АВГУСТ е тъй далече, а в коремчето расте мъничко човече! №5

  • 15 009
  • 276
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 510
Днеска си видяхме точката за Two Hearts Two Heartsще ходим след нова година .Само се моля дано този път всичко е наред.Честито на новите мамчета.

# 31
  • Мнения: 4
Хайде и аз в новата тема Simple Smile
Честито на новите майчета, на чулите сърчице и на виделите точица!!! Hug
Вече едвам издържам, искам и аз да 4уя сърчице, а прегледа ми е чак на 29...  Стискам палци на всички и леко бременеене  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 29
Здравейте от мен, момичета! Честито на чулите сърчице и добре дошли на новите мами!  Hug Не мога да сваря да ви прочета  Laughing Аз съм добре, но малко ме прерязва корема през средата, а много рано тази сутрин доста се уплаших, защото ми тупкаше и то не леко точно там, където лекарката ми каза, че е бебчо. Изпих си Но-шпа-то и Утрогестана и сякаш поотмина, но малко ме е шубе да не е нещо сериозно. При вас има ли такива болки или тупкания отвреме-навреме? Уж гледам да лежа повече и да не излизам,  но все нещо ме приболява. Дано всичко е ОК!  Praynig

# 33
  • Мнения: 219
Здравейте мамчета  Hug
Boiana_P още не ми е тупкало, но за напред ще започне със сигурност. А за болките - и мен ме прорязва, особенно като стана и се изправя и веднага се свивам, защото ме прерязва като с нож, но и това мисля е нормално (и предната бременност бях така) и скоро няма да отмине Simple Smile

Някой писа, че при осигуровки 1000лв накрая се взимат 900лв, но това никак не е вярно, взима се около 750лв средно, да не говорим, че всеки месец е различен (аз при такива осигуровки взимах м/у 660 и 770лв, заради различните раб дни в месеца).

Аз вече като че ли съм по-добре с гаденето, т.е. днес го няма, пък и хапвам, което е мн добре, дано да е отминал вече момента на гаденето. Че даже изгладих (3 перални) и поразчистих малко, ама малко.

Утре ще ходим да давам кръв и урина на малката и да си запиша час за доки, а как не ми се ходи с тази количка, като знам колко е тесен асансьорът  ooooh! а трябва да ходя на 2-ри и 3-ти ет, т.е. 3 пъти ще трябва да влизам в него, ужас. А времето ще е кофти, та може и комшийката да не се навие да дойде, и да оставя количката долу и само с бебка да се кача, а няма кой друг да ми помогне Sad

Лека вечер на всички  Hug

# 34
  • Мнения: 199
Ето ме пак с отчет: чухме си сърчице днес, изнендващо доста се развълнувах.. а и беше забавно тъй като бях с бъдещата кака в кабинета и тя определено се забавлява да гледа бебето. и даже сега вечерта обясняваше на баща си къде на снимката е бебето и къде му е сърчицето  Laughing
Цветито, успех утре в преживяванията по поликлиниките  Hug

Хайде приятна вечер и направо лека нощ

# 35
  • Мнения: 50
Добро утро майчета,искам да попитам bebe_dundi в коя г.с. е и честито сърчице smile3501

# 36
  • Мнения: 9 973
Добро утро майчета,искам да попитам bebe_dundi в коя г.с. е и честито сърчице smile3501
виж й линийката-7гс+4 дни  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 17
Добро утро,момичета! Да се запиша и аз в новата темичка,страхотна е , поздравления!!! Как сте тази сутрин? Аз днес от 14:30 съм пак на преглед,стискайте палци да сме попораснали!
Хубав и усмихнат ден ви пожелавам,въпреки студа навън!

# 38
  • Мнения: 19
Добро утро и от мене! Такмо се варнах от доки, и я питах какво да пия ако почна да се разболявам, а тя отговори че няма никакъв проблем за бебчо ако се пият хомеопатични лекарства и може да се вземат и хранителни добавки при нужда,но по важното е че може осциокопцион че с тоя студ,и аз както патувам с градския транспорт....надявам се да съм ви помогнала защото видях и че мн др мамчета са настинали  Hug Добре до6ли и на новите мамчета... Аз пак забравих да питам кога ми е термина Sad , знам само че сам в 8 седмица ,но иначе за портокола- от варна съм на 25 години и ми е първа бременост,иначе се казвам Деси   bouquet

# 39
  • Мнения: 199
Добро утро и от нас! Ние сме малко поспаливи напоследък с моята дъщеря, но тя ляга в 12 вечерта и  Crazy
ротока, тя Деси ти е отговорила, но и аз да си кажа - да 7 седмица и 4 дни (вчера по ехографски данни имаше отклонение само с 1 ден).

# 40
  • Мнения: 24
здравейте момичета! усмихнат ден да всички и късмет на тези които все още не са чули сърчицата !!
аз да ви се оплача, не съм влизала няколко дни , но се чуствам ужасно, събраха ми се мн пътувания последните дни, имам ужасно гадене през целия ден, почти не можех да дишам, да не говорим че почти нищо не мога да ям, а и най - лошото е почти постоянно имам някакви зацапвания. ходих на лекар и ми изписаха около 10 вида хапчата + инджекции против гаденето, едвам ги изпивам през деня и толкова ме е страх , че вече не зная какво да мисля...
извинете ме за поста но вече ще се пръсна от притеснение , а следващият ми преглед ако не се случи нещо до тогава е на 29.12..

късмет на всички и Весели празници ви желая от все сърце!!

# 41
  • Мнения: 2 382
Добро утро и от мен Hug!
Добре дошли на новите бъдещи мами и честито на всички, видели точици и сърчица Hug!
Галина, не се притеснявай за лекарствата, лекарите си знаят работата Peace.

# 42
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,хайде и аз да се запиша в новата тема.Добре дошли на новите мамчета,леко бременост на всички Hug.Чухме и ние сърчице,гадене от време на време се появява, само дето някъква настинка ме мъчи цяла седмица и дано вече отминава,иначе общо взето се чувствам добре.Дано темите ни продължава все така само с хубави новини.

# 43
  • Мнения: 1 054
ААаааа, ядосахте ме вече! Отивам и аз днес на преглед не мога да чакам другия понеделник за сърчица! Всички си ги видяхте пък!  Crossing Arms
Честито на всички сърчица... аз ще дойда на отчет след 2-3 часа  Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 751
Здравейте и от мен. Hug
Ех Буболече,аз тъкмо си викам,че станахме много бремелинки които сме на 29.12 на преглед,ама пусто вълнение,аз ще си изчакам датата,а ти да докладваш след прегледа. Hug
Добре дошла и на barbaliok. Hug
bebe_dundi честито ти тупкащо сърчице. Heart Eyes
Лек ден милички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт