Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 488 отговора

Анкета

Кой вариант за блузка си избирате? Имате възможност да изберете максимум три варианта - един за майката, един за кърмачето и един за таткото

Може да изберете максимум 3 опции.
Въведи твоя глас

с трима мъже :)

Никой ли не е организирал ново щампиране на фланелнки за зимата? Praynig
Цитирай

на запад

аха, Галя, преди минути говорих с човека с идеите....
И аз да се присъединя към това питане: защо тази зима останахме без нова зимна линия?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Шамане, заеш, че те обичам.... и културен, мил чивек....хехе, сигурна ли си  Mr. Green
Цитирай

Мдааа
Ива каза, че е доста заета

Ама ние можем да й помогнем  Wink като поне в началото се организираме леко

Например - който иска дрешки, да си каже тука.

След НГ тя ще ни покаже картинките да си изберем и блузките - моделите, а после ще обяви и цената.

Аз ОТГОВОРНО И СЪЗНАТЕЛНО заявявам, че ще й помогна натам - с поръчването, вземането, ходенето където трябва и прочие - по техничаската част.

Само дрешки да си имаме  Praynig
Цитирай

на запад

Иве, нямаш причина само да четеш, без да си кажеш мнението по темата. Виж Галя как пое нещата в свои ръце  Hug, така, че Слънце мое, ела и кажи, ще я бъде ли тази наша идея  Hug  Mr. Green
Цитирай

София, България

Завалийките, голинки останали. Живи да ви ожали човек  Mr. Green
Обещавам след НГ, ако има интерес да помисля. Тъкмо по празниците ще се разбере дали има достатъчно голи.
Цитирай

на запад

Голинки, я....
НИ мой само ние без нова зимна колекция, сите дизайнери извадиха вече и пролетната, ние още зимна нямаме!  Mr. Green  bouquet
Цитирай

Германия

Не бе, не сме голи, само циците отвреме на време Laughing
Да се обадя, че искам, пък дизайнерката като намери глътка въздух и време ще избирам Mr. Green
Цитирай

Аз   1)  искам  2)  ще помагам   Peace

Особено ако пак се ползва отново оная фирма за ситопечат в Г.баня, както лятото - те са ми махала, мога да отскоча по чехли (т.е. по кола с галошки  Wink )   И другаде да е - няма значение, щъкам из цяла София с дребното на столче отзад.  Багажника ми е достатъчно голям.

Само с размерите този път много ще внимавам, че летните са ми доста теснички Sad
Цитирай

Иве, сговорна дружина - планина повдига
Глей са ква помощ иде  Hug
Цитирай

София

Аз също бих искала да се уредя, а и мога и да помогна  Very Happy
Цитирай

И аз съм с вас!
И аз гола останах! А това може да е последната модна линия, преди нашето отбиване...
Пък и онзи ден посетих човека дето ги печата, по лични дела. И понеже му казах, че съм една от "онези", та и той отбеляза, че тази зима сме пропуснали. Wink
Готова съм и аз да помагам, само кажете. Hug
Цитирай

на запад

Сега ще ни се понесе лоша слава, че пропускаме сезони с модната колекция  ooooh! 35

Шамане, малко остана до НГ и темата пак ще набъбне на 100 страници  Hug
Цитирай

И аз, и аз  Mr. Green
Искам и ще помагам  Blush .. с квото можи Smile
Много ми голяма миналогодишната вече Laughing

Шаманче  Hug
Цитирай

София, България

Духи, за теб специално имам решение:
Баничка, хляб със конфитюр, голяма мазна свинска пържола с пържени картофи, за десерт, продукт на Нестле по избор    Mr. Green  Hug 
Цитирай

Духи, за теб специално имам решение:
Баничка, хляб със конфитюр, голяма мазна свинска пържола с пържени картофи, за десерт, продукт на Нестле по избор    Mr. Green  Hug 

Аууу моля Smile
Аз за какво ги ядох тия пържоли - да заслабвам  Mr. Green
Няма пак сега с тях да се надувам  35

Ама то и цици не ми останаха  newsm45 .. Та ако може новите блузки с нещо по-повдигащо като опция  smile3506
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 488 отговора