Нямаме ли зимни блузки?

  • 19 472
  • 488
  •   1
Отговори

Анкета

Кой вариант за блузка си избирате? Имате възможност да изберете максимум три варианта - един за майката, един за кърмачето и един за таткото

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 60
  • Мнения: 80
Едно предложение и от некърмачка, но с надежда бъдеща такава.

Винаги съм харесвала: Мама прави мляко. Каква е твоята суперсила?  supermama Старо е, добре познато, но винаги ми е било сред фаворитите.

# 61
  • Мнения: 622
Едно предложение и от некърмачка, но с надежда бъдеща такава.

Винаги съм харесвала: Мама прави мляко. Каква е твоята суперсила?  supermama Старо е, добре познато, но винаги ми е било сред фаворитите.

И аз за това се сетих вчера.   newsm10

Току що ми хрумна нещо.  hahaha Едно сладко бебче и в балонче (като по комиксите) казва- "не искам каши, сокове, пюрета, а на мама вкусните цицета!"  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 818
Няма да пропусна и тази зимна колекция  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 174
Записвам се и аз за блузки!

# 64
  • Мнения: 3 718
Пепеляшке, определено едно лого на ръкава ще оскъпи блузата, но всичко е въпрос на кога, къде и как ще се печатат. Аз си мисля обаче, че за зимните няма голям смисъл, щото нали ръкавите са все покрити  с якета и тям подобни. Но ще помисля.
Ланг, това надписче беше на миналогодишната зимна колекция, поздрав специален за бъдещите  Wink

А иначе на мен вече ми се въртят едни идейки в главата, ще видим какво ще излезе. Еййййй, заразихте ме, гадове такива  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 406
е, то като облечеш якето, нищо не се вижда- не само ръкавите са скрити. обаче ефектният надпис винаги се забелязва.
каквато и да е, непременно ще си взема блузка, очертавам се дъъъъъъъълга кърмачка.

# 66
# 67
  • Мнения: 74
Поръчах си от летните, ще си поръчам и от зимните.
Много си носих летните и зимни искам, и без това не съм си купила нищо още за зимата.
На Денонощния млечен бар много му се кефя.
Но и идеята със звездичките е супер
  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 517
и аз, и аз!  Grinning
(на мен ми се ще Оръжия за масова лактация Simple Smile)

# 69
  • Мнения: 1 464
Цоп и аз тук,искам зимна блузка за мен и бебо,искам и лятна че вкъщи си ходя по тениски попринцип.Ще следя Hug

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
(на мен ми се ще Оръжия за масова лактация Simple Smile)
Това вече е правено Wink

Аз имам такава  Laughing Ако много поровя, ще намеря и снимка, вероятно.
Дизайнът е на Jade и това бяха първите кърмачески тениски, направени по повод ССК 2005  Grinning (ехеее, кога ли беше това?!)
Носихме ги три майки (децата имаха други тениски), журналя ни снимаха и гледаха хем много развеселено, хем леко отровено, все едно тях предлагаме да нахраним  Joy

Но - помислете за психическото равновесие на Шаманката. Не е харашо да се товари толкова много, особено при положение, че става дума за офанзива два пъти годишно, където всеки е орел, рак и щука.
Предлагам да има гласуване, след което да се направи една, максимум две картинки.
За логото и аз ще чакам да чета идеи Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 517
Помня ги тези тениски, виждала съм ги, страхотни са!  Сигурна съм, че ще има и други страхотни идеи, винаги ме радват много, да не говорим че стават и за подарък, стимулиращ кърменето Simple Smile
А на Шаманката ще помагаме - и аз се включвам в редиците на помощниците (не съм много мобилна, но за каквото мога друго...)

# 72
  • Мнения: 6 438
Цоп и аз тук!За малко да изпусна купона.Нищо,че вече и аз съм от запаса,има мн бебета около мен и с удоволствие се опитвам да ги приобщя към кърмещата общност. Hug А някоя блузка за подарък ще подейства добре на каузата ми!

А чанти няма ли да има?Бу,не може ли да се измисли нещо и да подпомогнем още брошурки? Rolling Eyes

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Чанти - напролет, може би? Иначе сто процента ще има, задължително просто Grinning Предните се разграбиха буквално и много се харесаха - бяха хем достатъчно неутрални, за да могат да се носят и от хора, които не кърмят непременно, хем дискретно агитиращи, хем практични и удобни, хем устойчиви и еко, абе, страшна работа Grinning

Аз много се радвам, че можах да си сменя чантите с ЛЛЛ лого със специално нашето си, българско лого Grinning много ми е приятно да си я нося.

# 74
  • Мнения: 6 438
Чанти - напролет, може би? Иначе сто процента ще има, задължително просто Grinning Предните се разграбиха буквално и много се харесаха - бяха хем достатъчно неутрални, за да могат да се носят и от хора, които не кърмят непременно, хем дискретно агитиращи, хем практични и удобни, хем устойчиви и еко, абе, страшна работа Grinning

Аз много се радвам, че можах да си сменя чантите с ЛЛЛ лого със специално нашето си, българско лого Grinning много ми е приятно да си я нося.
Е,жалко.Хубавото е,че ще има все пак.И аз си я нося с удоволствие моята  Hug

А блзуки за бивши кърмачета дали не могат да се измислят?

Ето една картинка от мен.Хареса ми



Докато я търсех,намерих това   Laughing

Ето и едно предложения за детските блузки.Много ми хареса. http://farm2.static.flickr.com/1180/1001985394_7511b40f17.jpg?v=0

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 13:18 от Groznoto_pate

Общи условия

Активация на акаунт