В Добрич чакаме сняг и Дядо Коледа - приятел драг(51)

  • 23 836
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Еееее, супер Party
Откога дебна да напише някой Hug

# 16
  • Мнения: 774
Момичета днес оборота е 460 лв. Кеми ще ви напише общата сума по късно.   bouquet
Супер Hug
Само не знам какво  са продали за такъв голям оборот.,като знам сутринта колко малко неща имаше Laughing

# 17
# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Eййй, бравос и от мен!   bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 643
Момичета днес оборота е 460 лв. Кеми ще ви напише общата сума по късно.   bouquet
Супер Hug
Само не знам какво  са продали за такъв голям оборот.,като знам сутринта колко малко неща имаше Laughing


 Ами малко неща останаха. Едното от тях са балоните, защото те нямаше да ги продаваш  Joy Joy Joy
Това в кръга на шегата. Останаха някои неща. Малко картички, малко дребни играчки, едни други играчки, които донесоха едни момичета, и цветята, 3 или четири бутилки, и една чиния. Абе уж нямаше много неща останали, а неможем да съберем багажа в една кола.

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 20:38 от ar4ela

# 20
  • Мнения: 200
емииии видях ,че ме има след третото преглеждане   Embarassed , ама там пише само ,че съм от добрич и щерката се казва християна ,та по същество ,завършила съм техникум по лека промишленост (2002г.) , родена съм тук и тук си живея, дъщеря ми християна е родена на 25.05.2008 г. ,мисля ,че е това  Peace  мерси предварително    bouquet    bouquet    bouquet

сега за базара ,това което виждам е супер ,ще се радвам ако мога да помогна с нещо за следващия

# 21
  • Мнения: 11 607
kadrokosa приятно ми е да те видя отново във форума.........

Момичета, поздравления за базара! Той ще ви насърчи за другите базари, че труда ви няма да отиде на вятъра!

Аз да покажа 2 от нещата, които щерката е изработила на кръжока дето ходи. Имаха изложба. Липсва третото изделие - една чаша. Тук е папката и маската. Сега чака с нетърпение да правят и кутия за списания.

Желая ви хубава почивка днес!

# 22
  • Мнения: 377
Бравоо и за резултата от поредния базар - определено се чувствам по- добре при такива успехи! Laughing

# 23
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Къде се изпокрихте всички?

Цоцоланке, браво на детето. Това гипс ли е?

# 24
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке, браво на детето. Това гипс ли е?

Не! Салфетки, лепило, въженца тип връзки за обувки, памук, лак - маската, картон - папката.

# 25
  • Мнения: 71
здравей те,мами.преемате ли още една мама.Ако да благодаря,Ви предварително.

# 26
  • Мнения: 2 821
svetla_@, добре дошла!

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 19:08 от МамиБлю

# 27
  • Мнения: 71
МамиБлю благодаря,че ме прие. Wink

# 28
  • Мнения: 71
Здравейте ,казвам се Светла,моята дъщеря се казва ДЕСИСЛАВА,тя е родена на 07.07.2008г.очаквам с нетърпение да посрешнем за парви път заедно Н.Г.Весели празници.

# 29
  • Мнения: 377
Добре дошла Светла!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт