«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

‘илми и “¬ сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 36 отговора

ћнени€: 101
» аз много харесвам мини сериала, но книгата е далеч по-интересна!  ойто не € е чел - много е пропуснал!  Peace
÷итирай

–усе, у дома

ћнени€: 382
ѕрез тази  оледна седмица съм на тема -  олин ‘ърт. —лед дневниците на Ѕриджит ƒжоунс по Ќова, сега си тегл€ и минисериала. Ѕлагодар€ за торента.  bouquet »наче се сещам и за един друг коледен филм с  олин ‘ърт, ’ю √рант и много други любими английски актьори. “ам ’ю играеше министър председател€ на јнгли€. Ќе се сещам за заглавието на филм. ќбожавам английски филми със субтитри, както и романите на ƒжейн ќстин.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 560
—лед този сериал много харесвам  олин ‘ърт (актрисите не ми харсеват особено, ако можеше  ийра Ќайтли да е ≈лизабет и в сериала). ѕрепоръчвм ви ћама ћиа, пак е с  олин ‘ърт
÷итирай

–усе, у дома

ј гледали ли сте това: http://zamunda.net/details.php?id=99339&hit=1
— велики€ Ћорънс ќливие.
÷итирай

¬арна

ƒа, но не ми хареса-захаросано, та чак Ћейди  атрин  е добричка и дава с радост балгослови€ за брака на ≈лизабет и ƒарси.
÷итирай

ћнени€: 182
Ѕихте ли ми помогнали как завърши - целунаха ли се накра€ двамата или не Embarassed
Ѕлагодар€ много bouquet

ƒаа, целунаха се накра€  Love
ѕреди н€колко дена го даваха по телевизиите тук и аз го гледах 2 пъти таман (те често ги повтар€т). “ази верси€ с  ира Ќайтли не € б€х гледала, само книгата съм чела.  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 720
това с Ћорънс ќливие не ми хареса ,
отвс€къде - нито се връзва с духа на епохата , нито с характерите , костюмите , играта , една излишна помпозност , приповдигнатост , преиграване ,
въобще ...
÷итирай

–усе, у дома

това с Ћорънс ќливие не ми хареса ,
отвс€къде - нито се връзва с духа на епохата , нито с характерите , костюмите , играта , една излишна помпозност , приповдигнатост , преиграване ,
въобще ...
¬се пак е филм от 1940 г., не случайно прилича на "ќтнесени от вихъра". “ова е друга екранизаци€, от друго време, друга епоха.
÷итирай

ћнени€: 4 923
ѕокрай тази тема вл€зох в час с ц€лото творчество на  олин ‘ърт  Love

(—ега си мечта€ да успе€ да кача поне част от филмите на дискове, ама се оплетох като пате в кълчища)
÷итирай

—офи€

ћнени€: 604
ѕокрай тази тема вл€зох в час с ц€лото творчество на  олин ‘ърт  Love

ƒобре дошла във фен-клуба! Hug

»наче се сещам и за един друг коледен филм с  олин ‘ърт, ’ю √рант и много други любими английски актьори. “ам ’ю играеше министър председател€ на јнгли€. Ќе се сещам за заглавието на филм.

‘илмът се казва Love actually и наистина е много хубав.

ƒруго което си заслужава:

Girl with a Pearl Earring
Then she found me
The English Patient
Valmont

What a girl wants и Hope springs не ми допаднаха особено!
« ѕоследна редакци€: чт, 01 €ну 2009, 21:43 от anya »
÷итирай

ћнени€: 720
изгледах и онзи вариант с  ийра , много романтика ти€ дни Smile
но не мо хареса , само майката беше добра , другите -тц ,
и аз харесвам  олин ‘ърт , гледам догодина ще излиза ѕортрет на ƒориан √рей с негово участие
÷итирай

UK

ћнени€: 1 690
јз пък не харесвам  олин ‘ърт, изобщо не може да се мери с ’ю √рант (мисл€, че споменавам ’ю √рант за около 40ти път в последните н€кокло дни само в този форум, ама по  оледа май е нормално). Ќикога не усп€х да разбера Ѕриджит как можа да избере ‘ърт... ћного ми е смотан. Smile

√ордост и предразсъдъци гледах преди време, много ми хареса. Ѕ€х чела книгата преди, прочетох € нарочно непосредствено преди да гледам филма и останах очарована, точно това си представ€х, особено  ийра (ко€то обожавам, любима, много, много любима) в рол€та на ≈лизабет. Ћипсваше ми само... јми, ’ю √рант в рол€та на ƒарси. ћного искам да ги вид€ като двойка, а май не са участвали във филм заедно, нали? »зключваме Ќаистина любов, те там не се срещат изобщо.

ј сами€ Ќаистина любов е абсолютно велик филм, с велики актьори, като се почне от ’ю √рант (!!!), јлан –икман (<3), Ћиъм Ќийсън,  олин ‘ърт,  ийра Ќайтли (ок, в малка, мъничка мъничка рол€, но пък абсолютно прекрасна както винаги), ≈ма “омпсън и така нататък, в него дори най малките роли се игра€т от имена в киното (–оуан јткинсън е просто н€какъв продавач в бижутери€, ≈лиша  ътбърт и ƒениз –ичардс са момичета в бар, така да се каже, пък и  лауди€ Ўифър, нищо че не е актриса, се по€в€ва за минута и половина). —трахотен филм и най интересното е, че както стана емблематичен и любим на всички, така можеше да бъде тотално нехаресан, много гол€м риск са поели със заснемането на филм с толкова много истории, публиката обикновено не обича това.

ƒва велики филма. Smile
÷итирай

ћнени€: 91

ѕреди много време б€х гледала ето тази адаптаци€ на книгата

http://thepiratebay.org/torrent/4102306/Pride_and_Prejudice_1980_TV-Series
ƒаваха го по телевизи€та много  отдавна.

ѕак е на ЅЅ— и е от пет части и честно казано много ми беше харесал. ѕоне ≈лизабет ми харесва повече отколкото във филма с  олин ‘ърт.

÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 2 132
» аз съм фен на мини сериала от 95. √ледала съм го 20-30 пъти Laughing “ези дни пак ще си го пусна Smile ўе изтегл€ и другите варианти, които сте пуснали.
÷итирай

¬арна

ѕреди много време б€х гледала ето тази адаптаци€ на книгата

http://thepiratebay.org/torrent/4102306/Pride_and_Prejudice_1980_TV-Series
ƒаваха го по телевизи€та много  отдавна.

ѕак е на ЅЅ— и е от пет части и честно казано много ми беше харесал. ѕоне ≈лизабет ми харесва повече отколкото във филма с  олин ‘ърт.

има ли субтитри?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 36 отговора