Перник - 12

  • 27 971
  • 282
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
                                   

 




Старите ни теми:




Перник
Перник-2
Перник-3
Перник-4

Перник-5
Перник-6
Перник-7
Перник-8
Перник-9
Перник-10
Перник-11





Полезни връзки:






Поръчки на храна:





Топла храна за вкъщи





Полезни инфо:




Детска кухня - Необходимо и достатъчно условие да запишете децата си на кухня е да имате под ръка 3 буркана от конфитюр. Занасяте ги и на другия ден можете да отидете да си вземете храната. Има три типа храна: млечна кухня за най-малките, преходна храна за по-големите и обща кухня за най-големите дечица. Има супичка, второ и десерт. Аз така и не можех да различавам кое е супа и кое основно, защото на консистенция са еднакви.
В кв. Изток има две места - Буч. път, до магазин Блян и зад кметството в  кафе-сладкарничка. Идват около 12.20 при кметството, на Буч. път преди това минават.


Логопедична група в ДГ- 11ОДЗ ул. Лом кв. Изток



Ето ни и елхичката:

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 12:02 от ir85

# 1
  • Перник
  • Мнения: 396
Пу първа Embarassed
За първи път успявам, откакто следя теми в бг-мамма Laughing

Ир, много добре оформена тема, празнична  bouquet

# 2
  • Мнения: 30 865
Ир прекрасно оформление, браво.  bouquet

# 3
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Ир, темата е прекрасна, браво  smile3501 Но вече темите се заключват на 20 стр., така че нашата нова е малко подранила, но както и да е, важното е, че ни е хубава  Peace Жалко, че е трябвало да се разделите с кучето, явно доста са се забавлявали с Калин.

# 4
  • Мнения: 22
Радвам се,че ви харесва новата ни тема.
Не съм знаела,че са заключват на двадесета страничка.
О Калин умираше за кучето,както и обратното.Щом видеше Хъкси и се спукваше от смях.
Хъкси и Кальо

# 5
  • Мнения: 3 372
Страхотна е новата тема, браво на Ир85  bouquet
Аз минавам да се похваля с лентичката си Embarassed Моята мечта се сбъдна Flutter

# 6
  • Мнения: 22
Аз минавам да се похваля с лентичката си Embarassed Моята мечта се сбъдна Flutter
Честито,леко бременеене и още по леко раждане Heart Eyes preggo
 Party Ха  с такива новини да ни се пълни новата тема.

# 7
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Аз минавам да се похваля с лентичката си Embarassed Моята мечта се сбъдна Flutter

Честито! Много се радвам за теб! Лека бременност и здраво и красиво бебче на финала!

# 8
  • Мнения: 852
Здравейте и от мен в новата темичка.
Поздравления за нея,много ми хареса оформлението.
   bouquet     bouquet     bouquet

# 9
  • Мнения: 35
Честито на бъдещата майка и леко бременеене . На ir85 БРААВОСТ за страхотно оформената темичка.

# 10
  • Мнения: 35
ей мацки остава само един ден до срещата. Ние сме на линия !!!!!!!!!!                  Хубав ден, изпълнен с много усмивки !!!!!!!!!!!

# 11
  • Мнения: 109
Страхотна е новата тема, браво на Ир85  bouquet
Аз минавам да се похваля с лентичката си Embarassed Моята мечта се сбъдна Flutter
Ееееееее, много, ама много се радвам Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Пожелавам ти лека и безаварийна бременност, леко раждане и чуден  пухкав"резултат" после.  bouquet  bouquet
Ела утре на партито да се видим.

# 12
  • Перник
  • Мнения: 277
Сега е време да изтъкна мойта работа по повод кутиите за подаръци.Ние снабдяваме цветарите и тъкмо внесохме едни преснички кутийки от чужбина.Можете да дойдете при нас да си купите.Работя във фирма "Дармакс",която е зад Заводски стоежи до новата фабрика на "Ескада"срещу "ЧеГевара".
Заповядайте!
Ех,каква реклама си ударих на работното място!

# 13
  • Мнения: 22
Какво ще кажете за новото оформление на първа страница?
Нанси има те и теб.

# 14
  • Мнения: 3 372
Какво ще кажете за новото оформление на първа страница?
Нанси има те и теб.

Много е хубаво, но мен ме има два пъти Mr. Green Верно, че съм 2 в 1, но все пак махни *milenna* Peace

Общи условия

Активация на акаунт