Против детски кухни Ози

  • 3 442
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Искам да предупредя всички мами да не правят моята грешка и да се записват при Ози. Поръчах от тях само за празниците, като си направих поръчка за целия периода а не да им звъня ден за ден. Ами оказа се, че носят храната винаги в последния момент, днес даже закъсняха с 30 мин си нахраних детето с нещо друго. За една седмица два пъти нямаше десерт.  Другото което е, че като вкус храната е повече като купените пюрета отколкото като домашно наготвено. Като цяло не си заслужават парите. Обръщайте се към някоя друга кухня, някоя за която клиентите са от значение!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз само веднъж съм поръчвала от там, но бяха много точни  Rolling Eyes Досега съм чела предимно добри отзиви за тях. Друг е въпросът, че синът ми не хареса храната. (което не е голям критерий, той нищо не харесва Tired )

# 2
  • София
  • Мнения: 104
Много ме учудва това, което си написала. Аз пък поръчвам вече повече от година от Ози и нямам абсолютно никакви забележки. Десерт никога не е липсвал и човека си идва преди обяд всеки ден. Храната е вкусна, понякога само добавям мъничко сол.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
И аз съм от учудените. При нас я носеха винаги към 10-11 май беше...топличка още, вкусна беше аз всичко опитвах....даже ако пропуснех ден да запиша (защото нещо в менюто не ми се еструвало подходящо) ми се обаждаха да питат сигурна ли съм и т.н....мило Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 6 274
Аз се колебаех между нея и "Мама Люси", но май съм взела правилното решение...
Това, което най - много ме учуди: как така два дни нямало десерт ???
  Shocked Shocked Shocked
 Thinking

# 5
  • Мнения: 79
Искам да предупредя всички мами да не правят моята грешка и да се записват при Ози.

А ти обади ли им се да попиташ защо е така - днес задръстванията са страшни, но може да не е това само причината (не съм им адвокат, но като не съм доволна от нещо, се свързвам с шефа, за да знае какви ги вършат неговите хора - не за да ги наказва, но да е информиран за безхаберието на служителите си. Иначе благодаря за инфото, добре е човек да има едно на ум.

# 6
  • Мнения: 1 225
Аз също ползвам тази кухня и съм много доволна!
Преди време ги вземах от адрес, сега ми ги носят вкъщи.
Момчето е много мило и днес беше вкъщи в 10.30  Hug
Поръчвам online и не съм имала проблеми  Peace
Десерт е имало винаги и храната я носят топла  Peace

# 7
  • Мнения: 53
И аз съм доволна. Щом не си доволна, просто се обърни към друга кухня. Когато правиш поръчка, особено ако е он-лайн, си провери какво си поръчала. Аз веднъж така поръчах и мислех, че всичко е наред, но след като не получих потвърждение се обадих и се оказа, че не съм си направила поръчката както трябва и си поръчах по телефона. Аз лично мисля, че десертите им са еднообразни и не винаги давам на детето техните десерти, но мисля, че всяка кухня има + и -. Другите частни кухни, които дават храната в пластмасови кутийки, да не би да са по-добра алтернатива?   

# 8
  • Мнения: 6 274
.... Другите частни кухни, които дават храната в пластмасови кутийки, да не би да са по-добра алтернатива?   
Какво им е лошото пък на пластмасовите кутийки ?  Thinking
Честно казано, аз ги предпочитам пред неясно как измитите бурканчета...
  Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
.... Другите частни кухни, които дават храната в пластмасови кутийки, да не би да са по-добра алтернатива?   
Какво им е лошото пък на пластмасовите кутийки ?  Thinking
Честно казано, аз ги предпочитам пред неясно как измитите бурканчета...
  Sick

те ози дават в стериопорени чаши високи...може би това има предвид.....или нещо от сорта...нещо не го схванах това изречение....а аз съм взимала в буркани 2 години и оплаквания към хигиената им не съм имала.....и да ви кажа държавната е в пъти по-вкусна от ози, хер, джуниър и не знам какво още....поне нашата беше мн добра....

# 10
  • Мнения: 53
Когато горещата храна се сипе в тези кутийки, пластмасата отделя токсини. Преди време имаше доста полемики за шишетата на Авент, но тук има същия проблем. Според мен шишетата са по-сигурни.

# 11
  • София
  • Мнения: 23 036
Винаги ще има недоволни, за която и да било кухня - това е напълно нормално  Peace Аз все още съм в процес на чудене дали частна или държавна  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз от ОЗИ съм доволна. Храната е за мен перфектна. Винаги ми я носят преди 12, но пък и при нас не са толкова големи задръстванията. Отделно на два-три пъти не съм имала пари - е плащала съм на следващото идване. Месото в месните манджи - ами просто го има и то много. Не знам как така е нямало десерт, това ме озадачава. Пробвай другите кухни и съм сигурна, че или ще се върнеш на ОЗИ или ще почнеш сама да готвиш на малкото. Мойте манджи не ги яде, а Ози го прояде, но пък сега съм във Варна, та ще пробвам тукашните кухни.
Както е казала тонкабонка винаги има различни мнения по даден въпрос. Пожелавам ти успех с детските кухни.

# 13
  • Мнения: 363
И аз съм доволна,попринцип сме на сържавна кухня,но сега е ваканция и за това поръчвам ози.Идват около 12.30,освен това съм доволна  от вкусовите качества на храната!

# 14
  • София
  • Мнения: 23 036
И аз съм доволна,попринцип сме на сържавна кухня,но сега е ваканция и за това поръчвам ози.Идват около 12.30,освен това съм доволна  от вкусовите качества на храната!
Извинявам се предварително за спама... Виждам, че детенцето ти е на 10 мес., а на сайта на Ози пише, че кухнята е за деца на годинка! Защото и аз искам да взимам от 10 мес, но се страхувах да не би да е проблем, че пише от 1 годинка (т.е. дали самото дете може да приема такава храна)  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт