Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Здравейте!

Ползвали ли сте новото уредче против комари , което беше на промоция преди 1 месец в Метро. Принципа на действие му е, че издава звука който издават женските комари и когато го чуят мъжките комари, които хапят , бягат от него? Има ли ефект при вас? Удобно е по принцип за количката дори вечер като излизаме да го сложа, но незнам изобщо ще има ли ефект?
« Последна редакция: пн, 25 юли 2005, 01:03 от sneji20 »
Цитирай

София/Велико Търново

Хм, аз пък си мислех че женските комари са тези които хапят  newsm78
Цитирай

Хм, аз пък си мислех че женските комари са тези които хапят  newsm78

Женските хапят, мъжките са много по-големи и нещо ми се върти из главата, че там, където има мъжки, женските на влизат.

Не съм чула за този уред, но на този принцип има за всякакви животни- мишки, кучета и т.н.
Цитирай

Бургас

Може и да е обратно. Не съм запомнила правилно сигурно? Но това няма значение, важното е някой ако го е ползвал да каже дали е доволен от него?
Цитирай

София/Велико Търново

Ами не съм чувала за тоди уред  Rolling Eyes
Sorry za OFF-a  Wink
Цитирай

София-там нейде в западната част

аз знам ,че мъжките комари не хапят ,а само женските ,а уреда не съм го чувала
Цитирай

София

Не знам този от Метро какъв е, но ние имаме от преди 3 години подобно електрическо уредче. Купихме го от цветарски магазин (издава и звук на щурец). Този сезон го ползваме по активно и изглежда има ефект.
Цитирай

sneji20 и аз не съм чувала за него, но я дай малко повече инфо- как работи? За да можеш да го сложиш на количката явно не е на ток, с батерии ли е или какво?... Thinking
Цитирай

Бургас

Да точно така има си една обикновенна батерия! А също и закачалка с която можеш да си го закачиш навсякъде!
Цитирай

София, Бели Брези

Момичета, дайте повече инфо за този уред, че сме го закъсали. Миналите дни така го бяха нахапали моят бандит комарите... Sickне ги знам мъжки ли са женски ли са ама ужас. Понеже точно тогава го ужили пчела и го водихме на лекар та лекарката каза, че тези  на РАЙД, които се включват на ток и гонят комарите с миризма са много силни алергени и не ми се рискува...та затова се интересувам от това  уредче за което говорите.. newsm78
Цитирай

Пловдив

Това е уред, който работи с ултразвук. Има един по-евтин към 6 лв и един към 36/той гони и други гадини, вкл. мишки/. Направи ми впечатление, че единя работи с ултракъси, а другия с ултрадълги вълни, но кой с какви не помня. Има ги в предпоследния каталог на Метро.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.