Кой с какво се занимава извън училище?

  • 2 900
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24 467
Сменете само опонента!  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 178
Голямата ми дъщеря е осмокласничка, иска да ходи на хип-хоп танци. Намерила е в района, но от 18:30 до 21:00 ч. За този късен час не мога да я пусна, а и нея я страх. Сега е открила такава школа в Стрелбище за събота и неделя по обяд, но там пък ни е далечко, в Люлин сме. Та въпроса ми е в западната част на Сф имате ли идеи за такава школа. Ако не ще трябва да ходи до Стрелбище.

   

# 32
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Лари ходи на художествена гимнастика в училище 2-пъти седмично , и два пъти на латино танци след училище. Ходи на състезния по математика защото иска. Аз искам да тренира някакъв спорт, но не мога да го измисля нещо newsm78, има енергия за 10 деца.

# 33
  • Мнения: 158
Моят син е в трети клас и  три пъти седмично ходи на народни танци  .

# 34
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ива ходи на народно пеене и латиноамерикански танци. На танците ходи отскоро, а на пеене от началото на учебната година. Наскоро беше решила да се откаже от пеенето, защото и беше трудно да съчетава двете неща - в един ден са и започват едно след друго, а и едното е в училището, другото в читалището. Свързано е с търчане и неизбежни закъснения, няма време да обядва и така... Беше казала дори на госпожата по пеене, че иска да се отпише, обаче после госпожата ми се обади с молба да се опитам да я разубедя, имала потенциал и бля, бля, щяла да смени часа на репетициите, ако трябва и уж се съгласи да ходи. Та засега на това ходи, стига и толкова.

# 35
  • Мнения: 4 204
Аз съм ЗА извънкласните занимания!Щом има кой да води детето!
Не го приемам като натоварване/освен езика/.Нали все пак ги записваме на неща, които самото дете си е избрало!
Особенно пък за зимата е 100 пъти по-добре да е някъде на организирано отколкото да се почесва в къщи и да се чуди какво да играе на компа.
Синът ми е предучилищна.
съботата е денят за извънкласни занимания- в Дворецът на децата.Зает е от 9,30-14,30.Първо на забавна математика,после в Лего залата , където играят и плейстейшън и накрая на Академия на живота.
Адски е доволен.дори като бяха празниците и беше разочарован, че едната събота няма да има занимания.
От тази седмица добавяме един ден английски за 35 минути.

Догодина живот и здраве ще ходи на плуване в училището, в което ще учи.

Не знам за футбол кога е най-подходящо да започне?Мъжът ми е футболист и синовете ми са като срастнати с топката.Но трябва да преценим къде ще тренира, кой ще го води и взима и от кога?!

# 36
  • Мнения: 224
7-годишната ходи на: английски, френски, плуване, ски, зимни кънки, модерни танци.
3-годишната ходи в момента на: модерни танци; от тази година се включват: английски, плуване, ски, зимни кънки.
хи хи хи

Общи условия

Активация на акаунт