и за съпричастността! Те дават много сили на сестра ми в този момент. Благодаря ви!

Не искам да й желая много сили...искам да й пожелая само да намери смисъл да продължи... Cry Hug Hug Hug

# 102
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Съболезнования на близките!
Бог да го прости   Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт