Бихте ли подарили на съпруга си календар с голи жени?

  • 24 159
  • 168
  •   1
Отговори
  • Мнения: 698
Говоря за естетски календар, за софт-еротика. Но пък е нещо, което ще виси пред погледа му цяла година.  Wink Смятате ли за секси самите вие да му подарите красота, която да го провокира? Боите ли се от сравнението между вас и непознатата съвършена?  Simple Smile Или бихте се очаровали от факта, че не колега, не приятел, а самите вие подарявате на съпруга си подобен подарък?? Бихте ли го сложили на стената в хола, а не да го натикате в гаража, например. Интересно ми е какво мислите. Wink

# 1
  • Мнения: 2 954
Да, ако съм стара и грозна Mr. Green
Ама аз не съм................

# 2
  • Мнения: 1 243
Aз бих подарила!  Mr. Green
А и съм забелязала, че когато жена даде на мъжа си такова нещо, сякаш не го приема като "забранената ябълка" и проявява по-малко интерес...
Вкъщи аз съм тази, която слагам на десктопа Моника Белучи, Шарлииз Терон и т.н приказни мадами, които ме кефят! hahaha И Джони Деп после де... Blush

# 3
  • Мнения: 6 690
Нищо смущаващо не виждам в това. И не се страхувам от сравнението все още  Laughing
Единственият проблем е, че не знам къде би могъл да си го закачи без да наруши имиджа си на солиден мъж.
Май само в спалнята, а там гледа определено мен.

# 4
  • Мнения: 1 495
Не, не виждам смисъл да го правя. И освен това не ми влиза в концепцията за дизайн на хола ми да имам такъв календар на стената (какъвто и да е календар всъщност)  Mr. Green. За щастие той има още по-голямо желание към картини от мен. И то селски пейзажи  Laughing.
Аз съм от типа жени, които се дразнят от календарчета с голи жени в портфейла.  Blush

# 5
# 6
  • Мнения: 35
Ами да,стига да работеше като тираджия или автомонтьор. Peace В къщата ми такъв кич няма да виси, а и не се сещам за офис където да пасва. Whistling

# 7
  • Мнения: 686
Ами обикновено слагам у дома календари с децата,но ако нямам такъв календар,бих закачила у дома точно красива гола жена,женски силует или нещо подобно.Аз също ценя красотата и по-никакъв начин не би ме притеснил такъв календар,само да не е някоя разчекната(или "облечена"фолк-певица.

# 8
  • Мнения: 2 590
Да бих, НО на снимките ще съм аз  hahaha hahaha Естествено няма да е окачен на видно място, а на вътрешната страна на вратата на гардероба, че като се облича за работа сутрин, да нямя търпение да се прибере  newsm03

# 9
  • Мнения: 275
Не. Това е последното нещо от което мъжът ми би се впечатлил.

# 10
  • Мнения: 940
Да, защо не. Но той няма къде да си го сложи де...Днес даже му дали един такъв, ама в офиса няма как да го сложи. И той го подарил. И нас календари имаме само в кабинета, и то настолни. Не понасям закачени по стените, па дори и в гаража.
Ама ако иска--да си сложи.

# 11
  • Мнения: 2 926
Не.Никак няма да се впечатли.
Но ако ще го кефи - с удоволствие.
Нямам комплекси.
Имам самочувствие.

# 12
  • Мнения: 14 654
Ами да,стига да работеше като тираджия или автомонтьор. Peace В къщата ми такъв кич няма да виси, а и не се сещам за офис където да пасва. Whistling
Точно същото ми хрумна и на мен   Grinning

# 13
  • Мнения: 49
Имаше един от Плейбой миналата година... така и си остана в шкафа. И той като един истински естет не можа да му намери място къде да го закачи, пък и май не се впечатли особено от голите каки  Wink

# 14
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Да, бих. И определено би му харесало нещо издържано. Отделът им е чисто мъжки (за единственото момиче всички казват, че е пич) и съответно такива неща им висят по стените. По-миналата година му дадох един такъв и си го отнесе там.

Общи условия

Активация на акаунт