въпрос за btc-adsl wi-fi

  • 1 179
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
днес мъжа ми се върна с въпросният пакет на БТК с wi-fi модем.интересува ме как мога да разбера дали компютъра ми има wi-fi адаптер,необходим за тази безжична връзка.и ако нямам дали мога да използвам wi-fi модема  с  кабел докато си закупя такъв?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
1. desktop или laptop имаш?
2. модема има ли изход ?
3. позвъни 0800 100 - БТК Обслужване на клиенти

# 2
  • Мнения: 161
desktop,модема има изход.май наистина трябва да звънна на този номер,просто се опасявам,4е доста ще ми се посмеят.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
свикнали са с клиенти като теб, няма д ати се смеят.

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ако вдигнат...

# 5
  • Мнения: 4 187
Можеш да го ползваш с кабел, да, като обикновен модем.

# 6
  • Мнения: 1 554
бъди търпелива с телефона.. Outta Joint

# 7
  • Мнения: 4 585
desktop,модема има изход.май наистина трябва да звънна на този номер,просто се опасявам,4е доста ще ми се посмеят.
Тук ще ти се смеят повече /като бройка/.
Чети и прави каквото пише. Ако не стане, значи нямаш адаптер.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Само да ти пожелая търпение с телефона. И да не се чудиш на сметката за телефон после- за няколко минути слушане на музика, без да ме свържат с оператор, им платих почти 10 кинта.

# 9
  • Мнения: 1 425
На десктоп компютрите по принцип не им слагат такива адаптери, освен ако специално не си казала като си го купувала. 99% нямаш. Обратно - новите лаптопи 99% имат.

# 10
  • Мнения: 3 634
Само да ти пожелая търпение с телефона. И да не се чудиш на сметката за телефон после- за няколко минути слушане на музика, без да ме свържат с оператор, им платих почти 10 кинта.

Този разговор не е ли на цената на един градски? Така пишеше на моята опаковка от АДСЛ-то. Можеш да го ползваш с кабел докато си поставиш платка.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 585
Абе той е на цената на един градски, ако се обадиш от стационарния си телефон.
Освен това аз съм чакал 18 мин. и се отказах. От повторение на един и същ текст и музика можеш да изперкаш.
Ако ви се обади някой младеж, сте късметлии.

# 12
  • Мнения: 3 634
Е, как ще имаш АДСЛ без стационарен телефон? Не мислех, че е възможно. Никога не съм чакала повече от 1-2 минути на този телефон, може би защото все си правя настройките към 2ч. през нощта.  Blush

# 13
  • Мнения: 4 585
Ами никъде не пише, че само от от бетекарския стационарен е с цената на 1 градски разговор.
На моя стационарен нулата като първа цифра съм я забранил, и се обадих от вивателски мобилен.
Познай какво стана. При групови неуредици знаеш ли колко хора звънят?

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Аз съм на минимална такса за стационарния телефон и не ми е на цената на 1 градски разговор. Всичко, що започва с нула, ми дере кожата. А и наистина никога не ме огря да се свържа с оператор, когато ми трябваше. Другият път ще пробвам посред нощите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт