А защо е така?

  • 2 265
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
лилянчето , я се стегни  Hug какви са тези излишни драми.

Ситуацията при мен..
Заради мъжа ми някак трудно мога да се почувствам зле  newsm78
Ставало ми е кофти в случаите, когато разбирам, че детето ме е търсило за приспиване.. затова излизанията ми вече се планират за след като то заспи. За случаите, когато се налага да ме няма - напр.командировки и др.подобни, просто се боря с чувството за вина  Rolling Eyes добре, че са рядкост.
Мъжа ми обаче.. далееч не предизвиква у мен такова умиление, жал и желание да го закрилям  Mr. Green така де, създава впечатление за достатъчно голям и умеещ да се грижи за себе си човек, че да го мисля и него  Wink 

# 16
  • Мнения: 759
Нямам дете. Моя си ме пуска навсякъде, по всяко време. Прибирам се, когато си искам. Много, ама много рядко се чувствам виновна, че аз примерно съм еди-къде си, а той не, но бързо ми минава Simple Smile След време с дете, нещата сигурно ще се променят  от моя и от негова гледна точка...Инджой йорселф, както се казва   Wink

# 17
  • Мнения: 2 374
Забавлявай се,защото няма да получиш медал за стоене в дОма до гъза на мъжа си Peace
И не,не се чувствам зле като излизам по женски,обичам себе си...единствано ми е гадно че не казвам лека нощ на детенцето си и не си го гушвам!

Абсолютно е така!Много си права.
П.С подписа ти искрено ме разсмя.

# 18
  • Мнения: 473
Не, не се чувствам зле. За какво да се чувствам зле? Всеки човек има личен живот и не трябва да се обезличава само защото е семеен. Интересът към половинката е по-голям и живота е по-разнообразен когато и двамата имат собствено пространство. Моето не си го давам за нищо на света.

# 19
  • Мнения: 133
с мъжа ми се забавляваме заедно... Peace

# 20
  • Мнения: 194
Никога не съм излизала сама Rolling Eyes, но ако го направя ...и за миг няма да почувствам вина Twisted Evil

# 21
   Един път ми се е случвало да изляза.Но не вина  почувствах, а безпокойство, което не ме напусна през цялото време.Винаги, щом излизам навън без детето, независимо дали е по работа или за забавление и я гледа татко или  мъжа ми съм неспокойна и немога да се отпусна.Имисля, че е нормално състояние, което с времето ще отмине...може би...надявам се.

# 22
  • Мнения: 2 448
с мъжа ми се забавляваме заедно... Peace

Как успявате с три деца?  Rolling Eyes Завиждам на ентусиастите, които се съгласяват да ги гледат през това време. На мен за едно никой не ми предлага отмяна, а ако бяха три не ми се мисли.  Confused

# 23
  • Мнения: 408
Радвай се че имаш такива излизания,мъжът ти не излиза ли?Аз бих си мечтала в блиските години такова събитие.Защото да оставя на мъжът ми да гледа детето....мисия не възможна.Може да го преспи,ако се събуди да го успокой,но даа нахране и облече Crazy,било го страх.Аи аз няма да съм спокойна,дали при баща или баба,без бебо не мърдам.От както съм родила не сме излизали никъде,освен на 3 рождени дни,а ако отидем на гости е с детето и така.Мъжът ми и той не излиза.Така понакога направо  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Единствено гузно ми беше, когато с мъжа ми заминахме да караме Нова година в Гърция, в семеен хотел, но решихме да си попразнуваме "ергенски" Laughing и да оставим детето на бабите/ тогава беше едно, а аз бях бременна с второто/. Е, оказа се, че на празничната вечеря имаше сума ти деца, идва дядо Коледа с подаръци, а аз си изгризах ноктите от яд и вина, че не сме взели нашето ooooh!
Иначе като излизам самосиндикално въобще не ми пука, винаги се забавлявам на макс Peace

Общи условия

Активация на акаунт